Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bozkurt92 , 3uncubayezit Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
29.786
Cevap
276
Favori
613.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 23 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5173
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6995
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3066
  • Favoriye Eklediklerim 319
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TurkNetDestek (6995 mesaj) kütahyalı_ramazan (855 mesaj) Dr. Boone (377 mesaj) gokselbasol (375 mesaj) Guest-0EF48BDE1 (282 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20349 mesaj) Mobil (6814 mesaj) Tablet (252 mesaj) Mini (637 mesaj) Uygulama (2582 mesaj)
  • @
84 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #15
Giriş
    12 Mesaj

1 gün daha geçti ve İnternet hala yok. Yarın da haftasonu diye olmaz. Pazartesi de bir mesaj atarsınız 36 saat içinde çözeceğiz diye.......

29 ekimden bu yana İnternetim yok. Ttnet den geçiş sonrası 1 bit bile hizmet alamadım ama faturalandırma muhtemelen başladı.

15 günlük fesih süresinin ilk haftası geçti son günlere bırakmadan fesih etmeyi düşünüyorum yoksa boşuna almadığım hizmet karşılığı para ödeyeceğim.

Sadece mesaj atılıyor online de başka bir İşlem yok. Hasılı kelâm 1 gün daha İnternetsiz bitti ve artık sinirlerimizi etkilemeye başladı, teşekkürler Türknet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj
    6. Ayda girmiş olduğum yalın internet başvurum hala sonuçlanmadı. Başvuruyu ne zaman sonuçlandırmayı düşünüyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, aktivasyon işlemlerinizin önceliği için bilgi verdim. Başvuru durumu için yerleşik operatörden güncel bilgi alarak ekibimiz sizinle paylaşacak.
    |
    |
    mu7y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, altyapı sorguları için arka planda bir ekibimiz çalışma yapıyor ama bu konuda size bir süre bilgisi veremiyorum.
    |
    |
    syanr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, yerleşik operatöre bildirimde bulunduk ve adresteki altyapı sorunu nedeniyle gecikme yaşandığını sorunun çözümü için konuyu planlama ekibinin ele aldığını iletti. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
    |
    |
    Gecekondu20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, Özgür iletişim Ekstra paketine geçişte fiyat farkı olacağı için ilgili arkadaşlarım onayınızı alarak işlem yapacaklar. Paket değişikliği talebinizi ilgili ekibimize ilettim.
    |
    |
    onrtuglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Hizmetinizi ve destek kayıtlarını kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
    |
    |
    ahmt9417 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, sizinle aynı binada olup daha yüksek hız alan birisi var mı? Eğer varsa onun hizmet numarasını kaydınıza ekler misiniz? Bu şekilde tekrardan bir sorgulama yapabiliriz ve VAE geçişi için ekibimiz uygunluk durumunu kontrol eder.
    |
    |
    fthkck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Süre vermezseniz başka bi internet bağlatmak zorunda kalacağım müşteri hizmetleri kendi sistemlerinde altyapı gözükmediği için bağlayamıcaklarını söylediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, arızanız bir üst ekibe eskale edildi. Ekiplerden bilgi alarak sizinle paylaşacağız.
    |
    |
    bilgijani kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, daha önce yalın geçişlerinde bir sorun yaşamıştık. İlgili ekibimiz belli bir sıraya göre geçişleri yapıyor ve tamamladığında size bilgi verecekler. Yalın pakete geçiş talebinizden sonra telefon hizmetiniz için faturalandırmayı durdurduk.
    |
    |
    watcherb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    79 Mesaj

Sizin tüm ekip üzgün zaten fakat elini taşın altına koyan yok.

İlk ay bedava olayını kardeşime de dedim. Onada ilk iki ay bedava demişler zaten.(referansla birlikte) O kadar ses kayıtlarını dinlediler. Ama bişey yapamayız dediler. 85*2+99 tl(kardeşime kurulum ücretli demişlerdi fiberden dolayı) = 269 tl koskoca turkneti bu zarara mı uğratcaktı. Bir reklama verdiğiniz ücretten kat kat düşüktür. Noldu şimdi heryere yazcam turknet şöyle kötü böyle kötü diye.

Kurumsallık sıfır. Sizin ekipten biri telefonu kapattı suratıma. Ne küfrettim ne kötü bişey dedim olanı anlattım sadece. Zaten onunda ses kaydı mevcutturda işinize gelince kullanıyonuz ses kayıtlarını.

Forumada seni atamışlar anca kopyala yapıştır yap. Destek için numaramı istiyon onuda sen bul kardeşim. İş yaptını görelim.

O kadar yorum var turknet kötü diye yav hiç mi düzeltmezsiniz bişeyleri, görmüyonuz mu müşteri memnun değil.

|
    |

• Onbaşı
    26 Mesaj

Binada başka turknet kullanan yok, ama turk telekom kullanan komşum 24 mbit hız alıyor. Demek ki altyapı bu hızları destekliyor. Zaten daha önce ben de bu hızları alıyordum son bir haftadır hız düşümü yaşıyorum. Asıl sinir bozucu olan taraf online işlemlerde ki hanımefendi yardımcı olmak yerine altyapınız bu kadar destekliyor diyip, çözüm üretmek yerine beni başından savması. Eskiden böyleydi şimdi böyle işine gelirse tavrı size hiç yakışmıyor.

Vae altyapısına geçersem daha da hız düşeceğini söylüyorlar ama olsun ben Vae altyapısına geçmek istiyorum.

|
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj

SAKIN BU SAHTEKARLARA ABONE OLMAYIN. BUNLAR DOLANDIRICIDIR.

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Evden çalışmaya çalışıyorum.internet ışığım surekli sönüyor.Destek kayıdı açtım.Bu sorunu çözmeniz lazım.Modenimde veya bağlantılarımda sorun yok test ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1481 Mesaj

Türknet e geçiş yapmak istiyorum ama daha önce de türknet de vdsl kullandık şuan hala başka bir firmada vdsl kullanıyorum

alt yapı sorgulamamda benim dairemin altyapısı 16 mbit kiracının dairesinin 35 mb olduğu görünüyor.

ama yukarıda bahsettiğim gibi halen 35 mbite kadar olan bir tarife kullanıyorum mh den bir açıklama alamadım

birde buradan sorayım

• Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, iade işleminizin kontrol edilmesi için bilgi verdim. İlgili ekibimiz iadenizi yaparak size dönüş sağlayacak.
    |
    |
    sezaiaktas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, tekn,k ekibimiz 3 iş günü içerisinde kontrol ederek size bilgi verecektir.
    |
    |
    hombak108 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, adres bilginizi PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
    |
    |
    Microsoft Edge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    20382 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

24 Mbps alan komşunuzun XDSL numarasını kaydınızın içerisine detay olarak ekler misiniz? Teknik ekibimiz bu şekilde tekrar kontrol ederek size bilgi verir.
    |
    |
    fthkck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.