Şimdi Ara

Turknet altyapısı yok. Taahhütsüz internet tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turknet altyapimiz yokmuş. Taahhutsuz, aknsi bol internet ariyorum tavsiye bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• türknetin hiçbiryerde altyapısı yok zaten türk telekom demek istediniz galiba türk telekom sağlıyor tüm internetini türknetin
  • Aynen ttnetin altyapisi yokmuş. Izmirin gobeginde hemde

• kablosuz internet dağitan firmalara bak izmirde vardir büyük şehirlerde daha çok oluyorlar belki düzgün bişey vardır
  • Routers diyorsan onlar sıkıntılı diyorlar.

Kutulu wireless 4.5g modemler zaten ateş pahası.

• Ttnet fiber olan yerlerde turknete izin vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binet var bir bakın isterseniz.. E vtelefonu şartı var.

• bizde de altyapi yok.sikintili is.turk telekomdan 3 aydir bekliyoz.

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    3 ay sonra ben bu evden çıkarım zati.

O değil de binanin 3. Ve 4. Katında altyapı var ama 1. Ve 2. Katta yok. Töbe töbe

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    seninki de buyuk sanssizlik.bizde apartmanda yok etrafta var.pek umudumuz yok ama her yerden ugrasiyoz bakalim.

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam

• Altyapı yok değil, Telekom binaya fiber çektiyse orda fiber internet var gibi gösteriyor ve altyapısını diğer şirketlere kullandırmıyor. Dairelere kadar fiber çektikleri nadir yerler müstesna, geri kalanında tam bir şerefsizlik yapıyor.

İnterneti Telekom'dan alsanız da VDSL hizmeti verecekler ama 25 mbps limitli boktan servisi Fibernet marka adıyla sattıkları için Türknet aktivasyon yapamıyor. 6 aydır uğraşıyorum ve tecrübelerime göre bu sorunu düzeltmek için kılını dahi kıpırdatmıyor.

Ülkedeki en büyük 3-4 servis sağlayıcı resmen organize suç örgütü kurmuş ve 2 yıl taahhüt konusunda anlaşmaya varmı?lar. Adalet olsa bu tekere çomak sokar ama belli ki o da nemalanıyor bu düzenden.

• faruk F kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın da ttneti aradim o da altyapi yok dedi. Vdsl olsa soylerlerdi heralde.

Hocam kullandığın kelimeler yanlış. Silopi sınırında bir kulübede yaşamıyorsan altyapı yok cevabını alamazsın. Komşularında internet varsa altyapı uygun demektir.

Boş port yok derlerse o ayrı mevzu. Bu durumda da yeni port tahsis etmek zorundalar. Uğraşırsan işini halledersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Hocam kullandığın kelimeler yanlış. Silopi sınırında bir kulübede yaşamıyorsan altyapı yok cevabını alamazsın. Komşularında internet varsa altyapı uygun demektir.

Boş port yok derlerse o ayrı mevzu. Bu durumda da yeni port tahsis etmek zorundalar. Uğraşırsan işini halledersin.

Yav yalan mi söyleyeceğim. Adamlar altyapi yok diyor. Hatta binadaki 3. Ve 4. Katta altyapi var ama 1. 2. Katta altyapi yok gözüküyor.

Bencede boş port yok ondan olmuyor.

Komşuları gezip pakeyleri öğrenip ortak olun bence. Uğraşmayın 15 20 metre lan kablosuna bakar.

Zor birşey değil, Türk telekom kapının önüne kadar hat sağlamak zorunda size. Türk telekom bölge müdürlüğüne gidip DÜZGÜN bir şekilde karşınızdakini insan yerine koyarak, üst iki katta internet olduğunu ama kendi daireniz için hat konulmadığını söyleyin. Yardımcı olurlar.

• Airfiber düşünebilirsiniz, sanırım ping değerleri berbat olur, online oyun oynatmaz. Youtube vb. video yükleme performansları nasıldır bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 27 Mart 2017; 10:7:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Ttnet fiber olan yerlerde turknete izin vermiyor.

hocam merhaba bizdede turk telekom fiber kutusu var bugun turk telekom vodafone turknete sordum vdsl olduğunu söylediler şimdi biz alamazmıyız ? vdsl internet turk netten ?
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    Muhtamelen alamazsınız. Ama mutaka şansınızı deneyin.

Kampanya paketleri çok iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.