Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HAŞMETLİi , snx Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (11 Mobil) - 6 Masaüstü13 Mobil11 Android
23.033
Cevap
240
Favori
464.730
Tıklama
Popüler Konular listesinde 35. Sırada  bugün en iyi #3
Giriş
    26 Mesaj

Teşekkür ederim 😊😊😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gokselbasol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Hayır söylemeyin abone olduğunuzu, gidip internet hizmeti almak istediğinizi ama adreste altyapı olmadığını iletin. Müdürlüğe şahsen gidip bilgi alın. Altyapı mı port mu eksik ve altyapı gelme ihtimali nedir diye. Duruma göre değerlendirme yaparsınız

|
    |
    harce74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Son 1 ay içinde ceza çıkacağını sanmam. Siz başvurunuzu yaparken bu tarihi belirtin 31 Ağustos ta TT ye resmi başvuruyu yapsınlar diye. Belgeleri şimdiden gönderin. Ve tarihini 31 Ağustos diye atıp atmayacaginizin bilgisini alın.

|
    |
    Thema kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1515 Mesaj

Eyvallah kardeş bişey daha soracağım Churn evrağı diye bişey var istedikleri belgelerde o nedir ?

bide abonelik formunda şu iki kısımıda dolduracakmıyız ? abone - telefon hattı sahibi yerleri .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 28 Ağustos 2018; 11:20:30 >
    |
    |
    Merhaba, 1 aydır türknet aboneliği iptal ettirmek istiyorum 2 kez kayıt bıraktım telefon ile hiç dönüş yapılmadı, satarken bu kadar basit olup iptalin bu kadar zor olmasını anlamış değilim 1 aydır fazladan para veriyorum iptal edilmediği için ne yapabilirim lütfen yardım

Evet geçişlerde telefon hizmetiniz yoksa her iki tarafa da abone ismi imzası tarihi yazılacak. Churn evragi da işletmeci değişikliği için gerekli hizmet aldığınız işletmeciye gönderilecek. Onu da doldurup göndermeniz gerekiyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Nüfus cüzdanı fotokopisini ve iptal dilekçesini faks ile göndermeniz gerekmektedir

|
    |
    ysfigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Btk nin istediği sistem bu illa faks ile iptal edilecek

|
    |
    ysfigo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1515 Mesaj

ABONENİN İŞLETMECİ DEĞİŞTİRMESİ İÇİN TALEP FORMU

Evrakların içinde böyle bişey var bu churn evrağı oluyor heralde doğru mudur ?
    |
    |
    arkadaşlar aramızda akşam saatlerinde twich yayınlarını donmaktan dolayı izleyemeyen var mı? Bir tek benim mi donuyor? Sadece akşam saatlerinde . Download hızımda sorun yok ama akıcı bir görüntü izlemeye çalıştığımda 480p bile olsa yayın donuyor. Kime başvurmam lazım bununla ilgili?

EK: Sorun sadece twitch'te değil. Tüm anlık akıcı olması gereken yayınlar için geçerli. Mesela iptv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 28 Ağustos 2018; 12:2:33 >

Bu sende yenimi oldu bilmiyorum ama dün bendede acayip derecede donuyordu twitch yayınları 480p bile dona dona izleniyordu, şuan ttnetdeyim.
    |
    |
    truva1975 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet churn evragi

|
    |
  • Binbaşı
    1707 Mesaj

Yeni değil maalesef, bir süredir bu sıkıntı devam ediyor.
    |
    |
    turknet hizmetini 1 ay önce dondurmustum. şimdi başka bir adrese taşımak istiyorum ama online işlemlerde eskiden olan destek kaydı oluştur seçeneği şu an mevcut değil bende. hizmet donmuş olduğu için mi bu seçeneği göremiyorum acaba fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Evet nakil için öncelikle dondurma işlemini iptal edip hattı aktif Edip sonrasında nakil talebinde bulunmanız gerekmektedir diye biliyorum. Twitter üzerinden TurkNet Destek kullanıcısına yazıp bilgi alabilirsiniz

|
    |
    lotr88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    destek talebime bakılmıyor. hat taşıma işlemi yaptık 10 gün sürdü. intetnet hızım 1mbit i geçmiyor 100kbps ile indirme yapıyorum

24 ağustos da sıfır abonelik başlattım arayan arkadaş boş port olduğunu hizmet alabileceğimi söyledi ve 2 saat sonra böyle mail geldihttps://i.hizliresim.com/dBannZ.png bu ne demek oluyor ? dün belgelerimi kargoya vermiştim tahmini ne zaman açılır internetim ?
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

Prosedür mesajı belgeleriniz TurkNet e teslim edildikten sonra iş yoğunluğuna göre 36 saat içinde sisteme yüklenir ve adınıza Telekom a resmi başvuruda bulunulur. Başvuru onaylanıp size devre tahsis edilir bu devreye sinyal verilir aynı sırada size modem kurulumu için ADSL kullanıcı adı ve şifresi gönderilir. Aktivasyon bitmesine yakın kurulum hizmeti için randevu araması yapılır

|
    |
    TiqReGo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1707 Mesaj
    Twich teki ve iptv'deki akşam saatlerindeki donma sorununu aşmak için, BetterNet VPN satın aldım. Bakalım akşam test edeceğim, faydasını görebilecek miyim acaba çok merak ediyorum.

Eğer işinizi görmez ise statik ip yi deneyin

|
    |
    truva1975 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.