Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.303
Cevap
307
Favori
875.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet dalga geçiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astroosman A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun internetiniz iyi günlerde kullanın.

• Architect_24 kullanıcısına yanıt
    Bugün gün içinde sisteme yüklenir ve Telekom kısmında resmi işlemler için başvurular yapılır diye düşünüyorum. Twitter üzerinden TurkNet Destek kullanıcısına evrakların durumunu ve aktivasyon durumunu kontrol etmesini talep edin

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Altyapı yoksa zaten TurkNet in yapabileceği bir şey yok. Telekom bölge müdürlüğü ile görüşün.

• İçeriği yüzünden siliniyor sanırım

• Arkadaşlar 31 temmuzda ttnet aboneliğim bitiyor , ayın 31 inde mi turknete geçersek taahhüt bozma cezası olmaz ,yoksa 1 eylülde mi geçersek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

Altyapı yoksa zaten TurkNet in yapabileceği bir şey yok. Telekom bölge müdürlüğü ile görüşün.
    türknet abonesi olduğum için ilgilenmiyorlar o zaman türknet aboneliğimi iptal ettirip mi başvurayım ? yoksa gidip direk konuşayım mı türk telekom mh yi aradığımda onlar ada altyapı sorgulatmayı denedim hemen türknetli olduğumu gördüğü için ilgilenmemeye başladı acaba bu dediğim bölge müdürlüğünde de geçerli olur mu ki
  • gokselbasol kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 😊😊😊

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Hayır söylemeyin abone olduğunuzu, gidip internet hizmeti almak istediğinizi ama adreste altyapı olmadığını iletin. Müdürlüğe şahsen gidip bilgi alın. Altyapı mı port mu eksik ve altyapı gelme ihtimali nedir diye. Duruma göre değerlendirme yaparsınız

• Thema kullanıcısına yanıt
    Son 1 ay içinde ceza çıkacağını sanmam. Siz başvurunuzu yaparken bu tarihi belirtin 31 Ağustos ta TT ye resmi başvuruyu yapsınlar diye. Belgeleri şimdiden gönderin. Ve tarihini 31 Ağustos diye atıp atmayacaginizin bilgisini alın.

Eyvallah kardeş bişey daha soracağım Churn evrağı diye bişey var istedikleri belgelerde o nedir ?

bide abonelik formunda şu iki kısımıda dolduracakmıyız ? abone - telefon hattı sahibi yerleri .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 28 Ağustos 2018; 11:20:30 >
  • Merhaba, 1 aydır türknet aboneliği iptal ettirmek istiyorum 2 kez kayıt bıraktım telefon ile hiç dönüş yapılmadı, satarken bu kadar basit olup iptalin bu kadar zor olmasını anlamış değilim 1 aydır fazladan para veriyorum iptal edilmediği için ne yapabilirim lütfen yardım
    Evet geçişlerde telefon hizmetiniz yoksa her iki tarafa da abone ismi imzası tarihi yazılacak. Churn evragi da işletmeci değişikliği için gerekli hizmet aldığınız işletmeciye gönderilecek. Onu da doldurup göndermeniz gerekiyor

• ysfigo kullanıcısına yanıt
    Nüfus cüzdanı fotokopisini ve iptal dilekçesini faks ile göndermeniz gerekmektedir

• ysfigo kullanıcısına yanıt
    Btk nin istediği sistem bu illa faks ile iptal edilecek

ABONENİN İŞLETMECİ DEĞİŞTİRMESİ İÇİN TALEP FORMU

Evrakların içinde böyle bişey var bu churn evrağı oluyor heralde doğru mudur ?
  • Herkese selam,
    arkadaşlar aramızda akşam saatlerinde twich yayınlarını donmaktan dolayı izleyemeyen var mı? Bir tek benim mi donuyor? Sadece akşam saatlerinde . Download hızımda sorun yok ama akıcı bir görüntü izlemeye çalıştığımda 480p bile olsa yayın donuyor. Kime başvurmam lazım bununla ilgili?

EK: Sorun sadece twitch'te değil. Tüm anlık akıcı olması gereken yayınlar için geçerli. Mesela iptv.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 28 Ağustos 2018; 12:2:33 >
  • truva1975 T kullanıcısına yanıt
    Bu sende yenimi oldu bilmiyorum ama dün bendede acayip derecede donuyordu twitch yayınları 480p bile dona dona izleniyordu, şuan ttnetdeyim.
    Evet churn evragi

Yeni değil maalesef, bir süredir bu sıkıntı devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.