Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün saat 14:30 da hattım türknet e taşındı fakat oda ne
    hattı taşıma işlemlerini yapan arkadaş hattı aktif etmeden başka işlememi geçti unuttumu akıl sır erdiremedim
    sadece turk.net web siteleri açılıyor başkada bir yere girmiyor
    modem turknet üzerinden 10 ile başlayan ip leren ip alıyor kullanıcı adı şifrede bir sıkıntı yok
    alttaki fotoğraftada görüldüğü gibi hattı taşımışlar ama aktif etmemişler büyük bir başarı yarın öğlen saatlerine kadar internetsiz kaldık orası belli
    0850 288 10 10 numaralı turknet fiber telefon hattınan yetkili birine ulaşabilim saat 17:00 - 18:00 aralığında bir yerde telefondaki hanfendinin şaşkınlığı manidar oldu hat 3 saat tir aktif diyor sonra kullanıcı adı şifre kısmında hata olduğunu düşündü durumu izah etmem üstüne hemen destek kaydı açalım dedi kayıt açıldı sizi arıycaklar cevabından sonra minumum 12 saat internetsiz kaldığımı anladım
    daha önceden babamın evindeki hattı turknete taşımıştık ve kesinti 2 dakika sürmüştü galiba bu işler şans ve tecrübeli çalışan da bitiyor
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• armax kullanıcısına yanıt
    Kullanıyor musunuz hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglera Beta -- 18 Eylül 2020; 23:25:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün aktivasyonum tamamlandı dostlar. Pazartesi başvurmuştum. Millenicom dan gecis yaptığım için TT modemi duruyordu eve gittim, kendi kendine reset atmış. Gönderecekleri modemi beklemedenvbaska modemle hemen kurulumu yapayım diye uğraştım nafile. Sonra buradan da bakarak eski modemi tekrar taktım. Gördüm ki turknet ayarları yüklenmiş içine sistemden halletmişler. Şuan kullanıyorum. Bölgede çalışma da varmış ama umarım kopma yaşanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglera Beta -- 18 Eylül 2020; 23:30:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

FTTH altyapım var.Şimdi 100mbit internet modem ücretsiz 85TL.Referanslı gelirsen 1 ay bedava doğru mu anladım?

Bu arada CS GO Viyana sunucusuna( vie.valve.net)FTTH altyapıdan tracert yapabilecek olan var mı şehir ismi ile birlikte?
    Ümraniye

Tracing route to vie.valve.net [146.66.155.1]
    over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.1.1
    2 3 ms 2 ms 3 ms 172.17.1.140
    3 3 ms * 7 ms 95.70.144.37
    4 3 ms 3 ms 3 ms 95.70.144.38
    5 7 ms 8 ms 4 ms 95.70.144.17
    6 8 ms 9 ms 9 ms 95.70.195.41
    7 32 ms 33 ms 31 ms 146.66.155.1
  • TT'nin yapamadığını yapmışlar sanırım
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum

• Sayın yetkili.
    Abone olmak için sayfanızdan formu doldururken bana vdsl özgür iletişim 35 verileceği, ancak abone olduktan sonra 10 lira farkla 75 mbite çıkarılabileceği belirtildi. Anlamadığım şey madem 75 hız veriliyor neden önce 85 liraya 35 hıza abonelik yaptırıp 10 lira farkla ki 95 lira olacak 75 hızı veriyorsunuz.
    Ayrıca oturduğum yerin fiber altyapısı var, fiber kullananlarda var, madem anlaşma yaptınız telekom ile neden başvuru kısmında özgür iletişim 85 çıkmıyor.
    Ben bunu aldatma olarak görüyorum. Zaten abonelik başvurusu da yapmadım sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 19 Eylül 2020; 1:50:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hrnatcn H kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım internetsiz kaldık akşamdan beri

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, şu an için mevcut müşterilerimiz fiber hizmete geçiş yapamıyor. Ancak bununla ilgili çalışmalarımız var. Gelişme olması durumunda forum üzerinden duyuru yapacağız.
    Bunu bir an önce mümkün kılarsanız güzel olur, eski vdsl aboneniz olarak ben de telefon hattındaki sinyal zayıflamaları sebebiyle fibere geçmek istiyorum. Firmanızın abonesi kalarak fibere geçmeyi eminim birçok kişi bekliyordur.

