Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
39.309
Cevap
307
Favori
875.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aydır bağlatmanizi bekliyorum. Baglatmiyacaksaniz iptal edin diyorum hemen iptal talebi aldılar. Şaka gibi. Sorunlu bir firmasiniz. 1 hafta içinde bagkayacaksaniz bağlatın.
    35089999

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik arkadaşım saha ekiplerinin gün içerisinde adrese geleceğini iletti.
  • 6 cı gün bitiyor sorunum halen devam ediyor

Destek No
    35459973
    Açılış Tarihi
    05.08.2020 17:34:04
    Güncelleme Tarihi
    11.08.2020 14:37:07
    Destek Konusu
    İnternet Arıza
  • BilgiYazar kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ad, soyad ve GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? İlgili ekibimize ileterek yardımcı olmak isterim.
  • Lost on you kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurulum ekipleri hattınızda sinyal olmadığı için bağlantınızı yapamamış. Arızanın çözümü için saha ekiplerine bilgi verdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak sizinle paylaşacağız.
  • Şair-i Azam Ş kullanıcısına yanıt
    Yerleşik operatöre iş emrini göndererek iş emri numarasını sizinle paylaşacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Faturaların resmini çekip atayım mı? 2 ay önce iki hattım için de talepte bulundum. İkisinden de çatır çatır düşüyorsunuz!
    Fatura Dönemi
    Abone No
    Son Ödeme Tarihi
    Ödenecek Tutar : Temmuz 2020
    : 2127031626
    : 21/07/2020
    : 85 TL

Fatura Dönemi
    Abone No
    Son Ödeme Tarihi
    Ödenecek Tutar : Temmuz 2020
    : 2127031626
    : 21/07/2020
    : 85 TL
  • yapa altyapısı üzerindeyim diye operatörü taşıyamıyorum da kafayı yemek üzereyim. bu nasıl iş ya
    Peki diyelim ki taşınacağım adreste sizin fiber altyapınız yok, bu durumda ADSL/VDSL hizmeti de alamayacağım, fiber de alamayacağım. Peki sırf ben nakil talebi oluşturdum diye benden nakil ücreti alınacak mı? Yoksa nakil gerçekleşirse mi bu ücret alınıyor.
    Keşke orada altyapınız olsa, inanın TürkNet'ten ayrılacak olmak beni çok üzüyor. Yıllardır aldığım hizmetten çok memnundum.
    Her yerde yazılıp çizilen şey şu: arayınca muhatap bulamıyoruz. İyi de arayınca muhatap bulduğunda ne oluyor, peki efendim, destek kaydınızı oluşturduk diyorlar. Dakikalarca telefonda bekleyip ulaşacağın adamın yapacağı şeyi sen tüm detaylarıyla (çünkü o konuştuğun kişi senden duyup aklında kalanları yazıyor destek notuna) destek talebini oluşturuyorsun ve çok kısa bir sürede (şayet sorun çözülebilecek bir sorun ise) çözüme ulaştırıyorlar. Ben cidden çok memnundum, umarım taşınacağım adreste de hizmet alabilirim.
    Size de kolaylıklar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster58

yapa altyapısı üzerindeyim diye operatörü taşıyamıyorum da kafayı yemek üzereyim. bu nasıl iş ya
    Taşıma ile uğraşma o zaman , istediğin firmaya başvuru yap, port varsa bağlantı yapıldığı zaman Turknet i iptal edersin. Arada geçen zamanda da internetsiz kalmamış olursun.

• iptal dilekçemi verdim türknet email olarakta fax olarakta 2 şer defa ilettim işleme koyarsanız sevinirim.
  • webmaster58 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dilekçeniz bize ulaştıktan sonra 48 saat içinde kontrol edilerek sisteme yüklenir. Dilekçe sisteme yüklendikten sonra sözlü onay almak için sizi arayarak hizmetinizi iptal edeceğiz.
    PM BAKAR MISIN ÇILDIRACAM ARTIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhan16007 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konuyu ilgili ekiplerimize ilettim Batuhan Bey. Yakından takibini sağlıyorum. Gelişmeleri buradan size mutlaka ileteceğim.
  • Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer taşınmak istediğiniz adrese nakil işlemi yapılırsa sizden nakil ücreti alınır.
  • ay içinde telefonu hiç kullanmazsak fatura 85 tlmi gelecek bana 85 tl gelmiş yalın internet talebinde bulunmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, VAE geçişiniz 07.08.2020 tarihinde tamamlanmış. Ankastre kutusunda bağlantınızın yapılması için kurulum ekiplerine bilgi veriyorum. Ekipler bağlantı için size dönüş sağlayacaklar.
    Kusura bakmayın ama sizin ne kadar yetkilisiniz,emin değilim. Oİ deki Nejla Hanım'dan farkınız nedir mesela? Sizin yaptığınız ,"süreci hızlandırma"! İşlemlerini o da yaptı,sizde yaptınız. Buraya yazmamla oi ye yazmam arasında ne tür bir fark var acaba?Teknik ekibin sizi umursadığını sanmıyorum açıkçası. 3 gündür ne geldiler ne gittiler.

• Ev telefonu için 3 TL kesilecekti yazıyodu ama yine 85 TL geldi fatura. Hiç kullanmadım telefonu 88 gelirse iptal ediyim diye girdim online işlemlere ama yalına geçiş menüsünü bulamadım. 85 gelecekse yine yalına geçmeye gerek yok.
  • Merhaba, millenicom dan turknet'e geçiş yaptım cs de 70 ping alırken 80-85 ping almaya başladım.(düşük ping için geçmiştim türknete)
    Neden geçtim peki aynı binada bir alt komşum kullanıyor aynı oyun aynı sunucu o 50-55 ping alırken ben 85 alıyorum.
    Desteğe yazıyorum otomotik cevap veriyor.
    Interleaved moddan Fast Path moda geçmek istiyorum diyorum
    Merhaba Ben Vedat A.
    Bize iletmiş olduğunuz kaydınızı inceledim. Fast Path moduna geçiş işlemi bulunmamaktadır.
    diyorlar ben ne yapacağımı bilmiyorum bilen biri yardım edebilir mi?
    (https://turk.net/destek/sss/internet-uzmanlari-icin/fast-path-mi-interleave-mod-mu-kullaniyorsunuz.html)
    Burada yazıyor isteyen geçebilir diye????? bu ne ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickinibulamayanadam -- 12 Ağustos 2020; 21:32:31 >
  • Yahu vdsl 30 mbps alacaksın dediniz gittim modem aldım 2 mbps hız alabildim. Neyse dedik tekrar adls e geçtik 5-6 neyse alıyordum şimdi o da bozuldu ara ara 20-30 saniyelik kopmalar oluyor ve hız 2-3 mbps arası şuna bir düzeltme yapın delirtmeyin adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim.42 -- 13 Ağustos 2020; 8:15:58 >
  • 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.