Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: brstgn , TurkNetDestek Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil2 Android
23.316
Cevap
242
Favori
470.913
Tıklama
Popüler Konular listesinde 23. Sırada  bugün en iyi #2
Giriş
    555 Mesaj

Netspeed in tarifelerini bilmiyorum ama adresinizde 35 mbps alabilirsiniz isterseniz aktivasyon sonrası hizmet almaya başladığınız zaman paket yükseltip 80 TL ye altyapının desteklediği maksimum hızı TurkNet den alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7807 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokselbasol

Netspeed in tarifelerini bilmiyorum ama adresinizde 35 mbps alabilirsiniz isterseniz aktivasyon sonrası hizmet almaya başladığınız zaman paket yükseltip 80 TL ye altyapının desteklediği maksimum hızı TurkNet den alabilirsiniz
    turknette tek bir fiyat mı var? 65 lira altyapı ne desteklerse o mu yani?

https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Şimdi baktım TurkNet te 80 TL ye alabileceğiniz hızı netspeed te 110 TL ye alabiliyorsunuz. TurkNet te sabit telefon ile 1000dk her yöne ücretsiz konuşma da var

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Evet TurkNet te tek fiyat var. 35 mbps e kadar hız 65 TL eğer TurkNet in aktif altyapısında iseniz o zaman 100mbps e kadar hız 65 TL.

|
    |
  • Yarbay
    7807 Mesaj
    quote:

Şimdi baktım TurkNet te 80 TL ye alabileceğiniz hızı netspeed te 110 TL ye alabiliyorsunuz. TurkNet te sabit telefon ile 1000dk her yöne ücretsiz konuşma da var
    hocam ben f/p bir şey arıyorum, benim şuan sahip olduğum hız 24 mbit ve akn sonrası 8 mbit, turknetin 80 liralık tarifesi de netspeed in 110 liralık tarifesi de benim için gereksiz.

mesela netspeed de HİPER 200 tarifesi sizce daha avantajlı değil mi turknetin tarifesinden?

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

VDSL de TurkNet avantajlı ADSL de netspeed

|
    |
  • Yarbay
    7807 Mesaj
    quote:

VDSL de TurkNet avantajlı ADSL de netspeed
    peki hocam teşekkürler araştırıcam.

he bide şunu sorayım kafama takıldı, bizim evde telefon yok, hatta olmasına da gerek yok ihtiyac yok çünkü. nasıl olacak turknete geçersek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso.gomez -- 27 Ağustos 2018; 17:20:13 >

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Bugün, 19134661 numaralı destek kaydımın 35-36. günüdür. Hala bir çözüm getirilmedi.

müşteri hizmetleri hariç bi şikayetim olmadı
    |
    |
    dec_chaos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TurkNet size ücretsiz telefon hattı tahsis ediyor kullanıp kullanmamak size kalmış

|
    |
  • Yarbay
    7807 Mesaj
    quote:

TurkNet size ücretsiz telefon hattı tahsis ediyor kullanıp kullanmamak size kalmış
    teşekkür ederim bilgiler için

• Yüzbaşı
    555 Mesaj

Önemli değil TurkNet düşünürseniz arkadaşını getir kampanyası için referans kodu verebilirim

|
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Selamlar. Sorunum çözüldü ancak buradaki destek veren arkadaş ancak sorun çözüldükten sonra destek verdi. Problem değil, gayet iyi gidiyor şuan her şey.

ANCAK;

Şöyle bir problem var. Gelen arkadaş dedi ki burası 100mbps destekliyor neden 35mbps aldınız? Ben de kendisine dedim ki bilmiyorum TurkNet 35 mbps gösterdi. Şimdi, benim apartmanımda zaten TurkTelekom fiber kutusu mevcut. Siz sürekli telefon hattı telefon hattı diyorsunuz. Daha önce TurkNet'i ev arkadaşlarımla Gülbağ da dahi kullandık ve cayır cayır 100 mbps alabildik. Aynı şekilde orda da Turk Telekom fiber kutusu binadaydı. Ben şuan durduk yere mi 35 mbps kullanıyorum 100 mbps kullanabilecek haldeyken.

Buradaki destek veren arkadaş bana ulaşırsa çok sevinirim.

İyi çalışmalar.

TurkNet ortak altyapı üzerinden hizmet veriyor. Apartmanda ki kutu kimin ise ondan onlar hizmet veriyor. TurkNet sayfası üzerinden farklı bir daireyi sorgulayin orada alabileceğiniz hız çıkacaktır m dilerseniz ücret farkını vererek siz de altyapının desteklediği maksimum hızı kullanabilirsiniz. TurkNet te VDSL de tek tarife var 35 mbps e kadar olan tarife telefon hizmeti ile beraber 65 TL Yapa varsa adresinizde o zaman 100mbps e kadar hız 65 TL ye.

|
    |
    shortcut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj

Dsl ışığı gelmiyor arızası bayramda ben evde yokken tt saha ekipleri tarafından kontrol edilmiş ve arızanın iç tesisat kaynaklı olduğu sonucuna varılmış. İç tesisatı bugün kontrol ettim ve bir kesinlikle bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Tekrar tt ekiplerinin arızayı kontrol etmesi için ne yapmam gerekiyor ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: gokselbasol , TurkNetDestek

Kaydı tekrar açın. Ev telefonu varsa çevir sesi kontrolü yapın çevir sesi yok ise onun için de kayıt oluşturun. Ayrıca spliter varsa onu söküp modemi direkt bağlayın. Modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yapın

|
    |
    ardaglmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Son 1 aydır hızım 35 mbps den 12 lere kadar düştü. Defalarca destek kaydı açmama rağmen sorun çözülmedi.

Modem arayüzünde hat değerleri normal mi hız düşümü sonrası modemi fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrar kurulum yaptınız mı?

|
    |
    TheCuirassier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj

Tekrr kurulum yaptım ama bi şey değişmedi. Hat değerlerim bu şekilde;
    |
    |
    gokselbasol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiç bir sıkıntı yok. Kablolu olarak test yaptınız mı?

|
    |
    TheCuirassier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
bankalar.org
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,645
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.