Şimdi Ara

Türknet başvuru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Türknete başvuru yapıcam. Tahattüt cezam 128 tl gibi birşey. 120 tl ye kadar biz karşılarız diyorlar. Bu cezayı ödüyorlar mı haberiniz var mı acaba?
    Bir de davet koduyla gelmeyi düşünüyorum. Hem tahattüt ü ödettirip hem de davet koduyla gelebilme ihtimalim var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Superonline fiber mı dsl mı ? Ücret ödemesi ona göre fark ediyor.

Dün gece baktığımda kampanya bitmişti uzatma geldi mi bilmiyorum yarın belli olur (arkadaşını getir i diyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Superonline fiber mı dsl mı ? Ücret ödemesi ona göre fark ediyor.

Dün gece baktığımda kampanya bitmişti uzatma geldi mi bilmiyorum yarın belli olur (arkadaşını getir i diyorum)
    Superonline 16 mbps adsl 75GB kotalı tarifeyi kullanıyorum. 64 Tl.

75 gb kota 1.5 haftada bitiyor sonrası eziyet :D bıktım

• mackali6161 M kullanıcısına yanıt
    Dsl den dsl e geçişte 6 ay 20 TL indirim yapacak şekilde karşılıyor. Fiber den geçiş olmadığından haliyle xdsl numarası veremediğimiz için karşılamıyorlarmış bana geçen temmuz da öyle demişlerdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Dsl den dsl e geçişte 6 ay 20 TL indirim yapacak şekilde karşılıyor. Fiber den geçiş olmadığından haliyle xdsl numarası veremediğimiz için karşılamıyorlarmış bana geçen temmuz da öyle demişlerdi
    Adsl den vdsl ye gecicem ben. Xdsl kodum da var süperonline dan istedim aldım. Bana da geçen ay karşıladıgını söylediler.

Şuna dikkat çekerim önce var olan sinyaliniz Türknet e geçecek. Türknet den önce adsl hizmet alacaksınız daha sonra VDSL e geçiş talebi verilip VDSL e geçişiniz başlayacak. (Firma varolan sinyali devir almadan tipini değiştiremez ki ?)

Bir de Superonline modemi geri istiyor mu onu öğrenin. 50 TL Lik modeme 250 TL fiyat çekiyorlar sonra

• quote:

Şuna dikkat çekerim önce var olan sinyaliniz Türknet e geçecek. Türknet den önce adsl hizmet alacaksınız daha sonra VDSL e geçiş talebi verilip VDSL e geçişiniz başlayacak. (Firma varolan sinyali devir almadan tipini değiştiremez ki ?)

Bir de Superonline modemi geri istiyor mu onu öğrenin. 50 TL Lik modeme 250 TL fiyat çekiyorlar sonra
    O kadar bilgim yok :D Arayıp sorucam bugun yine uyarsa bugun geçişi başlatırım.

Süperonline istiyor tabi şu modemi üşenmeyip istiyorlar.

Ben şimdiden uyarmış olayım sonra mesaj geliyor Türknet e 5 dk önce geçtim hızım 16 eskiden de 16 idi diye. La bi dur di mi ? Firma bir baksın duruma. Teknik olarak mümkün değil geçişlerde hemen 35 i vermek :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.