Şimdi Ara

Turknet Davet Kodum ile üye ol 1 ay ücretsiz internet ve 30 tl kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    https://turk.net/p/DLT65HS69HLD/ Davet kodumla üye olan herkese havale veya eft ile ödeme yaparım 30 TL gönderirim hep onlineim

Whatsapp Numaram : 0544 909 49 58 Yardımcı Olurum Her Konuda

Davet üzerine üye olduğunuz da 1 ay ücretsiz kullaniyorsunuz interneti artı benden de 30 tl alacaksınız internet ten başvurduğunuz icin kurulum ücreti olan 60 tl yide 30 tl olarak ödüyor sunuz

Şimdi diyeceksiniz sizin kariniz nedir neden 30 Tl veriyor sunuz çünkü size 1 ay ücretsiz olunca bana da oluyor 60 tl ödemem gerekirken siz davetim ile üye olduğunuz da hem siz hem ben 1 ay ücretsiz faydalanıyoruz ben üstüne size bana hediye olarak verilen ay icin 30 tl ödeme yapacağım . 60 tl ödemekten se size 30 tl gönderirim

Her konuda size destek icin varım her zaman mesaj atabilir siniz destek olmaya hazırım başvuru süreciniz de herseyi sorabilir siniz bana kendinize iyi bakın görüşmek üzere ...

[size=5]Davet Linki : https://turk.net/p/DLT65HS69HLD/ Daima Güncel

Not: 33 arkadaş linkim ile üye olmustur hediye verilen ay ödemeleri yapılmıştır zaten alamayan kötü yorumu simdiye yazmıs olurdu( üye olduktan 1 ay sonra hediye ay kişiye tanımlanır ve o ay benden ödemesini almaktadır. )

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahintan -- 20 Şubat 2019; 0:38:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin kodunla üye oldum ben hocam ben Ulaşirmisin bana

• Günceldir ...

• Güncellll

• hala güncelmi demek abes olur herhalde! ama kod verecek başka aboneler varsa bana ulaşsınlar

• güncelldir. ve daima güncel kalacak. tell 0544 909 49 58 şahsi numaram.
  • benim kodla uye olanada 30 tl verebilirim indirim dusunce

• Konu GÜncelll
  • güncell
  • Güncel

• Türkiyenin İnterneti TurkNet Özgürnet tarifesi, yani Taahhüt yok, Özgürlük var, Adil kullanım kotası yok , Gerçek limitsiz Hızlı İnternet, Aylık herşey dahil 75.99 lira, şimdi siz turk netli olmadığınız için arkadaşını getir kampanyası var, benim sizi davet ettiğim kod ile yada aşağıdaki online abonelik linkini tıklayarak abone olduğunuzda bir ay hem sana hemde bana 1 ay bedava internet var,1 ay fatura ödemeyeceğiz, benim turk nete Fatura borcum yok, biliyorsunuz fatura borcu olan ve yeni abone olan kişilerin referansı olsa bile fatura borcunda geçersiz olmakta, faturalarım otomatik ödeme talimatlıdır. Kesinlikle kampanya da sorun çıkmaz. En büyük avantajı taahütsüz olması ve TT nin altyapısını kullanmasına rağmen daha yüksek hızlarda kullanım imkanı.

🧨 Bu linki tıklayarak doğrudan üye olabilirsiniz.Kod link içersinde olduğundan kodu site sormaz direkt kampanyalı şekilde üye olursunuz

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=kpp14dw68vah

🔧 Altyapı sorgulama sayfasından alabileceğiniz hız değerlerini adres veya varsa mevcut telefon numaranızı girerek öğrenin.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama

➡️ Türknet çağrı merkezi 0850 288 8080'i arayıp davet kodumu verin ve üye olun. 👏🏻
    🚀 Referans ile üye olan arkadaşlarımın %100 indirim kampanyasından faydalandılar.

💥 Davet kodumu kullanan arkadaşlara şimdiden Çok Çok teşekkürler 🙏🏽Allah razı olsun 🙏🏽🙏🏽Şimdiden hizmetinizi güle güle kullanın 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

🚧 REFERANS DAVET KODUM : KPP14DW68VAH 💰

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günceldir

• Up

• TurkNet ile hızlı ve sınırsız internete hemen adım atmak için altyapınızı sorgulayarak size özel 1 ay bedava interneti alabilirsiniz. #ArkadaşınıGetir #arkadasinigetir #arkadaşınıgetir
    İnternette özgürlüğü TurkNet ile keşfetmek için hemen tıklayın!https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=kpp14dw68vah

• Guncell

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.