Şimdi Ara

Turknet bağlantı sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yeni aboneyiz internet aktif oldu ama kullanamıyoruz tt ekipleri cat 6 kabloyu ankastreye bağladılar kablo yeni çekildi ve tt ekipleri saygısızca tavırlar ile gittiler kabloyu taktık modeme adsl ışığı sabitlenmiyor kablo bağlantıların hepsi doğru sorun çözülemiyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• altyapı telekomun oldugundan pek ılgılenmıyor hocam btkya sıkayet et
  • sorunu çözebildiniz mi?
  • Merhaba, TT ekipleri kablonuzu ankastre kutunuza bağladıktan sonra elektrikçi yardımıyla hattınızı evinizin içine bağlatabilirsiniz. Eğer sorununuz hala çözülmezse bize PM atın yardımcı olmaya çalışalım.
  • Sorun çözüldü ama burda türknetin sorunu yok sorun tt ekiplerinde bilerek ankastre bağlantısı yapmıyorlar

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Iki haftadır arıza kaydı birakmaya çalışıyorum. Tabiki olmuyor. Durmadan hattan düşürülüyorum. Hizmet vermediginizde vaad ettiğiniz o hizmetin parasının illegal olduğunu ve büyük yaptırımları olduğunu biliyor musunuz? Ben freelance çalışıyorum ve sizin yüzünüzden magdurum. Kimseye ulaşamıyorum. Bu ne kötü bir musteri hizmetleri politikasıdır? Tüketiciyi koruma kanunlarına göre olan hakkımı kullanmaya başvurmadan önce size son bir sans veriyorum. Bu haftasonu sorunu halletmezseniz geçmişte de vermediğiniz hizmetten sağladığınız haksız kazançlardan dolayı sorunu yargıya taşıyacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.