Şimdi Ara

Türknet bağlanmamış internetimin aboneliğini başlattı [sm=bansign.gif]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 gün önce türknete abonelik için başvuru yaptım geçen hafta başı herşey evraklar tamamlandı onaylandı.
    Sonrasında geçen hafta beni türktelekom saha ekibinden aradılar evi tarif ettim sizi tekrar arayacağız dediler,apartmanda ankastre kutusu olmadığı için bahçedeki direkren balkona kablo çekilmesi gerekiyor.
    Gelen görevli hiçbir işlem yapmadan geri dönüp gitmiş.
    3 gün önce türknetten aradılar aboneliğimin başladığını ve iyi günlerde kullanmamı söylediler.
    Bende kendilerine evime internet bağlantısının çekilmediğini buna karşılık nasıl aboneliğimi başlattıklarını sordum ve bizim sistemlerimizde hattın çekildiğini hatta sinyal verildiğini söylediler.
    Tekrar kontrol etmemi aksi bir durumda geri arayabileceğimi söylediler ve bu son konuşmamız oldu.
    Birdaha ulaşamadım müşteri temsilcisine.
    OİM den ve telefondan arıza kaydı oluşturdum ama ne arayan nede soran var.
    Ne türk telekomdan nede türknetten bir kişiye ulaşıpta işlemler hangi durumda öğrenme şansım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cell_master -- 31 Ekim 2017; 15:31:45 >

• TT elemanı uğraşmayıp iş emrinizi yalan beyan ile kapatmış (aynı zamanda tt turknet'e de fatura işletmeye başlamış, haliyle turknet de size fatura işletiyor), maksat sizi bezdirip kendi firmasına geçirmek. Turknet'de şu an ciddi anlamda personel yetersizliği var, ilgisizliğin nedeni bu. @TurkNetDestek
  • Sormayın hocam,bağlamadıkları kabloyu bağlandı gösterip işlem yapmışlar.Aslında suç telekom görevlisinde ama ben türknetten de yardım alamıyorumki.

Bana telekoma iletilen iş emri numarası yada arıza kayıt numarasını versler telekoma fiilen gidip soracağım.

Telekomda da tanıdıklarım var ama çok değerli türknet ulaşılmaz oldukları için elim ayapım bağlı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.