Şimdi Ara

Türknet abonelik süreci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türktelekomdan türknet'e geçmek istedim haram olacak bu isteğim, 10 temmuz'da başlattığım abonelik başvurusu 5.günde zar zor belge teslimi yapıldı 6. günde şimdi de kuryenin eksik veya yanlış belge yüklediği ortaya çıktı bu sefer de onu bekliyorum 10 temmuz günü abonelik başlatmak için müşteri hizmetlerine, taahhüt tarihim 19'unda bitmekte bu süreye kadar geçiş yapılacak mı ona göre başvuracağım dedim kesinlikle 4-5 güne kadar yapılacağı belirtildi ben 5.günde belgelerimi imzalayabiliyorum bir de bu sorun ortaya çıktı türknetin abonelik süreci bile bu kadar çetrefilliyken aslında türknete geçmek bir hata mı oldu firmanın kendisine sormak istiyorum bu soruyu, bir de sözde buraya başka bir sorunum olan türknet gigafiber sayfasında sokağımın ismi geçmesine rağmen ve bina içinde fiber kutu olmasına rağmen dairelere internet bakırla çekiliyor bunun hakkında destek isteyecektim ama dur daha abone olamadık, firmanın ilgilenme seviyesine göre bu durumu güncelleyeceğim

• merhaba sanıırm şans işi biraz ben çarşmba öğlen 2 de başvuru yaptım perşembe sabah iternetim geldi bugünde kurye geldi evrakları verdim.

• Merhaba, abonelik sürecinde yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Size yardımcı olabilmem için müşteri numaranızı ya da iletişim bilgilerinizi PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • benim sifir kurulum 1 gun surdu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Müşteri numaramı özelden iletiyorum fakat bu benim yaşadığım süreci değiştirmiyor halihazırda online işlemlerden ilgilendiklerini söylüyorlar kadıköyün ortasında çektiğim soruna bakın 6.günde daha belgelerim onaylanmadı üstüne 19 temmuz'da türk telekom taahhütüm bitiyor

• Ignore I kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi kontrol ettiğimde göndermiş olduğunuz kimlik fotokopisinin okunaksız olması nedeniyle kabul edilmemiştir. Gün içerisinde kimlik fotokopisini ya da resmini önlü ve arkalı bir şekilde www.turk.net/oim sayfamızdan yükleyebilir misiniz?
    Türknet abonelik süreci

Bu sorunu 11 temmuz tarihinde online işlemler ile görüşüp halletmiştim, 15 temmuzda belgelerim teslim etmeme rağmen yanlış veya eksik belgeden dolayı gelen bir sorunum var doğru şekilde kontrol etmenizi öneriyorum çünkü 15 temmuzdan beri ekte paylaşacağım cevabı 3 gündür 5 kere aldım ve sorunumu halen çözmüyorsunuz sizin tutacağınız kuryeyi de mi kontrol etmem gerekiyor, taahhüt'üm 19 yani yarın bitiyor bu ekstrem koşullarda özel olarak benle ilgilenmenizi talep ediyorum

Merhaba, doğru evrakların sisteme yüklenmesi ve işlemlerinizin önceliği için ilgili birimize bilgi verdim. Sizinle iletişime geçecekler.

Affedersiniz ama konu hakkında 1 gram ilgilenmiyorsunuz, 3 gün bana aynı mesajdan 5 kere yolladınız ilgileniyoruz diye en son bugün bizzat tekiz iletişimle ben iletişime geçtim ve kısa bir süre sonra benim sözüm üzerine kurye yine belgeleri yüklemiş fakat bu sefer de eksik belge yüklemiş, müşteri kaybetmeye mi oynuyorsunuz halen anlamamaktayım benim yerime yaşlı bir birey olsaydı sizce tüm bunlarla ilgilenebilir miydi resmen sizin işinizi kendim yapıyorum burada bu bir rezilliktir

Merhaba, durumun hassasiyetinin farkındayım ve yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Konunun aciliyetini tekrardan ilgili ilettim. Sizinle iletişime geçecekler.
  • Son durum nedir? Bende geçmeyi düşünüyordum...

• Broon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, internet ve telefon başvurusunu yaptık onay verilmesini bekliyoruz.
  • Broon kullanıcısına yanıt

Son durum başvurumun 10.gününde internet geçişim sağlandı olaya ben el atmasam kesinlikle 1 hafta daha uzardı. Neler yaşadığımı anlatayım ilk aradığımda bana belgeleriniz 24-48 saat içerisinde size ulaşacak demişlerdi fakat belgeler 5.gün geldi ardından kurye sisteme yanlış belgeyi yüklemiş bunun üzerine online işlemlerden destek istedim tam 3 gün boyunca bana durmadan aynı mesajı yollayıp durdular kuryeyle iletişime geçiyoruz diye ve tahmin edin ne oldu iletişime geçmemişler bunun üzerine türknetin kurye için birlikte çalıştığı tekiz iletişime ulaşmaya çalışıyorum bu sefer de onların telefonuna ulaşılmıyormuş bunun üzerine şikayetvar'dan şikayet açarak dikkatlerini çekiyorum beni arıyorlar benim sözüm üzerine belgeleri tekrar yüklüyor işe bak bu sefer de kurye eksik belge yüklemiş 1 günde onu bekledim türknet yine aynı tekrar mesajı bana yollamasın mı kuryeyle iletişime geçeceğiz diye... Türknet yine hiçbir şey yapmadı gittim tekrar şikayetvar'dan tekiz iletişimden şikayette bulundum tekrar aradılar ve kurye yine belgeleri yükledi bu sefer şükür düzgün olanı yükledi ondan sonra 1 gün de aktivasyon için bekledim derken 10.günde ancak modem bilgilerim geldi ve internete kavuştum. Türknet ile yaşadıklarım bunlardır, yine farklı sorunlar yaşarsam bu paylaşımı güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ignore -- 21 Temmuz 2021; 20:52:24 >

Merhaba, abonelik sürecinde yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumu iletmek isterim. Tekrar sorun yaşamanız durumunda benimle iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olacağım. Keyifli kullanımlar dilerim.
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Bende daha once hic evime internet baglatmadim. Fibet telekom ve superonline var apartmanda.

turknete gecmeyi dusunuyorum ama surecin uzamasindan korkuyorum. 3/4 gun icinde internete ihtiyacim var.

110 tl turkcell 12aylik. 35 megabit hiz veriyor sinirsiz

turknet 100 tl 100 megabit hiz diyor ama ne kadar hiz verir bilmem. Tahattutsuz olmasi guzel ama surec hakkinda cok kotu tecrubeler var. Dusundurucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1/2mv2 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 2 - 6 iş günü içerisinde tamamlanıyor.
    Ben evde kac gunde kullanmaya baslarim mesele o. 1 ayi bulan insanlar var. Modemim yok. Fiber 100 gosteriyor adresime, modem ucretsiz yaziyor. Para verip rezil olmakda istemiyorum. 5 gunde evimde internete kavusacagimi bilsem basvuracagim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    internet sitesi uzerinden nekadar hiz alacagini kontrol edebilirsiniz benim internet baglanmasi 1 gun buldu ben 95 tl 35 hiz aliyorum bina alt yapisindan dolayi normalde bana 75 kadar destegi var

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Bende daha once hic internet baglanmadi. 1 gun realist sure olmaz bana. 100 tl 100 hiz benim adres

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    sikinti olmaz 3 gun ec baglanir internet uzeri basvuru yapabilirsin istersen kod verebilirim ikimizde 1 ay bedava kullanabiliriz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.