Şimdi Ara

Türknet 69,99TL'ye 200GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 11 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Rodimus01 (4 mesaj) tired technology (4 mesaj) -Rusher- (3 mesaj) 1hkn (3 mesaj) mcrew (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (11 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    87 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    21 Kasım 2016 Bigilendirme: Tarifeden sadece taahütlü aboneler yararlanabiliyormuş. Yine de bireysel durumunuzu öğrenmek için mhni arayabilirsiniz.

Geçen mhne akkyi esnetmek için herhangi bir çalışmaları olup olmadığını sordum. BTK'nın çalışma yaptığını falan filan bildiğimiz şeyleri söyledi. Özgür iletişim paketine ek olarak +10tl karşılığında paketi 200gb akkye yükseltebileceklerini söyledi.

Aynı şeyi aslında burada Türknet konularının birinde okumuştum sanki. Ama türknet forumu karışık neyin nerede olduğu belli değil. O yüzden bu paketi şöyle göz önüne çıkartalım, belki ihtiyacı olan bir arkadaş vardır, faydalanır.

ÖZGÜR İLETİŞİM TARİFESİ 150GB AKK 1000DK = 59.99

200GB AKK 1000DK = 69.99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1hkn -- 21 Kasım 2016; 20:10:54 >

|
    |
  • Binbaşı
    1090 Mesaj
    Ekstra 50GB kota için 10TL fazla bir ücret olmuş.
    |
    |
  • Yarbay
    8543 Mesaj
    10 tl ye 100 gb olsa bence daha iyi olabilirmis.

Ya da 5tl ye 50 gb olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Fiyat gayet normal zamanında tt ye 50gblik kotaya ek 25gb için 5 tl fark veriyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    685 Mesaj
    Bu tarıfeye nasıl basvuru yapacaz web sıtesınde yok
  • Binbaşı
    1372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HaYTo

Bu tarıfeye nasıl basvuru yapacaz web sıtesınde yok

Biraz okursanız konuyu anlarsınız.

İlk önce sitedeki 150 GB kota olana başvurun daha sonra müşterileri olduktan sonra 200 GB kullanıma yükseltin.

Ayrıca 10 TL 50 GB için fazla olmuş diyenler, diğer firmaların ekstra kotalı fiyatlarına bir baksınlar bakalım.

Örnek Süperonline Joker Akk 25 GB AKK +10 TL

http://www.superonline.net/super-servisler/isik-hizinda--/joker-akk

Diğer firmalara bakıldığında gene en avantajlı Türknet duruyor her halükarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    241 Mesaj

Hocam merhabalar, Turk.NET musteri hizmetlerini aradim, ozgur iletisim tarifesine gecis yaptiktan sonra 50 gb kota alabilirmiyim 10 tl odeyerek dedim, hayir maalesef bu kampanyadan faydalanamazsiniz, 2 yillik abonelerimiz bundan faydalanabiliyor dediler. Bu konuda bilginiz varmi?
    |
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rodimus01

Hocam merhabalar, Turk.NET musteri hizmetlerini aradim, ozgur iletisim tarifesine gecis yaptiktan sonra 50 gb kota alabilirmiyim 10 tl odeyerek dedim, hayir maalesef bu kampanyadan faydalanamazsiniz, 2 yillik abonelerimiz bundan faydalanabiliyor dediler. Bu konuda bilginiz varmi?

Slm.

Ben de bir hevesle aradim. Ama özgür iletişim kampanyasinda yokmuş bu olay.
    24 ay taahhütlü kullanıcılar faydalanabiliyormuş sadece.

• Teğmen
    241 Mesaj

Merhaba hocam, aynen.. Bende bir hayal kirikligina ugradim. Ama yapacak birsey yok, suan icin en uygun tarife Turk.net oluyor. Bir de ev telefonumuz var, biktik TTNET'den. 35mbit hipernet kullaniyorum, 100 gb akn, 85 TL, 35 tl de ev teli icin oduyorum. 120 tl gibi bi ucret tutuyor. Yari yariya dusuyor Turk.NET'de masrafim. Ne yapalim bunada sukur. Hem hiz artacak, hem de 50 gb kota yükselmis olacak. Ve şunun da bilgisini aldim, VDSL için maximum 75mbit hız verebiliyorlarmış.. Bilginiz olsun arkadaşlar.
    |
    |
    isoomail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8543 Mesaj

siz çok ödüyormuşsunuz

şu an yeni abone olanlara

alo konuştukça öde yani ev telefonu dahil

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/hepsi-dahil-kampanyasi.aspx

35 mbps 100 gb 75 lira

eğer taahhütünüz yoksa konuşun. Ya da iptal ettireceğim deyin o zaman başka konuşuyorlar.
    |
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaslar eksik bilgi olmus sanırım kusura bakmayın
    Ancak bn de taahhütsüz, 3 aylık aboneyim. Bana yukarda belirttiğim gibi demisti müsteri temsilcisi.
    Demek ki tamam geceyim desem abonelik ayrıntılarıma baktıktan sonra bana da maalesef diyecekti. Neyse ögrenmis olduk:)
    İcerigi güncelliyorm.

|
    |
  • Yarbay
    7771 Mesaj
    Bende baya bi süredir 200gb için 70tl ödüyorum bu şartlar altında en iyisi bu sanırım.

• Teğmen
    241 Mesaj

Siz nasil 200 gb sahibi oldunuz hocam? Özgür iletişim tarifesinden faydalanarakmı aldınız, yoksa eski müşterimisiniz?
    |
    |
    -Rusher- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7771 Mesaj
    Eski müşteriyim hocam bu ay 2 sene oldu telefonda sert yaptım direk gecirdiler 20tl farkla. Ama inanın ki böyle bir hizmet olsa başka yerde ona geçebilirdim :)

• Çavuş
    87 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Taahhütsüz mü abonelğiniz?

Bir de nasıl 20tl fark ödüyorsunuz, ilk mesajda 70tl yazmışsınız?
    |
    |
  • Teğmen
    241 Mesaj

20 TL fark derken, suan ne kadar oduyorsunuz hocam? 59.99 a ek 10 TL olarak biliyorum ben, totalde 70 TL'ye 200 GB AKN olmuyormu? Bir de sizin hiziniz kac mbit?
    |
    |
  • Yarbay
    7771 Mesaj

Max 10mb hattın aldığı en yüksek değer diyim. Aylık 70tl hocam bu ay bitiyor taahhüt.

|
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14235 Mesaj
    SMS ile geçebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 23 Şubat 2017; 11:45:18 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1585 Mesaj
    BTK düzenlemesi öncesi +10 lira hareketleri gereksiz bana göre bir kere bile 150GB ı aşmadım ki 200 olsun..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ben de ttnet'ten Turk Net'e geçiş başvurusunu yaptım abonelik evraklarını gönderdim sonra beni aradılar şartlara onay verdim daha sonra mail geldi UPS kargoyla başka evraklarda gelecekmiş imzalayıp göndermem için. Size sorun şu; bu evrakları gönderdikten sonra mı geçiş işlemi tamamlanıyor yoksa başka şeyler de isteyecekler mi? Ama çok uğraştırıcı bir durum ilk defa Turk Net'te gördüm böyle birşeyi.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,335
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.