Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.307
Cevap
307
Favori
875.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın ve saha ekiplerinin kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan sık sık kopuyor statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • rasmoon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemlerinizi kontrol ettiğimde başvuru sırasında hata alınmıştır. Ben işlemlerin önceliğini ilgili birimimize ilettim. Arkadaşlarım yerleşik operatör ile iletişime geçerek süreci hızlandıracaktır.
  • StartPy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, www.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri statüsünde destek kaydı oluşturmanız durumunda arkadaşlarım altyapınızın desteklediği hızı kontrol ederek geçişi yapacaktır.
  • bilgijani B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorun ile ilgili yerleşik operatör saha ekiplerinden gelen bilgide sorun olmadığı bilgisi verilmiştir. Arkadaşlarım yazışma başlatarak sorunun tekrar kontrol edilmesini talep etmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.
  • Merhaba. 100 mbps kadar olan tarifedeyim. Hız testi yaptığımda otomatik server da ping 20-22 civarı çıkıyor. Evde mobil cihazda pubg oynaniyor. Genelde ping 55-60 arası. Bu normal mi acaba? Çok enteresan bir şekilde karşı komşum turktelekom 16 mbps kullanıyor ve onda ise ping 5ms. Evimde kablolama kusursuz. Regletten modeme 4 metre kaliteli Cat 6 cekili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 8 Kasım 2020; 18:31:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abone no 1877760
    Rezillik fotolariyla aşağıda jüpon alt yapım var Telekom geldi sorun yok server 14 hatası var internet saglayicinizdan kaynaklı. 2 haftadır sevgilim mış gibi yazisiyoz . Ciddi düşünüyoruz sanırım bu iş olucak.

TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada
    TurkNet Destek Burada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar kimse gecmesin gercekten cok cokkotu. Malum firma kotu diyordum simdi mumla ariyorum.

Turk.net pismanliktir

• Merhaba. 100 mbps kadar olan tarifedeyim. Hız testi yaptığımda otomatik server da ping 20-22 civarı çıkıyor. Evde mobil cihazda pubg oynaniyor. Genelde ping 55-60 arası. Bu normal mi acaba? Çok enteresan bir şekilde karşı komşum turktelekom 16 mbps kullanıyor ve onda ise ping 5ms. Evimde kablolama kusursuz. Regletten modeme 4 metre kaliteli Cat 6 cekili.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kopma sorunu yaşayıp sorunu çözülen var mı? Turknetin sorunu çözeceği yok. Modem şirketini arayın diyo şaka gibi. Turknetten aldığım modem bide.

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi Telekom ekipleri geldi, Telekom müdürlüğünde birileriyle konuşup Türknet aktif etmemiş tarzı birşeyler konuştular ve sıkıntı olmadığını İnternetin yarım saate geleceğini belirttiler. Bakın dediğim gibi 29 ekime kadar İnternet vardı ttnet ten çıkınca birşey oldu. Altyapı, modem vs de birşey yok. Bence Telekom Müdürlüğündeki kişi sorun çıkarmaya çalışıyor. Biraz ısrarcı olursanız açılır İnternet, yoksa amaçlarına ulaşacaklar ve tekrar ttnete geçiş..

Müşteri no 1862040

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgijani -- 9 Kasım 2020; 0:58:36 >
  • Ilgilenmeyi dusunuyor musunuz ? Evden calisiyoruz yarin is gunu ne yapacagim ben ? Bu nasil bir hizmet anlayisi muhatap bulamiyoruz. Sabah olan internet aksam gitti ve hic bir sey yapamiyorum. 2 aydir aboneyim bu kacinci kesinti. Ama faturayi tam tutar uzerinden odemeye devam ediyoruz. Orda kesinti olmuyor tabii. Ben turkcell vodafone kablotv ttnet hepsini kullandim. Sizi tebrik etmek isterim tum rakiplerinize fark atacak duzeyde kotusunuz.

• Abone Numarasi

1860483

Destek Numarası

37719904

@TurkNetDestek nete ne zaman gireriz? Sana bile burdan en az 100 kere yazdim be birader.

• 37916254 destek kaydıma başka birinin bakmasını istiyorum.

• @TurkNetDestek Gelecekler mi artik?

• SerkanAykut85 kullanıcısına yanıt
    TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

@TurkNetDestek

Arkadaşım. Siz telekom ile görüşün diyorsunuz telekom siz bizim müşterimiz değilsiniz diyor. Bu ne yaman çelişki ? Ne yapayım daha size nasıl iyi niyetli yaklaşıp anlatayım. İnternetimi iptal ettirdiniz. Sattığınız hizmeti veremiyorsunuz. Bu nasıl sorumsuzluk. Altyapı Turktelekomun da olsa BEN SİZİN MÜŞTERİNİZİM VE BENİM MUHATABIM SİZSİNİZ. Bir arıza var ise bunu çözecek olan sizin iletişim kuracağınız TURKTELEKOM'dur. Beni neden zor durumda bırakıyorsunuz. 15 Ekimden bu zamana kadar hiç mi ilerleme olmaz arkadaşım ya.

EL İNSAF. VALLAHİ PES. İŞ AKSADI MOBİL VERİ YETMEZ OLDU. EBA DESEN O DA ÖYLE. BUMU SİZİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZ. YAZIK VALLAHİ BİLLAHİ YAZIK...

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ping tracert sonuçlarınız ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Mevlutozenser M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kaydınızın önceliğini teknik uzmanımıza ileterek bilgi talep ettim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım.
  • 38060962 numaralı destek kaydım ile birileri ilgilenebilir mi 1 hafta oldu. Telekom tanımlarınızı silmiş, problemin giderilmesi çok uzun sürer ne demektir yaaa.

TurkNet Destek Burada
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ping tracert sonuçlarınız ile birliktewww.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.