Şimdi Ara

Turknet 32 mbps hız ölçtü 12 mbps veriyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TurkNet >> Turknet 32 mbps hız ölçtü 12 mbps veriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    365 Mesaj
    2 Hafta önce hattımı turknete taşıtma işlemleri başlattım. Adsl olarak hattım geri açıldı, hız problemim olduğunu arıza kaydı ile bıraktım. 2 gün sonra Adsl den Vdsl e geçişiniz tamamlandı dediler, hattım tamamen gitti ve 1 hafta sonra pazartesi yeniden açıldı. Şimdi yine 12 mbps hız alıyorum. Tekrar defalarca arıza kaydı bıraktım. santralde iyileştirme yapılacak gibi bir mesaj geldi her geçen gün hızım yavaş yavaş düşüyor. Size en önemli sorum şu benim hattım 12 mbps hız verebiliyorda kim ölçtü 32 mbps yi ? Daha önce bu sorunu yaşayanlar var ve çözüme ulaşabilenler olduysa yardımlarını bekliyorum. iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inflect -- 16 Şubat 2018; 11:30:28 >

|
    |
    Intel I7 4770k 4200mhz // Asus Z87 Sabertooth // Zotac Gtx 1070 Amp Extreme Edition // Samsung 850 Evo 250Gb // