Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
39.317
Cevap
307
Favori
875.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hattınız 8 saat 16 dakika online olarak görünüyor. Şu an kullanımda bir sorun yaşıyor musunuz?
  • merhaba. benim ineternet hızım sürekli düşüyor. her seferinde modemi açıp kapatmak zorunda kalıyorum. kapatıp açınca 1-2 saat hız iyi oluyor, sonra yine düşüyor. acaba verilen hız çok mu değişken.
    adım ismail songur. 95 TL olan paketi kullanıyorum.
  • 35 mbps destekleyen hatta daha önce 30 mbps alabilirken şuan neden en fazla 20 alabiliyorum? Destek kaydı oluşturuyoruz. Türk telekom gelip bakıyor müşteri sorumluluğunda diye geçiştiriyor. Taahhüt ettiğiniz hızı veremeyecekseniz sizde kalmamızın mantığı ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek Kaydı: 35010248

Destek Kaydı: 34767070

İki destek kaydı içinde ayrı ayrı cevap bekliyorum. İnternet hızım iyicene düştü yakındır kopmalar başlayacak SNR 4-5’lere kadar düştü. Sarkık kabloyu telekom bi gelip halledemedi! Aynı mesajlar aynı sistem mesajları gelip duruyor bıktım artık! Ücretsiz yapılacak işe para verip yaptıracağım müdahale edebilsem o kabloya. Turknet ekibi gelsin en kötü vallahi çıldırcam artık ya!
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız testi sonucunuz ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • _Maestro_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • 2 gün önce aniden internetim gitti. Açtığım destek kaydına dün telekomdan "kapama kodu: genel arıza" şeklinde sistem mesajı geldi. Anlamı nedir bunun, çözülmesi ne kadar sürer?
    Destek no: 35012048

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CrytekGame kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon hattınızda yaşadığınız sorunuz için yerleşik operatöre bilgi verdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak paylaşacağız. Hız profilinizde yaşadığınız sorun içinde saha ekiplerine 2020071600074178069 numaralı iş emrini ilettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, telefon hattınızda yaşadığınız sorunuz için yerleşik operatöre bilgi verdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak paylaşacağız. Hız profilinizde yaşadığınız sorun içinde saha ekiplerine 2020071600074178069 numaralı iş emrini ilettim.
    Türknetciğim anlamıyorsunuz günlerdir sorunumu. Zaten xDSL kullanmaktayım. Evin dışından, içine gelen kablo sarktı ben idareten yerine tutturdum ama olmuyor. Bu sorunu düzeltse telekom her şey düzelecek. Arama yapamıyor/alamıyor değilim. Arıza kaydı bu şekilde açıldı gelen ekip ikidir arama alma/yapma konusunda problem yok diyip gidiyor. Benim sorunum bu değil. Sorunum dış ana hattan binaya gelen kablonun sarkması neredeyse kopacak duruma gelmesi. Bu düzelse hepsi düzelecek.

Ekip geldi dün kablo ekibi gelecek size dedi ve gitti. Kayıt açtı mı? Açmadı mı? Bilinmez...

• quote:

Merhaba, başvurunuzu yaptım. Kısa süre içerisinde 100 Mbps'e kadar VDSL olarak güncellenecektir.
    Merhaba,
    Siz bunu söyledikten sonra 2 hafta oldu hala internetimin hızını 100 Mpbs yapmadılar. 15 Haziran'dan beri bekliyorum. Bir ayda basit bir değişiklik yapılamadı. Lütfen konuyla ivedilikle ilgilenebilir misiniz? Teşekkür ederim. 1765686adsl

TurkNet Destek Burada

• Merhaba
    Destek no : 35034302
    Kullanıcı no :1723132

İmternetm 10/06/2020 de açıldı . Ay sonuna doğru faturam geldi. 55,7 tl . Fakat aynı gün tekrar bir fatura daha yazılmış 90 tl toplam 145 tl gibi bi fatura var sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi part -- 16 Temmuz 2020; 13:14:11 >
  • part kullanıcısına yanıt
    10.06.2020 den 01.07.2020 tarihine kadar olan kısmı fatura (55tl dediğiniz) + 7. Ayın tam faturası.

• 29.06.2020 tarihinde YAPA altyapısına geçişim yapıldı ve bu tarihten itibaren internetim kesildi 15 günü aşkın süredir internet hizmeti alamıyorum en son 10.07.2020 tarihinde 34922693 numaralı destek kaydını oluşturdum ama hiçbir sonuç çıkmadı ve online işlemler merkezi artık mesajlarıma cevap dahi vermiyor.
    Abone no:1699991
  • Hocam ayın sonunda alınmıyor mu ben daha interneti kullanmadım ki hemen fatura kesmişler?

• part kullanıcısına yanıt
    Türknet ön ödemelidir, ilk baş parayı ödersin sonra interneti kullanırsın.

• adanavalısi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, genel arıza bilgisi için teknik ekibimiz yerleşik operatörden detaylı bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacak.
  • SchzophreniC kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paket değişikliği talebinizi 35068046 numaralı kayıt ile ilgili ekibe ilettim. İşlem sağlayarak size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Merhaba, hattınız 8 saat 16 dakika online olarak görünüyor. Şu an kullanımda bir sorun yaşıyor musunuz?
    Yaklaşık 5~10 dakika önce internetimde gene kopma oldu. Sürekli olarak kesilmeler devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atillaa06

29.06.2020 tarihinde YAPA altyapısına geçişim yapıldı ve bu tarihten itibaren internetim kesildi 15 günü aşkın süredir internet hizmeti alamıyorum en son 10.07.2020 tarihinde 34922693 numaralı destek kaydını oluşturdum ama hiçbir sonuç çıkmadı ve online işlemler merkezi artık mesajlarıma cevap dahi vermiyor.
    Abone no:1699991
    Turknet yetkilileri ne online işlemlerden nede buradan bir cevap veriyorlar nasıl iş bu anlamadım.
  • internet yine 10 dk gitti. Türk net bu nedir allah aşkına.batıyormusunuz nedir? hizmet kaliteniz felaket kötü duruma düştü. bu 3. kez oluyor.artık kabak tadı vermeye başladı. @TurkNetDestek
  • 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.