Şimdi Ara

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.131
Cevap
39
Favori
164.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millenicom dan geçiş yapanlar bilgilendirirse iyi olur.

Adres sorgulama yaptığımda hali hazırda fiber aldığım adresimde çalışma var ibaresi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, cayma bedeli faturanızın 120 TL' sine kadar karşılıyoruz
    Mehaba, vodafone şebeke üzerinden alınan taahhütlü internette de cayma bedelini karşılıyor musunuz acaba? ben de Turknet'e geçmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurulum ve aktivasyon ücreti var mı arkadaşlar? ve çıktısını aldığımız sözleşmeleri nereye gönderiyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnatcn

binanızda türktelekom fiber hizmeti bulunmuyorsa size vdsl paket çıkıyor
    maalesef vdsl2 bile çıkmıyor adsl'e talim ediyoruz.
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle çıkıyor ama diğer dailerede 100 mbit alabilirsiniz yazıyor.Muhtemelen sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Sorgulayınca 35mbps10 tl farkla 75 diyor ama buradaki fiyat 85 tl

• Türknet ye böyle bir hizmet yok diye netspeed bağlatacaktım. İyi oldu bu haber. Tabii taahhüt olmaması çok önemli. Bu firmalara yönelmemin en büyük sebebi taahhüt olmaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIBER 4 MBPS UPLOAD. HARİKA

eskiden akk, kota vardı bir avantajın vardı türknet ee şimdi şu uploadı 20 mbps yapta o avantajı yine yakala.

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Hayır yapada tek tarife var 100’e 100 olarak ama santrale uzaklığa bağlı olarak hız düşüyor. Sizede 10 mbps veririz demiş tahmini olarak yapa santraline 1.5 km uzaktasınız.

• durumciddi7 D kullanıcısına yanıt
    Saye gelince ne yapacaklarını göreceğiz.

Bunun dışında türk netin kendine ait fiber altyapısı ve bakır şebekede yapa altyapısı var buralarda uploadları yüksek ama heryerde bu altyapılar yok. Eğer bu dediğim altyapılara bakarsanız upload hızlarının yüksek olduğunu göreceksiniz.

• hrnatcn H kullanıcısına yanıt
    Millenicom kullanıyorum, tt fiber altyapısıyla 100 download, 10 upload veriyorlar.
  • fiberde gpon+router dahil nasıl 85 lira yahu? vdsl2 düz paket fiyatı bile 85 lira.
  • Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

Mevcut durumda VDSL abonesiyim nasıl başvuruyoruz ?
  • giriste 100mbps 85 tl diyor alt yapi sorgulat diyorum 35 mbps veririz 85 tl ye diyorlar hani nerde 100 mbps ? 10 tl farkla yani 95tl ye 75mbps veirriz diyorlar dalga mi geciyorlar bunlar ?

Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3645D418B

giriste 100mbps 85 tl diyor alt yapi sorgulat diyorum 35 mbps veririz 85 tl ye diyorlar hani nerde 100 mbps ? 10 tl farkla yani 95tl ye 75mbps veirriz diyorlar dalga mi geciyorlar bunlar ?

İki sene önce altyapı 150mb desteklenmesine rağmen bunu yaptılar işlemleri yeni başlamıştım anında iptal ettim.

• Sizinki vdsl. Bahsettikleri ise Türk Telekom fiber altyapıya sahip kişilere verilen hizmetten bahsediliyor. Binada ftth veya fttb/eth(Gpon) varsa 85 TL çıkar.
    Örneğin ben azönce altyapı sorguladığımda bu şekilde çıkıyor...
    Turknet artık Türk Telekom altyapısını kullanarak Fiber internet hizmeti veriyor.

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    ana sayfada 100 mbps diyor biz size 35 verelim diyorlar sebep ? sokaktada apartmanda da fiber var noguldu nerde 100 mbps? hayatlari yalan anasini satayim
  • habib_723 kullanıcısına yanıt
    benim ki vdsl degil suan superonline fiber internet kullaniyorum veya kullandigimi zannediyorum akk zamaninda 50 kullaniyordum suan 35 kullaniyorum bir ara kablo nete gectim 100mbps aldim sikintisiz ama tv problem yasadigim icin iptal ettirdim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Altyapı sorgulamada güncel adres verileri yer almamaktadır.
    Bu durumu düzeltmenizi istiyorum. Çünkü başvurularda sıkıntı yaratabilir.

Örneğin kendim için söyleyecek olursam.

1.5 sene önce ikamet ettiğim şuanki adresim değişti. Eskiden no:36c c blok iken şuanda no:22c c blok olarak değişmiş mernis bilgilerinde. Ancak sizin sorgulama adresiniz eski adresi görüyor şuanda. Başka iss lerde altyapı sorgulamada ise güncel adresim bulunmaktadır.

Not:Adres bilgilerim 1.5 sene önceki adresimi gösteriyor sorgulama yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 13 Eylül 2020; 7:55:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.