Şimdi Ara

türknet çanakkale 2gündür dalga geçiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
4.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakır altyapıdan kullanan vodafone turk telekom vs olur bır tane bıle sıkayet yok full turnet dolu ama nedense telekomda sorun ve herkesde varmıs... Açıklamaları tutmuyor bırıbırını sorun bence tamamen turnetın altyapısıyla alakalı. Benden degıl turk telekomdan dıyor herkesde aynı dıyor bazı kısılerde nedense savunuyor turknetlık degıl dıye.

Aynı seyı gm denen teleofn fırmasıda suan yapıyor guncellemeyı 6 ay once google dan aldı 6aydır yayınalamadılar yenı cıhaz satsın dıye suanda google gec verdı dıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

diyelim telekom arızalandı o zaman telekom abonelerıde etkılenmez mi bir tane telekom konusu gormedım forumda

hocam işleyişi bilmiyorunuz sanırım telekomun trafiği türknete teslim ettiği cihaz arızalandı her iss için ayrı router olur stajımı telekomda yaptım işin işleyişini biliyorum o yüzden telekom issler için router verir kendinden çıkan trafiği isslere verir.

o zaman bütün Çanakkale'nin interneti gitti ve forumda turknet dışında iss kullanan başka Çanakkale li yok

• quote:

Orijinalden alıntı: muron221

quote:

quote:

diyelim telekom arızalandı o zaman telekom abonelerıde etkılenmez mi bir tane telekom konusu gormedım forumda

hocam işleyişi bilmiyorunuz sanırım telekomun trafiği türknete teslim ettiği cihaz arızalandı her iss için ayrı router olur stajımı telekomda yaptım işin işleyişini biliyorum o yüzden telekom issler için router verir kendinden çıkan trafiği isslere verir.

o zaman bütün Çanakkale'nin interneti gitti ve forumda turknet dışında iss kullanan başka Çanakkale li yok

hocam cümle okumanız zayıf sanırım trafiği türknete teslim ettiği cihaz diyorum burada sadece türknet kullanıcılarının trafiği teslim ediliyor o yüzdendir ki tüm çanakkale ve ilçelerinde ki türknet kullanıcıları sorun yaşadı normal telekom kullanıcılarında sorun yoktu netspeed vodafone turkcell gibi diğer issler hakkında bir bilgim yok.ki sorunun telekomdan kaynaklı olduğunu bizzat çanakkale telekom nms biriminden teyit ettim.Saygılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam cümle okumanız zayıf sanırım trafiği türknete teslim ettiği cihaz diyorum burada sadece türknet kullanıcılarının trafiği teslim ediliyor o yüzdendir ki tüm çanakkale ve ilçelerinde ki türknet kullanıcıları sorun yaşadı normal telekom kullanıcılarında sorun yoktu netspeed vodafone turkcell gibi diğer issler hakkında bir bilgim yok.ki sorunun telekomdan kaynaklı olduğunu bizzat çanakkale telekom nms biriminden teyit ettim.Saygılar.

he tamam ben her iss için aynı router olur diye okumuşum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

he tamam ben her iss için aynı router olur diye okumuşum

sorun yok hocam telekom merkezli sorun da türknetten sütten çıkmış ak kaşık değil ikisi de birbirinden beter idare etmeye çalışıyoruz işte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos-

Turknet bilmem ne net nedir yahu? Turk telekom a bok atan liselilerr müstehak. Karşınızda adam akıllı muhatap bulursunuz. Turknet speednet nedir arkadaş.

(Turk telekom bu ülkede kötünün iyisidir)

Eyvallah batik araptelekom sevici seni. Bayi misin ?

Basit bir nakil hattı kopmasına 1aydir yapacaz yapacaz diye diye bekleten firmayi savunma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Çanakkale Gelibolu ilçesindeyim. Yaklaşık 1 yıldır Turkneti severek, memnun kalarak, ve tavsiye ederek hatta 1 de müşteri kazandırarak kullanıyorum.

