Şimdi Ara

Turknet bölgesel arıza mi var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Marttan beridir modemdeki internet isigi yanmiyor. Once bolgesel ariza var dediler tamam dedim. Sonra duzelttik dediler. Baktim hala yok. Artik bana cinnet gelecek.. gercekten bu bolgede ariza mi var. Bu civarda oturup problem yasayan var mi?

Adres : kirazlidere mah tasdelen cekmekoy istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sabircok kez sıkayet ettım 4. kez btk sıkayet ettım son sıkayetımden sonra hıstestı normal çıkıyor ama ınternetım tammanasıyla rezalet oldu onceden en azından 720p video ızlerkensımdı youtube direk 144p de açılıyor
  • Yeni abone oldum. 4 gun gayet iyi kullandim. 11 12 mb hiz vardi memnundum. Son 5 gundur gitti baglanti. Benim derdim sorun turknet mi yoksa genel mi

• quote:

Orijinalden alıntı: m4

Yeni abone oldum. 4 gun gayet iyi kullandim. 11 12 mb hiz vardi memnundum. Son 5 gundur gitti baglanti. Benim derdim sorun turknet mi yoksa genel mi

Hattın belki sınırdadır SNR margin değerleri felan bir modem sayfasından hat değerlerini at buraya bakalım
  • Turknet bölgesel arıza mi var?

Üstad margin değeri nedir tam bilmiyorum ama sanırım bu sayfa olmalı

• quote:

Turknet bölgesel arıza mi var?

Üstad margin değeri nedir tam bilmiyorum ama sanırım bu sayfa olmalı

Hat gayet sağlıklı görünüyor 8 mbit için TürkNet veya Türk Telekom ikisinden biri sıkıntı yapıyor

• ben de çekmeköydeyim. arızanın kaynağı türk telekom ekipleri.
    bu kadar baştan savma iş yapan insanları bir arada görmedim. yaşadıklarımı şuraya yazsam roman olur...

hak yok hukuk yok herkes kendi başına buyruk iş yapınca işte böyle oluyor.

allah hepsini bildiği gibi yapsın.
  • İp adresi almamışsın . Büyük ihtimal Türk Telekomdan kaynaklı port sorunu var. bölgeme fiber geldiğinde 1 hafta net alamadım TT ege bölgesi yüzünden .
  • Yani desenize yandik telekomun eline dustuysek... 7 ay ugrastm altyapi yaptirmak icin. 4 gun kullandim simdi yine yok internet. Allahimm sabir

• quote:

Yani desenize yandik telekomun eline dustuysek... 7 ay ugrastm altyapi yaptirmak icin. 4 gun kullandim simdi yine yok internet. Allahimm sabir

çekmeköy sıkıntılı bölge.
    altyapı sorunu mu dersin port sorunu mu dersin telekomun beceriksiz elemanları mı dersin ne ararsan var.
    şu an çekmeköyde iyi internet kullananlar sitede oturup turkcell fiber kullananlar
  • bütün issler aknsiz internete hazırlanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.