Şimdi Ara

Turknet aktivasyon süreci ile ilgili bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni evleniyorum ve evi 1.5ay önceden tuttuk. İşlemlere erken başlayalım sorun olmasın dedik. Telefon için gelen ekipler çok çabuk bir şekilde 2-3 gün içinde geldiler, ben erteledim. Ancak aktivasyon süreci tamamlandı artık vdsl destekli modeliniz ile internet keyfini yaşayabilirsiniz diye mesaj atmalarina rağmen hala sitede ve attıkları maillerde sözleşme ve kimlik fotokopisi istiyorlar. Kimliği siteden yolladim kalanı fa ptt ile ve teslim edildiğini görebiliyorum. Bu tarz bir olaybbaşına gelen oldu mu hiç?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Teslim edildikten sonra 36 saat içinde sisteme taranır (not : sadece hafta içi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun, biraz önce de telefonu bağladılar. İnternete bağlanabilirsiniz falan dedi ama bakalım.

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    Modemi bağlayın bakalım dsl yanıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben başka şehirdeyim. Bacanak halledecek bakalım kurulumu. Eğer sorun çıkarsa zaten işlem tamamlanmamış demektir herhalde.

• Turknet aktivasyon süreci ile ilgili bilgi Turknet aktivasyon süreci ile ilgili bilgi

Sorun ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus_reyis -- 19 Ocak 2019; 15:53:8 >

• baykus_reyis kullanıcısına yanıt
    bu şekilde iken (modem 5 10 dk açık kalsın) telefondan turknet oim ye girip teknik bilgiler sayfasının ss ini alıp görsel atar mısınız ?

gördüğüm kadarıyla dsl yanıyor ip de almış lambaya göre ama yanlış ip gibi. gerekirse 0850 288 8080 hızlı işlem hattından sms ile kullanıcı adı şifreyi tekrar isteyip tekrar kurulum yapın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.