Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.303
Cevap
307
Favori
875.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

ben anlatamıyorum galiba. bana kurulum hizmeti verilmedi bakın yukarıda onların sayfasından aldığım kısım var orada ne diyor "evde kurulum" ibaresi geçiyor resime ve sayfaya bakınız. bu durumda verilemyen bir hizmet içinde ücret alınamaz. zaten btk ya şikayet yazdım akabinde avukatım da pazartesi THH gidecek bu parayı vermemek için 2 katı harcarım yinede vermem bu adamlar ya adam gibi web sayfası yazar ucu açık bırakmazlar ve telefonda da açık açık konuşurlar yada bu duruma katlanırlar. ayrıca diyorki
    quote:

"Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz!
    Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki evde kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL.
    Üstelik kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL!"

nakit ödersen seni cezalandırırım 60 tl vereceksin ama kredi kartı ile otomatik ödeme verirsen 30 tl. alırım, peki benim kartımdan fazla para çekmeyeceği ne malum ben bunların yazdıklarınamı inanayım söylediklerine mi inanayım yoksa yaptıklarına mı...

• Merhabalar turknet e dün geçiş işlemi sağlandı verdikleri kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptım şu an modem üzerinde baglandi yazmasına rağmen bağlantım yok nasıl bu sorunu çözebilirim

• sascha S kullanıcısına yanıt
    Modem marka model ? Oim de aktivasyon tamamlandı yazıyor mu ?

• Bende şu an Superonline Fiber var. Taahhüt temmuzda bitecek. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Superonline ile taahhüt bitince benden modemi geri alacaklar. Bu durumda TurkNet bana modem sağlayacak mı yoksa ayrı mı almam gerekecek?
  • Belgelerin ulaştığı halde internetim hala açılmadı. Yardım edin lütfen

@TurkNetDestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bladeGny kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:32:21 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 21:32:17 >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Yazıyor hocam kullanıcı adı ve şifre verildi kurulumu yaptım bağlantı var olarak.gozukuyor modem arayüzünde ışıklar hepsi yanıyor ama internet bağlantısı yok

• sascha S kullanıcısına yanıt
    Kurulumu tekrar kontrol edin adsl de Vpi 8 vci 35, VDSL de Vpi 0 vci 35. Buna dikkat ettiniz mi ?

• Evet hocam dikkat ettim telefon hattı TTNet te internet hattı Superonline da idi ama turknet e taşındıktan sonra ev telefonu arama da yapmıyor onun ile mi ilgili ki acaba

• Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Ben abone olurken evimde adsl modem olduğu için adsl hizmet almak istediğimi belirtmiştim ve kullanıcı adımın sonuna adsl yazmışlar fakat gelen mesajda vdsl2 olarak hizmete açtıklarını yazmışlar. Destek kaydı oluşturdum fakat hiçbir işlem yapılmadı. Şimdi de müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum bile

• Hermzeus kullanıcısına yanıt
    normalde türknet de canlı mh yok. 0850 288 80 81 i deneyin fakat bence vdsl bulmuş iken ucuzundan tt çıkması bir vdsl modem alın. Hızınız kaç mbit bilmiyorum ama 35/3 ise alışınca adsl e dönmek istemezsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-zyxel-300mbps-kablosuz-vdsl2-hiper-hizli-modem-turknet-de-uyumlu-552497404/detay

reklam amaçlı değildir örnek olsun diye koydum. Let go dan tt çıkması tp link w9970v3 u 40 tl ye full kutu almıştım

• 66ms pingle 1 haftadır rekora koşuyor Türknetim. Gün ve gün yavaş yavaş hızım düşüyor.
  • 17983383 Numaralı arıza kaydım 12 gündür çözülmedi. 2 mbps hızla Türk Telekom'a rahmet okuttunuz.

@TurkNetDestek
  • Turknetdestek kayişlari kopardi sanirim 1 haftadir cevap yok hiç.. kutahyali sagolsun yardimci oluyor uyelere...

• Merhaba sorunsuz kullanmış olduğum internetim şuandan kullanamıyorum.OIM de durum offline yazıyor.Modemde interner ışığı kırmızı yanıyor.Yardımcı olurmusunuz.

• mert478 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah buralardayız müsait oldukça. Sizin bağlantı çözülmemiş sanırım. Ekipler gelmez ise hat tespiti için bir iki yol var gerekir ise tarif ederim

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Şehir ve bölge neresi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: S-AINT

Bir güncelleme yapayım 15 gün olmuş günlük gibi kullanıyorum buraya artık sayelerinde. Bu mesajdan sonra mayıs 30 du galiba kargoyla geldi modem neyseki evdeydim yoksa modemden haberim bile yok yani depoya dönüp belli bi süre sonra geri yollayacaklar.

Yaptım kurulumu marshall kanunumudur nedir bu sefer adsl ışığı yanıp internet ışığı yanmıyor. Telefonla arayım dedim belki 2 gün sonra destek kaydını kapamadan bir muhatap bulurum kendime. Telefonla arayıncada telesekreterle arıza kaydı oluşturdum kimseye bağlanamadan

Artık günleri saymıyorum kaç gün geçti aradan bilmiyorum belli bir süre sonra Türk telekomdan geldiler. Yine ttnete sallamışlar yani. Adam baktı herşey normal dedi modem bozuk turknete kayıt açıcam ordan takip edersiniz dedi.

Yine birkaç gün sonra aynı adam tekrar geldi. Şaşırdım gelmesine büyük ihtimal turknet sıfır modem bozuk olamaz bir daha kontrol edin demiş dedi bana. Test modemiyle baktı bu sefer. Herşey normal. Hatta turknetteki adamın dediği gibi 13 değil 35 mb hız alıyorum. Turknetin sitesindede hep 35 gözüküyordu zaten. Evdeyken 3 kere müdürüyle konuştular eleman bana müdürlüğemi gittiniz bu adam bu kadar ilgilenmez kimseyle dedi. Sözde kurulumu yapıp kontrol edip gönderdikleri modem bozuk çıktı kısacası.

Defalarca söyledim modem gelmedem kuruluma gelmeyin diye işte başımada dediklerim geldi. Kapıyımı açmasaydım adama acaba bu kadar uğraşacağıma.

Sonuç yine kayıt açtılar modem için. Sorun belliyken kafadan 1 hafta daha salladılar yani. Bakalım bu sefer ne olacak yine ttnete sallarlarsa şaşırmayacağım Yada asusa sallayacaklar artık 1 ay filan onu beklerim.

Zorunda olmamalarına rağmen hata turknette olmasına rağmen TTnetdeki üst düzey bir çalışan benimle yakın alakadar olurken turknette telefonla bir çalışanla bile konuşamıyorum. Buraya yazmasam ipleyende olmayacak. Araştıran varsa bu yaşadıklarımı okusunda belki bişeyler değişir kafasında diye yazıyorum yardım istemiyorum artık çünkü hiç umudum yok. Turknet otomatik mesajla sorunu asusa paslayacak adım gibi biliyorum.

Alıntıları Göster
    1 ay oldu arayan soran yok modem hala bozuk şekilde kutusunda duruyor İlk faturam mailime gelmiş benim hala internetim yok. Böyle rezillik görmedim ben. Tecrübeli olan birisi lütfen yazsın bana ne yapmam gerkiyor yasal yollarla paramı geri almaya çalışacağım.

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.