• Arkadaşlar Ben milenicomdan TürkNet fibere geçtim ve memnunum şimdilik . Aldığım hız 93-94 MB . Umarım böyle sorunsuz devam eder . Hem sizler hem kendim 1 ay bedava internet için davet kodumu paylaşıyorum . Şimdiden hayırlı olsunn.

Davet kodu: KPF88IW49WHP

Ad soyad : Alper Sevimli

Bağlantı:https://turk.net/p/KPF88IW49WHP

• bu sabah saat 10 itibariyle geçişim tamamlandı nihayet fakat bağlantı hızı tatmin etmedi 5 ghz ile 60 mb 2.4 ghz ile 30 mb anca alıyorum.
  • Turknet mevcut müşterisiyim ve adsl hizmetinizi ve telefonu kullanıyorum.Yakın zamanda daireme ttnet fiber geldi ve kutunun falan da yakın zamanda takılacağı söylendi. Sizin fiber hizmetinize ne zaman geçebilicez ve ev telefonu kullanmaya devam etmek istiyorum. O olay çözülebilir mi? Ek olarak ücretsiz modem alabilecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutYil -- 19 Eylül 2020; 11:46:34 >
  • Esenyurt'ta nikah sarayına yakın yerlerde türk telekom fiber altyapısı olup da turknet kullanan var mı ? YAPA kullanan varsa da yazabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Aradım sordum size modem yolluyoruz dediler bana.

Alıntıları Göster
    Türknet hoşgeldiniz diyerek kullanıcı adı ve şifremi mesaj olarak yolladı. Daha sonra Millenicom dan hizmetiniz iptal edilmiştir diye mesaj geldi. Fakat Turknet modemini hala yollamadı. Millenicom da modemi bir hafta içerisinde yollayacaksınız diyor. Millenicom un Tilgin modemi üzerinden internete bağlanıyorum şu an hala. Hızdan da hiç memnun değilim. Millenicomda 35mbit hızım vardır 4mb ile indirme yapabiliyordum. Turknet de aynı. Ne anladım ben bu işten. 100mbit i de alamadık. Modemi de alamadık. Aboneliği değiştirdiğimizle kaldık öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Heykeli -- 19 Eylül 2020; 13:17:0 >

• Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Abone olurken 3 defa yazılı ve sözlü teyit aldım yeni modem göndereceğiz diye. Dün aradılar işlemler için, modemi sordum geçişlerde yeni modem yok. Sıfırdan başvurduğunuzda modem veririz dediler direk iptal ettirdim. Modem bekliyorsanız boşuna beklemeyin.
  • Benimde netspeed abonelik sonlandı fatura cıktı ama baglantı yok henüz turknet mesaj da gelemedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhd82 H kullanıcısına yanıt
    arayın kayıt oluşturun.
  • DariusVictusS D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiber hizmetimizde evrakları kargo ile göndermeniz gerekiyor.

Türk telekom altyapısı üzerinden hizmet verdiğimiz abonelerde CGNAT üzerinden hizmet veriyoruz. Kendi fiber altyapımız üzerinden hizmet verdiğimiz bölgelerde CGNAT üzerinden hizmet vermiyoruz.
  • apollonm A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda bilgi yer almadığı için kayıt üzerinden arkadaşlarıma ilettim. Bu konuda size bilgi verilecektir.
  • _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon süreci devam ediyor. Bu süreçte biz aktivasyon işlemlerinizi tamamlayarak size bilgi vereceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.