Şimdi Ara

TurkNet beni yanılttı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
1
Favori
35.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıldır türkler kullanıyorum. daha önce ttnet superonline ve vodafon kullandım. en berbat ttnetti resmen bıktırdı. turknet diğerlerinden çok farklı ben çok memnunum ne neti kesiliyo nede hızı.ustelik öteki sağlayıcıların veremedi internetin 2 kat hızını basliyo. ben herkeze oneriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kandırma mı var yoksa hata mı?

düzeltmeye çalıştıklarına göre açıkça bir hata var ve "allah belanı versin turknet" diyerek gereksiz bir agresiflik ve trip içinde görünüyorsun,

hatayı düzeltiyorlarsa bence uzatmaya gerek yok
  • vforfreedom kullanıcısına yanıt
    İptal et olsun bitsin taahhüt yok zaten uğraşma düzelmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23 eylül satış görüşmesi yapmışım 1-2 gün içinde evrakları göndermişim o gün bugündür bekliyorum interneti bağlayın yada iptal edin dedim pazartesi gününe kadar süre verdim arıza kaydı oluşturduk geldiler gittiler falan filan bıkkınlık geldi üstelik forumda bir de övmüşler bende inandım.
  • bugün de beni üye yapmak için aramışlardı

75 tl'ye 50 mbps'e kadar internet 100 gb kota , kota bitince de 16'ya düşecek demişlerdi

iyi ki kabul etmemişim sanırım , bir de kota mevzusu türknette kalkmamış mıydı niye hala kotalı satıyorlar?
  • bu ülkede fiziksel bir şubesi olmayan işletme ile muhatap olmam, telefon meşgul ise muhatabın yok.

@vozer

bağlantıdan ben de memnunum, bakır kablolarla 16 alıyorum, üstü olursa kopar dediler, tivibu ev vs var, tek sorun fiyat.
  • Benim alt yapi hipernet. 35 alıyorum Allah razi olsun Turknetten

• aynı sorun yaklaşık 1,5 yıl önce ilk bağlattığımda benimde başıma geldi. defalarca ama defalarca aramamdan sonra yaklaşık 10-15 gün sonra vdls ye yükselttiler. çok şükür hızım 61-71mb arası değişiyor ve hiç kesilmedi. burda yetkili bir arkadaş vardı konuyu onada bahsettim. belki onun yardımıyla belki aramalarım sonucu düzelmişti.
  • Bana da 30 mb hiz alirsiniz demislerdi 1 mb hiz alamiyordum cok dayanamadim hemen kapattim.

Bir de cok israr ediyolar kapattirmamak icin goya bir de seffaflar kulliyen yalandir

• Suraya hemen ayda 30EU ya sinirsiz kullandigim kablolunun linkini atayim (EURO kazaniyorum oradan 30TL olarak hesaplayin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 12 Ekim 2018; 22:42:49 >
  • O da birşeymi, bana da 35 mbps dediler 4-14 mbps arası gidip geliyor. Enteresan olansa şu şikayet kaydı oluşturduğumda sorun yok modeminize 32 mbps hız geliyor diyorlar, anlayacağınız benim modem tuhnetin intrrnetini saklayıp bana idareli kullandırıyor! Yapacak bişey yok çapları o kadar.

• Arayıp sorun.
    Benim bulunduğum yerde Fiber ortak ağı var.
    ttnet Turkcell SuperOnline vodafone hepsi aynı hattı kullanıyor.
    Turknet kullanıyorum vaad edilen hızı veriyor.Sorun fln yok.
  • Salak salak başlıklar yazıyosunuz belki işimizi görürler diye. İnşallah deyiyodur.
  • Ne tesadüf ben de Ocak ayından beri sorunsuz olarak 35 mbit kullandığım internetin 14 mbit e düştüğünü öğrendim. Arıza kaydı bıraktım ooooyleee bekliyorum. Muhatap yok açıklama yok. Yok Allah yok. Bekleyecegim el mahkum . TTNet ekiplerine ilettik diyorlar mesajın arkasına saklanırlar. Hala ses yok . İşin garibi burada ve Facebook gibi yerlerde çaresizce derman bulmaya calisiyoruz.

Kim neden benim hizimi düşürür anlamak mümkün değil.

Ya TTNet in müşterisinin işini görmek için benim hattimla oynadılar ya bu işte başka bir iş var. Ancak alamadığım hizmetin parasını ödemek istemiyorum.

Buna çözüm bulunmayacaksa da ona göre adım atayım.

Belki destekçi arkadaş yardımcı olur diye bir umut yazdım

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Allah allah öyle yapmaması lazım. Site adı bulunamadı yazısından sonra altta "Aramaya devam edelim..." kısmına bastınız mı? Tam adres ekranı çıkıyor.
  • Sabit 35 alıyorum ara ara sıkıntı çıksada genel olarak gayet iyi.

• Dua edin Adsl Vdsl Vs. Var. Biz evi alırken temelden girdik altyapı yok. Evde Naznet kullanıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam içinde ‘T Ü R K’ geçen hiç bir kelime yada cümleye bela okumayalım. Milli değerlerimizi birlikte korumalıyız...

• Valla hacı banada 16 mb bağladılar ama gayet iyi tatmin ediyor. Tahhüt yok AKN yok memnun değilsen iptal ettir bu kadar basit.
    Benim evin alt yapı hiç yok süperonlineyi aradım 8mb verebiliriz dediler türknet 16 verdi allah razı olsun :D
  • ben gecen sene ttnetten gectim . ttnette yeri geldi net gitti 3-5 gun gelmedi yeri geldi extra paket yazıp kafalarına gore soygun yaptılar taahhut yenileme yok akn vs cok cektim ttnetten. 1 senedir turknetteyim ttnetin 11mb verdigi(o kadar destekliyo demişlerdi) yere turknet 35mb verdi bi kere internetim kesilmedi fazla fatura cıkmadı 3 kat daha hızlı ve akn denen sacmalıkda yok. dizi filmleri 1080 de izliyorum ttnette 480 de izledigimde seviniyodum. taahhut yok begenmeyen gitsin ttnette kalsın ben tavsiye ederim TURKNETİ.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.