Taa ki 2 gün önceye kadar. 2 gün önce birden hızım düştü (adsl 15mbit hızım),1 mbit altına indi. Speedtest yapıyorum normalde stabil 35 olan pingim 350 lere çıktı. 3 kere farklı zamanlar arıza kaydı oluşturdum. Kısa süre sonra kontrol ettik sorun yok hattınızda diye not gönderdiler, ısrarla donanımınızı kontrol edin diyorlar.

Kutudan modeme gelen kabloyu değiştirdim, Splitterı söktüm attım, 2.modemim var taktım test ettim. 2.laptopum var eski püskü çıkarttım kurdum test ettim. Sorun aynen devam ediyor.

Sabah 10:30 a kadar ping normal , hız geliyor sonra birden ping 300 lere vuruyor. Bir türlü derdimi anlatamıyorum, aslında anlamak istemiyorlar bence. Sadece ve sadece oradaki arıza kaydını kapatmak için çırpınıyorlar. Daha geçen gün reklamları vardı, bu arıza kayıtlarını ne kadarda hızlı hallettiklerinin yüzdelerini vermişlerdi. Maalesef büyük bir istatistik oyunu oynanıyor bence. Arıza kaydına bakıp, donanımsal diyerek kaydı kapatırsan ne olmuş oluyor? Hemen arızaya dönülmüş oluyor, hemen arıza giderilmiş halesine yazılıyor. Netice? Netice yok, netice oldu Hatice. Arızanız giderildi mi hayır, muhatap bulabildiniz mi, hayır. Sinirleriniz zıpladı mı , kan beyninize sıçradı mı, kapıya gelen elektrıikçiye 100 lira bayıldınız mı? Ohh ne güzel, arızamız halledildi.

HAYIR arızamız halledilmedi, bir kişi bana arkadaş senin gölgende sorun var dese, peki derim beklerim ama denmiyor, umursanmıyor maalesef.

Bu arada hızmıda 4mbite sabitlemişler, zaten bu işin ilk kuralı budur, müşteri hız sorunu mu yaşadı, düşür hızını minimuma , oh ne güzelde çözdük işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truva1975 -- 19 Mart 2018; 13:31:28 >

• plusnettr P kullanıcısına yanıt
    75 liraya tivibu+50mgbt internet alıyorum. En azından bir problemde karşımda muhattap buluyorum. Modem arızasında eve 30 dakika içinde gelip çözdüler. Arap sevici değilim. Daha çoğunuz ufaksınız bilmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    TC kimlik görüp yaş sorgulaması mı yapıyorsunuz. Ne bu küçümseme anlamadım iyi siz 50 mbit aknli ile devam edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonunda akn kalkıcak zaten turknet kullanmaya değmez bu arada türk telekom da turknette kullanmıyorum turkneti kapadım bakşa iss ye geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakanG22 -- 19 Mart 2018; 14:46:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, Çanakkale bölgesinde TT sorumlu olduğu router kaynaklı bir sorun yaşandı. Bunun farkındayız. Bu sorunu sadece TurkNet kullanıcıları değil diğer tüm İSS kullanıcıları da yaşadı. Teknik destek ekiplerimiz bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız için TT ekipleri ile iletişime geçerek gerekli çalışmaların yapılması için bilgilendirme de bulundular. Sanırım an itibariyle bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız yok. Eğer sorun devam ediyorsa veya tekrarlarsa bana PM üzerinden ulaşırsanız elimden geldiği kadar size yardımcı olmaya çalışacağım. İyi kullanımlar dilerim.

sorun hala devam ediyor ayrıca kimse arayıp böyle bir bilgilendirme yapmadı arayan kadın bizde sorun yok biz size sorunsuz 35 megabit hız veriyoruz modemden kontrol edebilirsiniz dedi ne söylediysem fayda etmedi 12-13 kere bunu tekrarladı.

