Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23.199
Cevap
242
Favori
468.705
Tıklama
Giriş
    878 Mesaj
    Tamamen telefon kablolarini bırakıp %100 fiber kablolara geçmeniz mümkünmüdür? Kullanicilar, vatandaş olarak size destek versek. Ufakda olsa maddi manevi bi kampanya başlatsak. Nasıl değerlendirirsiniz?

@TurkNetDestek @TurkNetAdsl

(Twitter'da paylaştım belki orada bi atılım yapabiliriz)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    <div class="change-embed-petition" data-petition-id="12841300"></div>
    <script src="https://static.change.org/product/embeds/v1/change-embeds.js" type="text/javascript"></script>

https://www.change.org/p/t%C3%BCrknet-ve-t%C3%BCm-internet-kullan%C4%B1c%C4%B1lar%C4%B1-t%C3%BCrknet-fiber-e-ge%C3%A7sin-destek?recruiter=42974217&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

|
    |

• Yüzbaşı
    878 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    Şuanda Düzce çilimlide Türk.net kullananların interneti Pert hiçbir türknetli internete giremiyorum ortalama 3 saattir internete girilmiyor bir anca çöktü bağlantı bar gözüküyor ama hiçbir sayfayı açmıyor sadece bende değil bu sorun ilçemizdeki bütün türknet kullanıcıları bu halde böyle hizmetmi olur yahu

• Yarbay
    2075 Mesaj
    3 gündür internet yok. Destek kaydı oluşturduk ilgilenen yok (kayıt no; 15487433)

Turknet'e geçmekle hata ettik galinba, Vodafone'da bile kör topal bağlanıyorduk. hayatımda ilk defa başıma geliyor 3 gün boyunca internete bağlanamama gibi bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Türknete geçişim dün tamamlandı şuan 35mbit hız alıyorum ve bir problem yok umarım böyle devam eder bakalım gelişmeler ne olacak
    |
    |
    Airties 5760 aldım, turk.net vdsl bağlantı kurulamadı. Hattı desteklemiyor dedi gelen Telekom ekibi. Elindeki zyxel modemi denedi internet geldi. Modemi servise yolladım acaba farklı bir ayar mı yapılması gerekiyordu? Biraz uğraştım ayarları değiştirdim olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 12 Aralık 2017; 1:1:36 >
    9651 Mesaj

Neden deliklerini tıkadınız cihazın, çabuk ısınıp yansın diye mi
    |
    |
    kenan_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onundeki jelatinmi hic cikarmadim onu soguk calisiyo cikaririm yinede engel olursa

|
    |
    kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Onundeki jelatinmi hic cikarmadim onu soguk calisiyo cikaririm yinede engel olursa

Sırf bu yüzden yanan modemler var ki routerlar da ısınıyordur. Bence onları üzerinde tutmayın, çizilmesin derken cihazdan olursunuz.
    |
    |

Aslinda iyi bir modemmş o herkes memnunmuş wifi hizi falan yuksek dediler. Cihazin fabrika çıkışı kalite kontolden tam geçmemiştir bozuktur yani. Yenisini yollarlar. Eger bozuk cihaz fabrikadan çıkış yapti ise mutlaka üreticiyi bilgilendirin. Gerekirse kalite calisanlarini isten çıkarırlar onlem alirlar.

|
    |
    ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    11142 Mesaj

Merhaba, dün akşam saatlerinde TT kaynaklı bir sorun yaşadığınız için internet erişimi sağlayamamışsınız. Şuan 914244 müşteri numaralı hizmetinizi kontrol ettiğimde bir sorun yaşamadığınızı görüyorum. Bu gibi durumlarda bana tekrar ulaşabilirsiniz. İyi kullanımlar dilerim.
    |
    |
    watcherb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ooo turknet bey/hanım siz buralara uğrarmıydınız? noldu bizim PM'ler 4 gündür?
    |
    |
    TurkNetDestek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

2 dakikada adamı işter attırdınız. Belki siz de çalışırken bir hata yaparsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kenan_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lacrimane

Ben de sizi arıyordum. 4 gün önce arıza kaydı oluşturdum 4 gündür ne arayan var ne soran! Siz sadece adresime teknik servis elamanlarını yönlendirin (başka şirket falan demeyin parası neyse verip yaptırıcam) siz sadece yönlendirin yeter.
    |
    |
    Allah kahretsin sizin gibi firmayı be. Lanet gibi çöktünüz üzerime, mahvettiniz beni. Sinirden ağlattınız sonunda. 7 gün oldu dolandırıcı herifler. Dilerim acı çeke çeke, inleye inleye batarsınız da millete yaşattığınız acının mislini siz yaşarsınız.

Sorun yaşayan arkadaşlar kesinlikle doğrudan BTK ya şikayette bulunun. Bu kadar vurdumduymaz bir firmaya elbette gerekli cezayı kesecektir. Daha önce Superonline müşteri şikayetlerine geç cevap verdi diye yüklü bir ceza yemişti. Bunlara da yüklü bir ceza gelirse akılları başlarına gelir belki.

|
    |

Kesik mi?

|
    |
    Himura Battousai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Sohbet
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.