Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
39.315
Cevap
307
Favori
875.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili türknet. Port olmamasindan dolayi vae geçişimi yapmiyordunuz. 2 gün önce olduğu gibi şu an da bir port olduğunu Türk Telekom dan öğrendim. Ayni zamanda yeni abone olacakmis gibi Betül hanima gorustugumde acikta vae port olduğunu soyledi. Lütfen vae geçişimi sağlayin. Lütfen bu sefer portun dolmasini beklemeyin. Bende sizin samimiyetinize inanayim. Online islemlerden yazdim. Benide arayip bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Dün elektrikçi çağırdım tesisatımda hiçbir sorun yok dedi i. İp alamıyorum, modem kurulumunu düzgün birşekilde yaptığım halde.

• Hızım sessiz sedasız 75'ten 50'ye düşürüldü. Bu konuda açıklama ve destek bekliyorum.
  • Merhaba, işlemlerinizi yerleşik operatör üst yetkililerine eskale ettik. En kısa süre içerisinde sorunu çözümleyeceğiz.
  • Gvzgvz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bulunduğunuz saha dolabında VDSL boş port olmaması nedeniyle ADSL desteklediği bilgisini alıyor olabilirsiniz. Dilerseniz ilerleyen günlerde tekrar sorgulama yapabilirsiniz.
  • Merhaba, arkadaşlarım günlük port sorgulaması yapıyor. Bu durumu arkadaşlarıma ilettim. Arkadaşlarım kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.
  • fowell-one kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • suntoday kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon başvurunuz ile ilgili açık iş emrinin tamamlanması 4 iş günü sürdü. Ardından VDSL başvurunuzu yaptık. Onaylanması durumunda VDSL hizmet alacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, bulunduğunuz saha dolabında VDSL boş port olmaması nedeniyle ADSL desteklediği bilgisini alıyor olabilirsiniz. Dilerseniz ilerleyen günlerde tekrar sorgulama yapabilirsiniz.
    Türk telekom nasıl 35 mb e kadar hız alırsınız diyor peki?

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 26.05.2020 tarihinde yapılan kontrol sonucunda iç tesisat kaynaklı olduğu bilgisi verilmiştir. Dilerseniz teknik uzmanlarımızın ve saha ekiplerinin tekrar kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Tt ekipleri geldi kabloyu evine çekti sizin ekipler henüz gelmedi. Kimliği ve sözleşmeyi size yolladım. Müşteri hizmetlerini aradığımda kargo ile yollamalısınız vs vs söyleyip telesekreter kapatıyor direk. Lütfen ilgilenir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedi Adam -- 4 Haziran 2020; 15:17:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teknik uzmanlarımız ve saha ekiplerimiz arızayı 3 iş günü içerisinde kontrol ederek bilgi verecektir. Takibini yapabilmem için kayıt numarasını PM üzerinden iletebilir misiniz?
  • Merhaba, arkadaşlarımın kontrol edebilmesi için ping ve tracert test sonuçlarını alarak www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Rica ediyorum şu ping problemime bir çözüm bulun artık. OİM kaydı da açtım.. oyun oynayamıyorum

TurkNet Destek Burada
  • menem M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol edebilmem için hizmet numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • özel mesaja bakabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba, cevabınız için teşekkürler.
    İç tesisatı 2 kere değiştirdim bugün 3. kere değiştireceğim ama bana göre benim sorunum iç tesisat değil. Aynı sokakta oturan akrabamla Teknik Bilgiler sayfasından baktığımızda aynı santrale bağlı gözüküyoruz ama o VAE altyapısını kullanıyor ve 60 mbps ve üzeri bir hız alıyor ben ise YAPA altyapısından ADSL2 olarak 12mbps alıyorum. YAPA sonrası VDSL'e geçirildim ama hat sinyal almadığından tekrar ADSL'e çevirdik. İstanbul'un en kalabalık semtlerinden birinde çağ dışı ADSL2 ile 12-14 arası bir hız almak gerçekten üzücü. Bugün iç tesisatı değiştirdikten sonra tekrar VDSL geçişimi başlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, telefon başvurunuz ile ilgili açık iş emrinin tamamlanması 4 iş günü sürdü. Ardından VDSL başvurunuzu yaptık. Onaylanması durumunda VDSL hizmet alacaksınız.
    27.04.2020 tarihinden bu yana beklemekteyim 4 gün değildir! Son bahaneleriniz 4 gündür bekleyin VDSLe geçeceksiniz dediniz, sonra da 3 gün daha bekleyeceksin dediniz önceleri de var yazsam roman olur.

Her neyse kurumsal bir firma değilsiniz çünkü kurumsal firma bahanelerin ardına saklanmaz siz kurumsal değilsiniz burada okuduğum hemen tüm yorumlarda hep bir bahane ile hizmet eksikliği var.

Vermediğiniz hizmetin faturasını kesmeyi biliyorsunuz, kurumsal ve güvenilir bir firma olsanız 16 verebiliyoruz faturanızı ona göre keseceğiz 35 olduğunda faturanız normale dönecek derdiniz ama herkesi oyalıyorsunuz taa ki zam gelinceye kadar, zam gelmeden vaadettiğiniz hizmetleri vermekten yüksünüyorsunuz bu da sizi güvenilir olmayan ve kurumsallıktan bir haber firma yapıyor, umarım sizin gibi firmalar batar halkına birkaç megabiti layık gören fazla vermeden fazla fatura kesen teknolojiyi baltalayan firmaların gereği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suntoday -- 4 Haziran 2020; 15:51:10 >

İlettim...
  • İndirin şu fiyatları be. 2 sene öncede ağladınız bu senede aynı dönemde kazığı soktunuz. 2 sene önce ile 20tl fark var. TT ile neredeyse aynı seviyeye geldiniz
  • 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.