Şimdi Ara

TurkNet Destek Burada

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
23.036
Cevap
240
Favori
464.881
Tıklama
Giriş
    49 Mesaj

ödedim buda faturası saçmalık başka birşey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dr. Boone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1ay internetsiz kaldım bunuda geçtim 22.11.2017 60tl fatura ödedim firma o tarihte 78tl paket ücreti çıkarmış olay port vs değil olay sadece rezillik kimse bana bu firmayı savunmasin herşey belgeli sundum iyi okuyun 2yillik aboneye aktivasyon ücreti olurmu

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenevren1 -- 11 Aralık 2017; 19:11:14 >
    |
    |

Tamam işte bunu göndermediniz mi? Aktivasyon ücreti dediği yeni bağlantı değil, borç iddiası ile portunuzu boşaltıp yeni port açmış. Açılan her port da para demek.
    |
    |
    evrenevren1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle birşey duymadım. Ön ödemeli sistemi becerebilse bence bir zararı yok. Arıza/iptal durumlarında kesilen faturayı düzeltmiyorlar ona gıcık oluyorum.
    |
    |
    gulnare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilmiyorum beynim yandı bakalım destek kaydı oluşturdu

|
    |
    Bu türknet belli ki speedteste falan ayar çekmiş.72mbps hız gösteriyor ama sayfalar geç açılıyor.yotube twitch falan izlenmiyor.Discord ta bile sesler bozuk geliyor.hız 72 gösteriyor ama normali kesin 1-2mbps.

Edit:Tam tahmin ettiğim gibi.Adamlar harbi ayar çekmiş.Speedtest yüksek gösteriyor.Ama indirme vs çok yavaş.Sayfalar falan da çok geç açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 11 Aralık 2017; 19:33:11 >
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ

• Yarbay
    7593 Mesaj

Her ihtimale karşı son 6 ayın dekontlarını gönderin. BTK'ya da mutlaka şikayet edin. Geçen ay birçok kişinin haksız olarak internetini kesip 24 lira açma-kapama ücreti yansıttılar. Anlaşılan sizin durumda 2 faturanız ödenmemiş gözüküyor. OİM'deki fatura sayfasında durum ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 11 Aralık 2017; 19:30:8 >
    |
    |

Ayın 11'i olmuş bizede fatura çıkartmadılar daha 20'sinde de ödemedin diye keserler mi keserler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 11 Aralık 2017; 19:35:42 >
    |
    |
    Şu an belki de İnternetin en yoğun olduğu saatlerdir: pazartesi saat 20:08

https://i.hizliresim.com/6yjJAl.png

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Binbaşı
    1293 Mesaj

Bu kablolu test sonucumu üstat, hangi şehirdesin, modem arayüzünden snr değerini ayarlayabiliyormusun asus modemlerdeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber tech -- 11 Aralık 2017; 20:20:19 >
    |
    |
    kenan_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TTNET'ten hiç değilse 5-6 bir şey alıyorduk. Bunlarda o da yok.

Kendini amorti ettiği an daha yanından geçmem.

Ne canlı destek, ne telefondan destek...

|
    |
    877 Mesaj

Şehir Manisa, test telefondan wifi ile, ayar çekmedim router TP-Link.

|
    |
    cyber tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    563 Mesaj
    1 Aralık 2017 Saat 21.15'te açtığım destek kaydım hala cevaplanmadı, üstüne üstelik ben 8 Mbps'ye düştü diye şikayet ederken, internet düzeleceğine daha da düştü ve şu an 3 Mbps zor alıyorum. Eğer önümüzdeki 2 gün içerisinde internetimde bir düzelme ya da destek talebime herhangi bir cevap gelmezse başka bir firmaya geçiş için işlemleri başlatacağım. Eskiden canlı destek ile hallediyordum bu durumları derdimi zor anlatabilsem de. Şimdi cevap bile alamıyorum.
    |
    |

|
    |

Telefon ile kablosuz test çok iyimiş demekki hem router kaliteliymiş hemde telefon, iyimiş
    |
    |
    kenan_0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Aslında kardeşim daha 2ay oncesine kadar pcden wifi bu hizlari görürken telefondan en fazla 30goruyordu. Ben de telin wifi donanimi yetersiz saniyodum. Son 2aydir teldende pcdeki gibi cok hizli cikiyor. Samsung galaxy s5 kullaniyorum. Router cok guzel evet tplinkin iyi bi routeridir. Archer c5 olmasi lazim tam ismini unuttum suan.

Beyaz olan modem, siyah olan router. Siyahtan bağlanıyorum.

• Teğmen
    205 Mesaj
    2 aydır kullanıyorum lanet etmediğim gün yok en kısa zamanda kaçıcam bunlardan, müşteri hizmetlerini ararsın muhattap olucak kişi bulamazsın, arıza kaydı açarsın geri dönüş olmaz, gideyim superonline da 10-20 lira daha fazla vereyim kazıklanayım ama kafam rahat olsun buyrun buda test sözde alt yapı 35mps destekliyor daha 10 un üzerini göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byozgatlı -- 11 Aralık 2017; 20:54:13 >
    |
    |

Deminki mesajimda foto açılmazsa linki burada:

https://i.hizliresim.com/Qpj2d3.jpg

|
    |
    cyber tech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Benim saha dolabı apartmanin onunde sanırım ondan da yuksek hiz aliyor olabilirim. Keşke artik tamamen fiber kablolar ile çalışsak mesafe sinyal degeri kalitesizligi gibi sorunlar ortadan kalksa. Herkesi kampanya açmaya davet ediyorum. Turknetin fiber kablolara gecebilmesi icin bağış sistemi yada manevi destek gibi imza kamanyasi gibi bi girişimde bulunmaliyiz.

|
    |
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.