Şimdi Ara

Türknet altyapısının bulunduğu bölgeler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
6
Favori
16.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Denizli / Merkezefendi / İlbade Mahallesi planda var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hrz20 -- 17 Mart 2022; 6:7:22 >
  • Hrz20 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, İlbade mahallesi henüz planlamada yer almamaktadır. Proje ekiplerine talep olarak ileteceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Denizli / pamukkale / kervansaray mahallesi ile ilgili çalışmanız mevcut mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Kervansaray mahallesi planlama içindedir. Net süre bilgisi iletemiyorum ancak mahallede çalışma yapılacaktır.
  • Merhaba, bugün Türknet'e geçtim Vdsl üzerinden ve çok memnunum. İlerleyen zamanlar da İstinye Mahallesi'nde (Sarıyer, İstanbul) Gigafiber altyapı çalışması planınız var mı acaba? Yoksa da lütfen ilgili birime aktarabilir misiniz lütfen? Teşekkür ederim. @TurkNetDestek

• OkyanusAskin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz İlettiğiniz bölgede henüz planlama bulunmuyor. Talep olarak proje ekiplerimizle paylaşacağım.
  • @TurkNetDestek Merhaba , Antalya / Muratpaşa İlçesi , Cebesoy Cad . Zerdalilik Mah. Arası Altyapı bu yıl planlar arasında bulunuyor mu?.Binalar Yeni Sıfır Çok Fazla Müşteri potansiyeliniz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birlik07 -- 20 Mart 2022; 1:55:56 >
  • birlik07 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Zerdalilik mahallesi henüz planlamada yer almamaktadır. Talep olarak ekiplere paylaşacağım.
  • Fatih, İskenderpaşa'da herhangi bir altyapı çalışması düşünülüyor mu?

Yine işyerinin olduğu Fatih Unkapanı İMÇ çarşısında herhangi bir altyapı çalışması düşünülüyor mu? 1200 kadar işyerinin bulunduğu bir çarşı. Çarşıda Telekomun fiberleri mevcut. Ama iç altyapı vdsl. Fiber altyapı olması gerekiyor atık.

İstanbul için liste paylaşan arkadaşın listesinde hep Avrupa yakası gözüküyor. Anadolu yakasında altyapı yatırımı var mı? Ümraniye, Esenevler Mahallesinde de taşınacağımız ev var. Burası planda var mı?

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Fatih bölgesi henüz planlamada yer almıyor. Talep olarak ekiplere bilgi vereceğim. Ümraniye Esenevler mahallesi planlamada yer alıyor.

Ümraniye Esenevler'e gelecek olmasına sevindim. Şimdi internette esenevler diye arattım.

Şu mesajda 2022 planlaması bulunuyor. demişsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151592369

Bu tam olarak ne demek oluyor. 2022 yılı sonuna kadar mahalleye turknet fiber gelmiş mi oluyor? Mahalledeki hangi noktalara öncelik veriliyor. Bizim adresimiz cadde üzerinde 150 dairenin bulunduğu inşaatı yeni bitmiş bir site. Apartmanlara göre fazla daire olduğu için öncelik verme durumu oluyor mu? Yoksa sitede turk telekom fiber altyapı olduğu için daha geri mi atılıyoruz. Bilgi verirseniz sevinirim.

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber çalışması kendi altyapımız olduğu için farklı firmanın fiberi ile ilgili bir işlem yapmıyoruz. Sırası ile işlemler yapılıyor bu nedenle net tarih iletemiyorum. Mahalle genelinde çalışma yapılacağı için her sokak ve bina için işlemler yapılır. Bu sene içinde bölgenizde çalışmanın başlaması öngörülmektedir.
  • @TurkNetDestek merhaba,

İstanbul / Sultangazi / Yunusemre mahallesi de altyapı planlamasında yer alıyor mu acaba? Ona göre internet alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinmentes -- 24 Mart 2022; 14:20:21 >
  • metinmentes M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Yunus Emre mahallesi planlama içerisinde yer alıyor
  • @TurkNetDestek Çok mutlu oldum. Kesinlikle Türknet alacağım. Peki altyapı çalışmalarının ne zaman başlayacağı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunuyor mu acaba?

Adresiniz için şu anda bir süre bilgisi veremiyorum.

Yinede teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Ben teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim.
  • @TurkNetDestek Merhaba,

Çağrı merkeziniz yardımcı olmak yerine paket satmak peşinde olduğu için size sormam gerekti; İstanbul/kadıköy'de birçok mahallede gigafiber var fakat göztepe mahallesi ömerpaşa sokak planlama dahilinde mi? Şu anki taahhütüm bitmek üzere, ona göre tekrar sözleşme yapacağım. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.