• Çanakkale Barbaros da oturuyorum evet bu hafta sonu aşırı yavaşlama vardı ama 19 Mart gecesinden sonra düzeldi bu 18 Mart etkinlikleri var diye mi yavaslattilar bilmiyorum ama inanılmaz yavaşlık vardı şu an düzgün çalışıyor ve nereden bakmaniz 5-6 aydır turknet kullanıyoruz bı problemimiz yok

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Çanakkale Barbaros da oturuyorum evet bu hafta sonu aşırı yavaşlama vardı ama 19 Mart gecesinden sonra düzeldi bu 18 Mart etkinlikleri var diye mi yavaslattilar bilmiyorum ama inanılmaz yavaşlık vardı şu an düzgün çalışıyor ve nereden bakmaniz 5-6 aydır turknet kullanıyoruz bı problemimiz yok

Bende barbarostayım hocam benim sorunum hala devam ediyor bu sabah düzeldi öğlene doğru yeniden bozuldu ve hala ilçelerde falan herkesin yeniden bozuldu sizin düzeldi mi şu an normal mi herşey

• byhackermstf kullanıcısına yanıt
    Merhaba,Çanakkale bölgesinde TT sorumlu olduğu router kaynaklı bir sorun yaşandı. Bunun farkındayız. Bu sorunu sadece TurkNet kullanıcıları değil diğer tüm İSS kullanıcıları da yaşadı. Teknik destek ekiplerimiz bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız için TT ekipleri ile iletişime geçerek gerekli çalışmaların yapılması için bilgilendirme de bulundular. Sabah saatlerinde sorun tekrar başlamıştı. Arkadaşlarım tekrar bu konu için aksiyon aldılar.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    3 gün oldu tam 3 gün iddaa ettiğiniz gibi diğer iss'lerde böyle bir sorun yok yalan söylemeyi bırakın bu kadar zor olmamalı bu sorunun çözülmesi.
  • bariskus.17 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, TurkNet olarak bu konu ile ilgili elimizden gelen bütün işlemleri yapmaya çalışıyoruz. Bizde istemeyiz hiçbir kullanıcımızı mağdur etmek istemeyiz. Süreci en ufak ayrıntısına kadar takip ediyoruz.
  • -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    50 mbps hız verip youtube da 360p videoyu bile doğru düzgün izletmeyen Türk Telekom dan bahsediyoruz.

İki haftalık İnternete iptal edince cayma bedeli olarak 600 lira isteyen şirket.

• tüm İSS kullanıcıları da yaşadı dan sonrasını okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferq -- 19 Mart 2018; 16:59:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Tahahhüt bonzai etkisi yaratmış sanırım 40 tane cart curt paketi olan aknli arap uşağı firma ile size mutluluklar o zaman.

2005 ten beri tt kullanıyorum tekirdağda en ufak sorunda bile gelip ertesi gün kontrol ediyorlar bu konuda haklarını yiyemem burda türknetle 3 gündür karşımızda muhattap bulamadık telefonla arayanlarıda sorun bizde değil sizde diyip işin içinden çıkıyorlar.Düşünün çanakkalede türknet kullanıp sorunlarının kendisinden kaynaklı olduğuna inandırılan kişileri elektirikçiye gidip kabloları kontrol ettirenler ,
    yeni aldığı modemi bozuk diye garantiye gönderenler bu insanların suçu neydi ?

• Bu sorunu sadece TurkNet kullanıcıları değil diğer tüm İSS kullanıcıları da yaşadı.
    Bu sorunu sadece TurkNet kullanıcıları değil diğer tüm İSS kullanıcıları da yaşadı.
    Bu sorunu sadece TurkNet kullanıcıları değil diğer tüm İSS kullanıcıları da yaşadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeqona -- 19 Mart 2018; 17:21:36 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.