Şimdi Ara

TürkNet - D-Smart Ortaklığı (TürkNet TV Hizmeti mi geliyor?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
4.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, sabah 6 dan beri modemim IP alamadığından TürkNet'in sitesini kurcalamak için vaktim oldu. Tam kayda değer bir şey yok derken TV Hizmetleri'ne denk geldim.

TürkNet - D-Smart Ortaklığı (TürkNet TV Hizmeti mi geliyor?)

Kendi sitesindeki fiyatlarla karşılaştırdığımda fiyatlar iyi gibi (Düzeltme: Go olmayan ile karşılaştırmışım, bunda 5 TL oynuyor sadece )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoLand -- 29 Mayıs 2020; 13:16:8 >

• GO paketi bu, yani internetten yayın sağlayan paket.
    Uydu yayınına göre 40-50 sn. civarı geriden geliyor.
    Daha dün dsmart Aile Spor paketimi 17.60TL'den 24 ay yeniledim.MHT la liga falan birşeyler zırvaladı, dedim ben SSport'ta F1'den başka birşey seyretmiyorum zaten bir de vakit olursa belgesel :)
    Formula1 takip ettiğim için dsmart go pek işimi görmüyor.Uydu canlı yayın bile F1'in "live timing" uygulamasından 5sn geri geliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi sitesinde iki ekrandan izlenebildiği yazıyor. Fena değil gibihttps://www.dsmartgo.com.tr/paketler
  • D-Smart dolandırıcı bir firma olduğundan dolayı eğer bir iş birliği varsa ben de artık tedirgin olmaya başlayıp hiç problem olamasına rağmen TürkNet'i i iptal etmeye düşünmeye başladım. TürkNet umarım yoldan çıkmazsınız.
  • Netflixle ortaklık yapsalar daha iyi imiş..
  • Merhaba, TV hizmeti için test aşamasında çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalar tamamlandığında size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, TV hizmeti için test aşamasında çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalar tamamlandığında size bilgi vereceğiz.

Geçen ay Türknetten arandık ve ücretsiz bir şekilde Dsmart üyeliği teklif ettiniz kabul ettik ama bu ay D-Smarttan 54 TL fatura kesildi. Bir açıklama yapar mısınız?

• zZABREKZz kullanıcısına yanıt
    Sitesine bir ay ücretsiz yazmışlar hocam. Size hep mi ücretsiz dendi?
  • Herhangi bir ücretten bahsedilmedi.

Dolandırıldınız gibi geliyor. Türk.net 4, 5 defa sms attı kendini türk.net olarak tanıtanlara inanmayın diye. Öyle bir kampanyaları yok keşke araştırsaydınız. Taahhüt te vermişsinizdir geçmiş olsun.

• dsmart kullananlara bedava zaten go.

dsmart kullanan birisini bulun daha iyi .

edit : dsmart a bu aralar bulaşmayın . 50gündür dsmartgo üyeliğimi düzeltemediler. izlenmiyor .(16 aralıkta tahhüt yeniledim o günden beridir sıkıntı var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 5 Şubat 2021; 11:9:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2D77F344

Dolandırıldınız gibi geliyor. Türk.net 4, 5 defa sms attı kendini türk.net olarak tanıtanlara inanmayın diye. Öyle bir kampanyaları yok keşke araştırsaydınız. Taahhüt te vermişsinizdir geçmiş olsun.

Kendi sitelerinde de bu ortaklığa dair şeyler var zaten bizzat Türknetin numarasından aranıyor. Şikayetvarda aynı durumu yaşayan bir çok insan post açmış.

Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Sizi arayan numarayı biliyorsanız numara ve müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşmanız durumunda ilgili birimlerimize iletebilirim.
  • Bugün beni de aradılar turknet + d smart 36 ay sadece 99 TL ne zaman kuruluma gelsinler d smart için denildi İnternet aboneliğimi 1 hafta oldu yaptıralı d smart için ayrı para isteyip istemediklerini kurulumu yap maya gelenleri sesli videoya çekeceğim kabul ederlerse kurun kabül etmezler ise yok olun diyeceğim.

• aynı taktiği turktelekom ve digiturk içinde yapıyorlar .ayrı ayrı satış yapıyorlar ayrı ayrı fatura çıkıyor .dolandırıcılık olabilir.

@TurkNetDestek

herhangi bir gelişme var mı bu konu hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 24 Ekim 2021; 0:51:53 >
  • etayberk E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetimiz taahhütsüzdür. Gelen arama bizim tarafımızdan yapılmamıştır. Bu tarz aramalara itibar etmemenizi rica ederim. Sizi arayan numarayı ve müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Hizmet IPTV olarak ayrı porttan mı veriliyor yoksa klasik Stream mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muzafferrccelik M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu anda TV hizmetimiz bulunmuyor ve eğer size bu şekilde bir arama yapılırsa itimat etmemenizi rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.