Şimdi Ara

Türknet Adsl Hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTNet'ten Türknete geçiyorum. Başvuru mu yaptım. Altyapı olarak adsl altyapımız var. TTnet'Te 12mbps max downgrade varken hızım 7'yi geçmiyordu.Acaba gebze civarı oturan veya tahmini olarak ne kadar hız alabilecegimi söyleyebilcek var mı? Bide ocak 2018'e kadar vdsl altyapımız gelecek dediler. O iş ne acaba

• Bide arkadaşlar başvurumu aynı sokak üzerinde yakın bir binaya taşınarak yaptım 0'dan yeniden telefon hattı çekilerek kurulacak tahmini ne kadar sürer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorusoranadamxxx

Bide arkadaşlar başvurumu aynı sokak üzerinde yakın bir binaya taşınarak yaptım 0'dan yeniden telefon hattı çekilerek kurulacak tahmini ne kadar sürer?

Burdan kontrol edip ne kadar hız çıktığını yazar mısınız?

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    4 mbps diyor ama eski evimde 12-13 leri görüyordum. Bu arada Çayırovada oturuyorum ve burada sadece adsl altyapısı var. Yan sokaklara da 70 mbps gösteriyor site pek güvenemedim
  • quote:

4 mbps diyor ama eski evimde 12-13 leri görüyordum. Bu arada Çayırovada oturuyorum ve burada sadece adsl altyapısı var. Yan sokaklara da 70 mbps gösteriyor site pek güvenemedim

https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/ burdan kaçlık paket çıkıyor bakar mısınız?

2 gün önce başvurumu aldılar ve ben başvurudan önce kontrol ettigimde 16 mbps adsl altyapısı görebiliyorum ama şuan binada bakır altyapı yok diyor anlamadım ya
  • quote:

2 gün önce başvurumu aldılar ve ben başvurudan önce kontrol ettigimde 16 mbps adsl altyapısı görebiliyorum ama şuan binada bakır altyapı yok diyor anlamadım ya

Bakır altyapı yok genelde hatası fiber altyapı olan adreslerde çıkan hata. Muhtemelen telekomun verdiği hız ile aynı hızı alacaksınız. Bu arada yan sokaklarda 70 mbit çıkması VDSL port bulunduğunu gösteriyor.

Vallahi kaç yıldır burdayım sadece adsl vardı başvurumda Türknet adresinize 2018 ocak'a kadar vdsl altapısı gelecek demişti belki bişeyler olmuştur Hayırlısı teşekkürler sizede
  • quote:

Vallahi kaç yıldır burdayım sadece adsl vardı başvurumda Türknet adresinize 2018 ocak'a kadar vdsl altapısı gelecek demişti belki bişeyler olmuştur Hayırlısı teşekkürler sizede

Telekom VDSL olsa bile bazen sizi ADSL'e mahkum edebiliyor. Telekom en fazla 16 verebiliriz dedi ama Türknet ile 24+ mbit VDSL alıyorum şuan.

VDSL geldikten sonra ücretsiz olarak üst pakete geçirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Telekom VDSL olsa bile bazen sizi ADSL'e mahkum edebiliyor. Telekom en fazla 16 verebiliriz dedi ama Türknet ile 24+ mbit VDSL alıyorum şuan.

Bu arada belgelerimi kargoladım cuma kırklareliye gitmiş ve ordan yola çıkmış büyük ihtimal pazartesi verirler türknete ama online işlem merkezini kontrol ettigimde şu yazı çıkıyor

Değerli müşterimiz, Özgür İletişim başvurunuzu yaptık ancak teknik sorunlar nedeniyle hizmetinizi başlatmamız biraz gecikiyor. Endişelenmeyin, konuyu biz takip ederek sizi bilgilendireceğiz. Bu sırada evraklarınızın elimize ulaşmasını bekliyoruz. Size kalan sadece belgelerinizi bize göndermek. Hizmetinizi kullanmaya başlamak için gönderdiğimiz belgeleri yazdırıp, imzalayarak, önlü arkalı kimlik fotokopiniz ile birlikte bize göndermelisiniz. Kimlik fotokopinizi dilerseniz 0536 2677272 nolu telefon numaramıza Whatsapp üzerinden ya da evrak@turknet.net.tr eposta adresimize gönderebilirsiniz. Belgelerinizi gönderdiyseniz, kargo firmasından belgelerinizin teslim olup olmadığı hakkında bilgi almanızı öneririz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda sizi bilgilendireceğiz.

teknik sorunlar ne olabilir acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Bu arada belgelerimi kargoladım cuma kırklareliye gitmiş ve ordan yola çıkmış büyük ihtimal pazartesi verirler türknete ama online işlem merkezini kontrol ettigimde şu yazı çıkıyor

Değerli müşterimiz, Özgür İletişim başvurunuzu yaptık ancak teknik sorunlar nedeniyle hizmetinizi başlatmamız biraz gecikiyor. Endişelenmeyin, konuyu biz takip ederek sizi bilgilendireceğiz. Bu sırada evraklarınızın elimize ulaşmasını bekliyoruz. Size kalan sadece belgelerinizi bize göndermek. Hizmetinizi kullanmaya başlamak için gönderdiğimiz belgeleri yazdırıp, imzalayarak, önlü arkalı kimlik fotokopiniz ile birlikte bize göndermelisiniz. Kimlik fotokopinizi dilerseniz 0536 2677272 nolu telefon numaramıza Whatsapp üzerinden ya da evrak@turknet.net.tr eposta adresimize gönderebilirsiniz. Belgelerinizi gönderdiyseniz, kargo firmasından belgelerinizin teslim olup olmadığı hakkında bilgi almanızı öneririz. Belgeleriniz bize ulaştığı anda sizi bilgilendireceğiz.

teknik sorunlar ne olabilir acaba?

Belgeler yetişmeden başvurunuzu yapamazlar ki? Alla alla

• Türknet 16 alırsın diyorsa 13 mbps civarı bir hızı alırsın.Bakır altyapı yok demesi ,seninle birlikte boş port kalmadığını söylüyor.İlerde vdsl gelirse ücretsiz port değişimi talebinde bulunursun.Evrakların yetişmediği için "teknik sorunlar nedeniyle" yazmış.Standart mesaj.Yarın TT ekibi hat çekmek için gelebilirler.Eğer sıfırdan bağlatıyorsan, yarından itibaren dikkat et.Elinde hazır bir kablo varsa onu ver taktırmaya çalış.Yoksa da kendin 2 telli bakır kablo alıp, bıraktıkları kablonun ucuna ekleyebilirsin.Sinyali etkilemiyor mesafe uzun değilse ( bendeki 15 mt civarı )...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Türknet 16 alırsın diyorsa 13 mbps civarı bir hızı alırsın.Bakır altyapı yok demesi ,seninle birlikte boş port kalmadığını söylüyor.İlerde vdsl gelirse ücretsiz port değişimi talebinde bulunursun.Evrakların yetişmediği için "teknik sorunlar nedeniyle" yazmış.Standart mesaj.Yarın TT ekibi hat çekmek için gelebilirler.Eğer sıfırdan bağlatıyorsan, yarından itibaren dikkat et.Elinde hazır bir kablo varsa onu ver taktırmaya çalış.Yoksa da kendin 2 telli bakır kablo alıp, bıraktıkları kablonun ucuna ekleyebilirsin.Sinyali etkilemiyor mesafe uzun değilse ( bendeki 15 mt civarı )...

Sağol kardeşim her şeyi açıklamışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.