Şimdi Ara

TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
18
Favori
28.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, fiber altyapımız şuan için sadece İzmir ve İstanbul'un belirli bölgelerinde mevcuttur. Diğer İSS firmaların fiber altyapısı üzerinden hizmet veremiyoruz.
  • Seken59 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.
  • Merhaba

Taşınma sebebiyle yeni bir internet aboneliği yapacağım. Yeni taşındığım evde telefon hattı yok, başvuru yapmam halinde süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz
  • Tt bina bilgisi bulunamadı diyor .yeni bina dayım ..bi kaç gün önce Türk telekomdan birileri geldi Kablolar binaya geldi altta onları ayarlıyoruz demişti ..sizin siteye yansımadı mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın ola geçmeyin bu firmaya. Verdikleri sözleri tutmuyorlar. Çözüm odaklı değiller.

5 gündür internet hizmeti alamıyorum. Kaç defa kayıt açtığımı unuttum o derece. Eve Türk Telekom yetkililerini gönderdiler, modeminizden kaynaklı dediler. Yeni modem aldım VDSL uyumlu. Sonuç değişmedi. Süreç de aşırı yavaş işliyor. Bu ayın faturasını geçirdiler nasıl olsa peşin aldıkları için. Bu ay bitmeden farklı bir firmaya geçeceğim, çekilecek dert değil. Daha yavaş olsun, kotası az olsun ama en azından kesintisiz adam gibi hizmet olsun.
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    Fiber varsa öyle yazıyor tt fiberde türknet desteklemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 6 ay önce falan geçtim türknete valla son sürat hız kota falan büyük aşırı mükemmel bi internet, ortalama 55 down 2 up alıyorum ama arada kesintiler oluyor arıyorum bi şekilde çözüyorlar geri dönüş falan yapıyorlar, şuan için çok memnunum inşallah batmazlar :D ama birde aktif altyapıyla alakalı bişey sormak istiyorum esenlerde altyapı 16mbps e kadar destekleyen eski evimiz aktif altyapıda fakat yeni taşıdığımız fiber altyapılı site aktif altyapı alanı içerisinde değil :( bu ayrımcılık nasıl gerçekleşiyor
  • Vdsl2 kullanılan binada siteniz, bakır altyapı yok diye hata veriyor?

• Tüm olumsuz yorumlara rağmen abonelik aldım. Ttnet'te görmediğim hızı ve kotayı gördüm. Teşekkürler Türknet.
  • normalde sabit telefonum yok. Turknet uzerinden sabit telefon hizmeti alsam sadece 0850 ile baslayan numara mi veriyor yoksa 0212 gibi bir cografi numara alabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: teqali

normalde sabit telefonum yok. Turknet uzerinden sabit telefon hizmeti alsam sadece 0850 ile baslayan numara mi veriyor yoksa 0212 gibi bir cografi numara alabiliyor muyum?

İlk defa böyle soru görüyorum 850 li numaraları firmalar alamıyor mu 212 li normal bildiğin sabit hat veriyor ben öyle aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Superonline cografi numara vermiyor. 0850 li numara veriyor. Numara tasima ile oluyor. Yani eskiden boyleydi simdi bilmiyorum.

Simdi siz turk net ten internet hizmeti aldiniz ve yaninda sabit telefon hizmetini 0212 gibi numara verdiler degil mi? Turk telekom dan normal hattiniz yok degil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Superonline cografi numara vermiyor. 0850 li numara veriyor. Numara tasima ile oluyor. Yani eskiden boyleydi simdi bilmiyorum.

Simdi siz turk net ten internet hizmeti aldiniz ve yaninda sabit telefon hizmetini 0212 gibi numara verdiler degil mi? Turk telekom dan normal hattiniz yok degil mi

Hadi ya superonline bilmiyordum enterasan mış diğer olayda aynen dediğin gibi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar.

Pek yeri değil biliyorum ama VDSL Modem tavsiyesi almam gerekiyor ve sanırım bu konuda en tecrübeli yer burası :)

2 Katlı bir binayı kapsayacak tek modem yada bir kata modem bir kata access point yapmayı planlıyorum.

Uçuk paralar vermek istemiyorum. Kullandığınız, tavsiye edeceğini F/P ürünleri varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, fiber altyapımız şuan için sadece İzmir ve İstanbul'un belirli bölgelerinde mevcuttur. Diğer İSS firmaların fiber altyapısı üzerinden hizmet veremiyoruz.

Sayın temsilci başvuruda bu yana 6 iş günü oldu hala telefon bağlantısı yapılacak. Hangi elemanda sıkıntı var bilmiyorum ama bağlantı olmamasına rağmen telefon bağlanmış gibi internet kullanılımı ücretlendirilmeye başlamış. Hayaller sıkıntısız internet hayatlar sorunlu bir süreç!!!

• Şu başlığı yukarı çıkarıp durmayın ya, yaram deşiliyor internet var ama giremiyoruz
  • pc_insider P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon hattınızı ücretsiz olarak biz tahsis etmekteyiz. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Başvurunuzu yapmanız durumunda TurkNet olarak telefon hattı tarafınıza sağlanacak ve daha sonrasından bu hat üzerinden internet kullanımınıza başlayabileceksiniz.
  • xprofessorx X kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşamış olduğunuz sorun nedeni ile üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Size yardımcı olabilmek ve hizmet kontrollerinizi sağlamak adına GSM numaranızı rica edebilir miyim?
  • Merhaba, sizi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • serhatsafkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemlerinizi takip edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden rica edebilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.