Şimdi Ara

Türknet altyapısının bulunduğu bölgeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
6
Favori
16.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 12.07.2021 17.00 da Türknet Bireysel ekibinden bir yetkili twitch.tv/tengigabit/ kanalında konuk alınacaktır.

Sorularınızı cevaplayacaktır discord.gg/EwQd7yXGrv kanalında sorular toplanıyor.

• Merhaba, fiber(1000mbps) altyapınızın kapsadığı bölgelerin listesi var mı? Ekstradan altyapı planınızıda merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim.

• edizg E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adres bilgilerinizi il, ilçe ve mahalle olarak iletmeniz durumunda gigafiber proje bölgelerimiz içerisinde olup olmadığını kontrol ederek bilgi vereceğim.
  • Geçen gün gördüm. Bizim apartmana da koymuşlar. Yer Beşiktaş.

Türknet altyapısının bulunduğu bölgeler

Türknet altyapısının bulunduğu bölgeler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kae-69 -- 19 Kasım 2021; 22:35:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Merhaba türknet

Öncelikle saglikli günler dilerim, İstanbul/Güngören/Sanayi mahallesi için gigafiber altyapısı istiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ilettiğiniz adreste gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım. İyi günler dilerim.

Merhaba. Kadıköy/Sahrayıcedit'te fiber altyapısı olan yerler var mı acaba? Şu an bulunduğum adreste altyapı görünmüyor ancak Sahrayıcedit mahallesinde altyapı varsa site yönetimiyle başvuru konusunu görüşeceğim. Bilgi verebilirsniz sevinirim.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.

Dilerseniz de site yöneticiniz ile görüşerek https://turk.net/gigafiber sayfamızdan site yöneticisiyim formunu doldurarak talebi iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz tarafından değerlendirilecektir.
    Hızlı yanıtınız için teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    İlginiz için ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
    Bizim dükkana yaptılar ancak. Eve de istiyoruz Turknet bey. Bu internet bir başka. Bizim adrese de bi el atsanız. Üsküdar Burhaniye.

• kae-69 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz planlama içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
    Bizim binaya kadar getirin. Size söz. Tüm apartmanda kileri size taşıyacağım. Zaten en yakın altyapınız çok aşırı uzakta değil. Bizim mahallede birkaç villa var. Orada sizin altyapı görünüyor. Çok zor olacağını sanmıyorum.

• kae-69 kullanıcısına yanıt
    Altyapı genişletme çalışmalarımız devam ediyor. İlginiz için teşekkür ederim.

Merhaba, İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz mahallesinde şu an türknet altyapı çalışması var. Fiber mi yoksa Gigafiber mi olduğunu öğrenebilir miyim?

• mrtcelebi1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Beştelsiz mahallesinde gigafiber çalışmaları yapılıyor.
    Merhaba , Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesine Gigafiber ne zaman gelir çalışmanız var mı ?

• erturk31 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz henüz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.