Şimdi Ara

TÜRKNET BİLEREK HIZ KISITLMASI YAPIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Türknet 100mbs internetim var hızım normalde 80-110 arası değişiyor ama geceleri sabahları hız aşırı düşüyor 1-5-10 mb arası değişiyior. Ve bu durum sürekli böyle atıyorum 2 gün normal 2 gün böyle.

Ne hikmet ise destek kaydı oluşturduktan 24 saat sonra beni arıyorlar ve hızım normale dönüyor. Türknet bunu bilerek yapıyor eminm aynı sorunu yaşayan çok kişi vardır. Hattıma kabloya vs laf atmayın. 2 gün 105mb de aldığım oluyor. Ayrıca daha önce türktelekom ve millenicomda kullandım onlarda da hızım sabit di. Ama türk net sabit stabil değil. Çözüm yoluna burada ulaşamaz isem ekşisözlüğede entry açacağım.

Edit: Şuan hızım TÜRKNET BİLEREK HIZ KISITLMASI YAPIYOR

kablo ile bağlandıpımda da 7mbs veriyor

NOT: Bu bir TÜRKNET karalama kampanyası değildir! Sadece hakkımı istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoIF -- 9 Kasım 2019; 11:56:14 >

• Hocam hangi ilde oturuyorsunuz?
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Eskişehir, bakın şuan düzeldi hız. Akşam tekrar bozulma ihtimali %80. Teknik ekip her zaman ki gibi çözüm üretmek yerine laf kalabalığı yapiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Bende de hızlar gece 1 mbps'ye düşüyor, ping 180'lere çıkıyordu. İzmir toplayıcısında sorun var hallettik bir daha yaşamayacaksınız dediler dün yine oldu... Ama anladığım kadarıyla sizin aynı sorun değil. O yüzden il sordum.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Ayni hocam sorun, turknetin ekipmanlarindan kaynaklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.