Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.307
Cevap
307
Favori
875.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phasan

Bu parati tt de aliyor

Superonline fiberde böyle birşey yok kurulum ücretinin içinde hepsi

arkadaşın dediği gibi modemi 5 yaşında bir çocuk dahi takabilir

• hlt92 H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evraklarınız ulaştıktan sonra 48 saat içinde kontrol ediliyor ve ilgili ekibimiz sisteme yüklüyor.
  • sabit ip kullanmaktayım. İp bloğu 95 ile başlıyor. Farklı bir ip numarası ile başlayan ip istemem mümkün mü?  

• 1 haftadır internetim kesik online işlem merkezinde günde 1 kere dönüş yapıyorsunuz iki kere saha ekibi gönderdiniz ve ikisinde de trk telekom ile ortak çalışmaydı denildi fakat türk telekom ekibi gelmedi suçu türk telekoma atıp herhangi bir çözüm bulamadınız. bir haftadır bütün işlerim aksadı artık delirmek üzereyim kendi forumunuzda da sonuç bulamadım. türk telekoma mail attım bugün saha ekibini göndereceklerini söylediler 1 saat sonra zilim çaldı apartmanın girişinden türk telekom ekibi olduğunu belirtip gittiler evet şaka değil ben hayatımda ilk defa bu kadar ilginç bir konuyla karşılaşıyorum türk telekom ekibi zilime basıp gitti ben aşağıya indiğimde gitmişlerdi. Dalga geçiliyorum. Türk telekom beni aradığı zaman kendileriyle alakalı bir sorun olmadığını söylüyor fakat türknet online işlem ise sorunun türk telekom ile alakalı olduğunu beliriyor. Şu dönemde 1 hafta internetsiz kalmak büyük rezalet en kısa zamanda çözüm istiyorum artık bunaldım.

• weritaserumok kullanıcısına yanıt
    Oda her yerde yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ping sorunum hala çözülmemiş? @TurkNetDestek

• Neden hattımın hızını sürekli kilitliyorsunuz? Modemde ne kadar destek olduğu belli.! 88 mb kilit yapılmış yine. Daha öncede yaptınız 2 ayda çözdünüz. Turknet aboneleri sırf bu sebeple bile kaçırır, bu kadar ilgisiz davranılmaz müşterilere. Hatta 100 mb üzeri destek var modemin aldığı hız resimlerde görüldüğü gibi ortada. Satarken 100 mb üzeri destek diye satıyorsunuz kullanmaya başlayınca hatta kilit yapıyorsunuz. Hattımda acilen dsl kilidi kaldırılmasını talep ediyorum.
    TurkNet Destek Burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün evraklarım işleme alındı bugün türktelekom tarafından daire içi bağlantı işlemleri tamamlandı.Şuanda Türknet tarafından internetin açılmasını bekliyorum.

• superficial kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 95 ile başlayan ıp de bir sorun mu yaşıyorsunuz?
  • DR ARER kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol ettiğimde hattınız 45 dk online görünüyor.
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik arkadaşım ile 1 saat önce yapmış olduğunuz görüşmede sistemden müdahalesi ile çözülebilecek bir sorun olmadığı için saha ekiplerine ilettiği bilgisini vermiş. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • bakunin0 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Hizmetinizi kontrol ederek size yardımcı olmak isterim. Kayıt numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda teknik ekibimize bilgi verdim. Size dönüş sağlayacaklar.
  • Telekom ekiplerinin bina içi kurulumu tamamlaması küçük ilçelerde ortalama kaç gün sürüyor? Veya bina kurulumu gerçekleştiğinde bir iki gün içerisinde randevu için aranacak mıyız?

• Türk Telekom ile Turknet ekibi birlikte geleceklerdi İnternet gün boyu kullanmadığım şeye ayda 88₺ ödemekten bıktım gerçekten
    Hat değerlerim aşağıdadır

TurkNet Destek Burada

• Merhaba adresimi türk telekomdan sorguladığımda fiber internet olduğunu görüyorum . suan tt altyapısı üstünden vdsl2 hizmeti almaktayım . daha verimli calisacagini dusundugum icin ve turknetin tt altypaisiyla fiber hizmeti verdigini bildigimden dolayi , fibere gecis mumkun olabiliyor mu . iyi gübler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 6 iş günü içinde içerisinde tamamlanıyor.
  • Tyres kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arıza kaydınız sonuçlandığında teknik arkadaşım kullanım yapamadığınız günler için işlem sağlayacaktır. Çalışmalar devam ediyor, gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • logitech_5 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, VDSL hizmeti kullanıyorsanız fiber olarak geçişinizi yapamıyoruz. Fiber hizmeti için yeni başvuru yapmanız gerekiyor.
  • Arkadaşlar şaka gibi bölgeme daha yeni vdsl 2 altyapısı geldi bugün vdsl e geçiş yaptım. Türknet altyapı sorgulama yaptığımda 75 megabite kadar altyapım desteklediği gözüküyor fakat bana verdikleri teklife bakar mısınız
    TurkNet Destek Burada?

Tüm her şey 16 megabit internet vermeniz için miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 18 Mayıs 2021; 16:56:18 >
  • 
Sayfa: önceki 15501551155215531554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.