Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.284
Cevap
307
Favori
874.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz siz olun asla Turknete geçiş yapmayın, çünkü müşteri hizmetlerini bi makineye emanet edip, pılır pırtıyı toplayıp komple tüm şirket tatile çıkmış gibi karşınızda bir tane insan evladı muhatap bulamıyorsunuz..

Otmatik arıza kaydı oluşturuldu saçmalığı sizin gazınızı almak içindir, yetkililere hala bildirim gitmemiş ben bunu öğrendim..

Ben dersimi aldım bu iş bi bitsin hemen başka bir peratöre geçiyorum.... Mşteri hizmetlerini bi makineye emanet ederseniz, olacağı budur
  • muratg006 M kullanıcısına yanıt
    Telekomdan ne zaman TurkNet e geçtiniz? Belli bir süresi var diye biliyorum tekrar geçiş yapmanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun öncesinde Vodafone kullandim, TT kullandım , Superonline kullandım. Verdikleri hizmet tartışılır belki fakat müşteri hizmetleri bundan kat ve kat kat daha iyiydi. Gece 1 olsun 2 olsun arayıp canlı olarak bilgili donanımlı insanlarla destek alabiliyordum. Burada öyle bişey yok. Cidden bir muhatap yok ve durum çok sinir bozucu. 1 haftadır internet sürekli kesintili geliyor. Bekleyeceğim son gün yarindir çözüm için, olmazsa sonrası başka firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    hiç sıkıntı yaşamasınız en iyi o derdiniz... yapa alt yapısına rağmen TT müdahalesine açıklar TT rakiplerini dandik işçilerine sabote ettirmese bu tarz sıkıntılar yaşatmazlardı... bi düşün abone sayısı arttıkça arızalar artıyor arıza olan bölgedede TT çalışması var raslantı mı sandın?
  • gokselbasol kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta pazartesi geçiş yaptım.

• Selamlar,bugün ttnet sözleşmem bitiyor,yarın veya ertesi günü ttnet internet telefon komple kapatıp türknete geçicem,en azından taahüt vs yok,işler kötü gidince veya işsiz kalırsam direk kapatırım diye düşünüyorum.
  • kudretx kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Türknet kullanıyorum 35mbps hız daha önce superonline 8den fazla veremeyiz diyorlardı

Son 3 4 gündür akşam saat 10 gibi 1 - 2 saatlik ping dalgalanması olmaya başladı tek sıkıntım o daha önce olmuyordu onun haricinde gayet memnunum Türknetde şöyle bir problem var telefonla muhattap bulamıyorsunuz bir sıkıntı gelse başıma 1 hafta ugraşacaz galiba forumdaki destek elemanı iyidi o bıraktı sanırırm veya başka birisi bakıyor.

Onun haricinde gayet memnunum. Ama dediğim gibi eğer internetinizle önemli işler yapan biriyseniz problem oluştuğunda çözümü hızlı olmaz.Bunu da düşünün işleriniz aksayabilir.Yoksa gayet iyi internet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 16 Eylül 2018; 15:27:19 >
  • Şaka gibi mesaj atmışlar modem kurulumunda ki kıllanı adı şifreniz hatalı onu tespit ettik şimdi bu kullanıcı adı şifreyi kullanın demişler. Kullanıcı adıda şifre de aynı. Hala internet yok muhattap yok.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:38:3 >
  • modem ağa giriş şifresini unuttum ve modemin reset tuşu çalışmıyor
    ne yapabilirim
  • 12 ağustos 1 eylül arasına gelen ücret

İlk faturam geldi ve 2 fatura birden yoladınız

İlki kullanım 44 ve aktivasyon 30 tl . 74 tl

Kredi kartına otomatikteyim .. ilk söylenen 6 ay boyunca sıkıntı yaşamazsanız aktivasyon bedeli alınmayacaktı ..

2. Fatura ise 01.10.2018 ile 20 .10.2018 aralığı için yazıyor ve 64.99 tl

Soru 1 . Otomatik ödemede olan faturalarım için neden ödenmemiş 2 adet fatura borcunuz vardır yazıyor ..

Soru 2 . 20 günde bir mi fatura ödemek zorundayız ?

Ek bonus soru : 1 ay ücretsiz arkadaşın daveti ile katıldım arkadaşım faturasını otomatiğe bağladığı halde . Destekten bana arkadaşınız faturasını ödemediği için sizinde hakkınız sayılmamaktadır .Ne demek ?

• Turknetten yeni hat almak istiyorum ama müşteri temsilcisine hiç ulaşamadım. Daha önceden hat almıştım daha sonra kapattırdıgım için sanırım beni online cağrı merkezine yönlendiriyor. Hattımı turknete taşımak istiyorum ama sanırım konuşabileceğim kimse yok.
  • Ne zaman ne şartlarda aldınız bilmiyorum ancak şuan müşteri hizmetleri rezalet. Ben bunca şikayeti okusum ve belki bende olmaz dedim. Keşke 10 lira fazla verseydim diyorum. Uzun zamandır beklediğim boş haftasonum kabus oldu. Ve hala çözğme ulaşmadı. Çözüme ulaşmadığı gibi muhattap da bulamadım.

• serkannet1 S kullanıcısına yanıt
    Telefon taahhütunü karşıladı diye grupta biri yorum yazdı bunda prosedür değişmiş olabilir. Facebook ta TurkNet Kullanıcıları Platformu na bir bakın

• kudretx kullanıcısına yanıt
    Kapatmayın direkt ISS değişikliği yapın

• uzun maydonoz kullanıcısına yanıt
    Google da router modem master password diye arayın belki bir şeyler vardır

• uzun maydonoz kullanıcısına yanıt
    Ve modemin wps özelliğini kırarak modem arayüzüne erişen android uygulamaları deneyin

• EXERA kullanıcısına yanıt
    İlk faturalar kısmi ve bulunduğunuz ay için 2 adet olabilir. Abone olma tarihinden bu ayın 1 ine kadar olan ve Eylül ayı faturası beraber gelir. Yeni aboneliklerde aktivasyon ve kurulum ücreti Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verirseniz 30 TL ilk faturaya yansıtılır. hesaptan otomatik ödeme ise fatura son ödeme tarihinden önce ödenir. Kredi kartı ile ise fatura sisteme düşünce ödenir. Faturalar ayın 1 inde kesilir ortalama ay sonundan 1 hafta 10 gün önce ödenir. Sizin Ekim faturaniz ayın 1 inde kesilir 10 unda sisteme yansır 20 si gibi son ödeme tarihi gelir. Bonus cevap: arkadaşını getir kampanyasında referans olan ve referans ile gelen faturalarını son ödeme tarihinden önce ödemeli. Siz ve arkadaşınız bu faturaları son ödeme tarihinden önce öderseniz Ekim ayında ücretsiz kullanacaksınız.

• Creative52 C kullanıcısına yanıt
    Farklı bir GSM numarası üzerinden ararsanız ulaşabilirsiniz.

• Değişiklik için bir süre var mı? 1 hafta oldu 2 gün kullanamadım böyle giderse ayda 1 hafta internetsiz kalmaktansa yol yakınken döneceğim.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.