Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.286
Cevap
307
Favori
874.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbulda ikamet ediyorum ve yaklasik iki saattir internetim yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat oldu.İnternet yok İst/küçükçekmece (yeşilova) bir yağmurda böyle mi olacak bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINCI_

2 saat oldu.İnternet yok İst/küçükçekmece (yeşilova) bir yağmurda böyle mi olacak bu ?
    Sonunda ayni sorunu yasayan birisi cikti

• 6-7 aydır şu sorunu çekiyorum. kardeşim ben mars'tanmı bağlanıyorum bu nedir yahu? ara ara ping giriyor ve 5dk düzelmiyor bu sorun ve bu aralar gün içinde 10-15 kere denk geliyor bu

benle alakalı bir sorun yok. 2 tane modem denedim farklı farklı ama sorun yine devam ediyor. SORUN SİZ KAYNAKLI SORUNUNUZ ÇÖZÜLDİ DİYİP AYLARDIR OYALIYORSUNUZ.

bu sonuçlar nedir yahu? marstan internete bağlansam daha az ping çıkar. 1000 küsür ping nedir?

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

• TurkNet sistematiksin ama iyisin iyi.

Ayın 1 inde 100 Mbps lik pakete geçtiğimde en az 95 Mbps hız bekliyorum.

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt2121 -- 14 Eylül 2018; 3:55:58 >
  • Kendi sitelerindeki "doğrudan BTK'ya iletiliyor" dedikleri şikayet bölümünden bir şikayette bulundum, 10 gün içinde sonuçlandırılıp tarafınıza bilgilendirilme yapılacak dendi. Bugün itibariyle 11. güne girdik ne bir sonuçlandırma ne de bilgilendirme yapıldı.

Bugün yeni bir şikayet daha oluşturdum, ammaaa bu sefer ayrıyetten aynı metni BTK'nın sitesine üye olup oraya da yapıştırdım. Göreceğiz bakalım nasıl iletiyorlar, kaç günde sonuçlanıyor BTK'ya doğrudan iletilince.

YENİ ŞİKAYETİM ŞU; 25.08.2018'den bu yana (20 gün) evimde internetim yok. Sebepleri de kendileri (onayım olmadan VAE alt yapısından YAPA'ya çektiler) ha.

Yani Eylül ayında 1 KİLOBYTE dahi veri kullanmadım, hizmet almadım bunlardan. Buna rağmen UTANMADAN Eylül ayı için fatura çıkartmışlar. Üstelik 7'sinde iptal talebinde bulunmuş, 11'inde iptal dilekçesini taraflarına fakslamışken.

Ben bu faturayı ödemeyeceğim. Tüketi Hakem Heyeti, Tüketici Hakları Koruma Derneği, neresi varsa gideceğim gerekirse mahkemelik olacağız, ama ödemeyeceğim.

Gerizekalı çalışanları onayım olmadan beni Telekom altyapısından çıkarttı, saha dolabındaki portumu kaybettim. Şu an hizmet taşıma ya da sıfırdan bağlantı talebinde bulunamıyorum. Bu mağduriyetimin üzerine 20 gündür internet hizmeti de alamıyorum. Kalkmış bir de fatura çıkartıyor utanmazlar. Nasıl bir belaya bulaştık anlamadım ki.

Hayatım boyunca böyle rezil bir hizmet anlayışıyla karşılaşmadım, karşılaşacağımı da zannetmiyorum.

TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bl@ckh@wk -- 14 Eylül 2018; 8:37:20 >

• gokselbasol kullanıcısına yanıt
    onu da yaptım.. kısa bir süre sonra şikayetiniz veya talebiniz alınmıştır, ilgiliye ilettik benzeri hemen sms geliyor hatta..bugün 5.gün oldu arayan yok.. şaka gibi..
    apartman.
    dün akşam 12 mb gördü, 35'i geçtim sabit 12 15 versinler gene kalırdım mesela.. ama stabil değiller işte..
  • Çözüme kavuşturulmayan tüm şikayetlerimi BTK'ya ilettim, görelim bakalım n'olacak.

TurkNet Destek Burada
    hayır direkt modeme bağlı kabloyla bilgisayar modem de monitörün yanında zaten
  • bl@ckh@wk kullanıcısına yanıt
    BTK hiçbir zaman bizim yanımızda olmadı. Servis sağlayıcıların verdiği cevabın aynısını veriyor. Yetkin birilerinin o kurumda olduğundan şüpheliyim. Lİyakatsiz insanlar,göbeğini büyütenler oturuyor oralarda.
    Çalışanlara da hakaret etmişsiniz tam olmuş, Yapa için sizden izin alacak halleri yok. Bunları biliyor olmalısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokens kullanıcısına yanıt
    https://shiftdelete.net/en-iyi-wi-fi-ayari-nasil-yapilir-70870
    Bunları yapin. Etrafinjzda ki wi-fi aglari artikca sizin wi-fi sinyaliniz bozulmus. Modem de bozuluyor olabilir.

Avukat mısın sen burada her şeye zıplıyorsun, işine bak benim mesajlarıma cevap yazma bir daha

• Midgardian kullanıcısına yanıt
    Ben yapmam gerekeni yapayım da, sonrasına bakıcaz.

BTK'dan sonuç çıkmazsa Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Hakları Koruma Derneği, neresi varsa şikayet edilecek, edeceğim. Gerekirse mahkemeye gidip dava açacağım. Şu 3 ayda yaşattıkları sinir stresin, maddi & manevi kayıpların haddi hesabı yok. Bir yaptırımı olmalı bunların.

Birinden biri illa ki haklarından gelir.
    Hakli iken haksız duruma düsmüssun. Avukat im yada degilim orasi beni baglar. Umarım çözülmez sorunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

Hakli iken haksız duruma düsmüssun. Avukat im yada degilim orasi beni baglar. Umarım çözülmez sorunun.
    İstihare namazı kıl sorunum çözülmesin diye bir de tam olsun.

Haklıyken haksız duruma düşmek de beni bağlar.

Yaşadığım sorunların haddi hesabı yok. Yaşadığım sinir stresin haddi hesabı yok. Çözülmeyen problemlerden sonra buraya her dert yanmaya girdiğimde hem bana hem diğer kullanıcılara akıl veriyorsun (burayla yetinmeyip Twitter'da da yapmışsın aynı şeyi, Turknet hesabına yazılan mentionlara bakınca gördüm demin). Millete vere vere sende kalmamış. Gizli Turknet çalışanı değilsen baya işsiz birisin belli ki.

Dediğim gibi işine bak, zaten gergin olan insanları burada bir de sen germe.

Sorunumu da ben çözerim, çözdürürüm rahat ol sen
    En kötü sosyal medyada ne kadar dijital iz bırakılabilecekse bırakırım, sorunlu bir firma olduğunu cümle aleme anlatır içimi rahatlarım. Tasası sana düşmesin.

Bu forumda bir daha denk düşmemek için blokluyorum seni. İşler nihayete erdiğinde ekşisözlükte de uzuuuun bir yazı yazacağım oraya da beklerim avukatlığa, oradan da bloklayayım.

Gülüp geçiyorum.

• Ne kadar çok turknetzede varmış. Bende onlardan biriyim. Dün mesaj geldi internet kullanabilirsiniz diye ve ben halen bağlanamadım bir türlü.
    VDSL bağlattım ve birde modem satın aldım o kadar para vererek. Yazıklar olsun Turknet.
  • Levent_bilgin55 L kullanıcısına yanıt
    Apartman girişinde adınıza etiketli kablo bırakılmış mı?

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.