Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.315
Cevap
307
Favori
875.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türknete yeni geçtim adsl kullanıyorum fakat vdsl 35 mbit alabileceğimi söylemişlerdi. Şu anda 13 mbiti görüyorum ping 30 hat değerlerim aşağıdaki gibi;

TurkNet Destek Burada

Unutmadan kablolar takribi 15 senelik acaba ev tesisatini yenilesem cat5 yada cat6 ile 35 mbiti görebilirmiyim yada daha fazlasını ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 1 Ocak 2018; 10:16:34 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Kaçta kalıyor hız testi ? 60 mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fox-03-34 kullanıcısına yanıt
    Testi wifi ile yapmışsınız önceden de mı wifi ile yaptınız ve mesafe aynı miydi ?

• muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Değerleri atmışsınız ama okumamışsınız hala adsl 16 mbit hız alıyorsunuz Türknet sizin VDSL e geçiş işini hallettirmemiş hız performans sorunu altından VDSL e geçiş talep edin yoksa iptal edeceğim yazın. Buradaki ve Twitter daki birime de bildirin

• Yapa ?

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Santral binasının dibinde oturan birini bulduk
  • Vincent54 kullanıcısına yanıt
    Eski tip saha dolabına bağlı iseniz TT personeli fizik bağlantı gerçekleştirecek yeni tip ise birinin bilgisayardan yapması lazım

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Başka bir şey de çıkabilir firma adı yazmıyor sonuçta

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Dolap apartmanin onunde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle uzak durun 6 gündür dondurulan internetimi açamıyorlar. Hala offline konumunda. Arayınca muhatap yok böyle firma mi olur rezillik. Bin tane arıza kaydı açtım hepsini kapadilar. Bir tanesi de diyor ki borcunuz var şaka gibi. Online işlemlerde bile hiç bir şey gözükmüyor ki kredi kartım bağlı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usmcsas -- 1 Ocak 2018; 17:32:44 >
    Hocam mesajınızı daha yeni okuyabiliyorum . Geçiş yapacağım yapmasına da daha hattının açılmasında 3. günüm ve şu anda internet yok . Eve geldim hanım neredeyse bütün gün internet yok dedi . Benim moral yerlerde. Arıza kaydı açtık bakalım sesli yanıt sistemine göre sorun santralde . Bakalım bekliyorum. Modemde an itibari ile durum şudur.

TurkNet Destek Burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 1 Ocak 2018; 19:44:3 >

• Acil olarak şuan 4Mbps olan hızımın 12 Mbps olan eski hızıma dönmesini istiyorum. yaklaşık 1.5 haftadır ne telefondan ulaşabiliyoruz nede destke kaydına cevap veriyorsunuz. 2 hafta önce pazar günü çok fazla kopma oldu diye 14.292 Mbps'ye kadar desteklemesine rağmen 4Mbps'ye düşürmüşsünüz. Bir günlük sorunu çözmek yerine komple hızı düşürüp daha büyük soruna yol açıyorsunuz.

not: daha önce sorun yaşadığımda açtığım destek kaydınada yazdım bakmayıp çözüldü diye kapatmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juba09 -- 1 Ocak 2018; 19:43:28 >
  • Arkadaşlar size bir tavsiyem var, binanıza giren hatta eğer şansınız var ise direk modeminizi bağlayıp modem değerlerinizi öyle kontrol edin. Ben 5 katlı apartmanın 3. katında oturuyorum. Aşağıda inip girişte bulunan telefon kutusundan bana gelen hattı buldum, modemi bağladım ve hız 48mb tanımlı ! Eve bir çıkıyorum 32mb di. Hemen bir 20mt tel kablosu alıp dışarıdan pencereden hat çektim ama 38mb kdr çıkarabildim. Yalnız aşağı da kablo yaklaşık 3mr kadar binaya giren ana elektrik hattı üzerinden geçiyor. Şimdi ordan değil de başka yerden deniyeceğim. Elektrik hattı üzerinden geçmesi etkiliyor sanırsam, yanlışsam düzeltin.
    iyi de sizin modem adsl, vdsl sinyal gönderilse bile çalışmaz ki ? bu modem ile olmaz belki de sinyal geliyor ama modem uyumsuz ? bir de ankastre kutunuza bakın bazen yeni uçbırakıyorlar ama 35 mbps i bu modem ile alamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

iyi de sizin modem adsl, vdsl sinyal gönderilse bile çalışmaz ki ? bu modem ile olmaz belki de sinyal geliyor ama modem uyumsuz ? bir de ankastre kutunuza bakın bazen yeni uçbırakıyorlar ama 35 mbps i bu modem ile alamazsınız

Hocam daha VDSL talep etmedim .adsl kullanıyorum .2 gün sorunsuzdu bugün internet yok maalesef .

taşıma ile geçtiğiniz de 35 mi talep ettiniz 16 mi ? Bence gidin bir ankastre kutunuzu kontrol edin ses için uç bırakacak iken sizin portu da ses ile bir araya getirip yeni uç bırakılmış olabilir. bugün nöbetçi ekipler çalışıyordu
  • TurkNet yetkililerine, bu eşsiz haz için teşekkürlerimi(!) iletirim.

TurkNet Destek Burada

TurkNet Destek Burada

• quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

taşıma ile geçtiğiniz de 35 mi talep ettiniz 16 mi ? Bence gidin bir ankastre kutunuzu kontrol edin ses için uç bırakacak iken sizin portu da ses ile bir araya getirip yeni uç bırakılmış olabilir. bugün nöbetçi ekipler çalışıyordu

16 mbit talep ettim .2 gün sorunsuz kullandım bugün ne oldu anlamadım .ipv4 , ipv6 gibi şeylere bakıyordum en son dos üzerinden fakat biryerleri kurcalamadim . Nette de bilgi yok maalesef.

senin sıkıntı dsl sinyalinde de sen bi ankastreye bak bi hocam en iyisi garantiye al yeni uç yoksa arıza kaydı aç
    Akşam baktım sorun görünmüyor arıza kaydı açtım bakalım bekliyorum . Pat diye olmaz böyle bir sorun . Test amaçlı download yapmıştım en ufak bir kopma bile olmamıştı .

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.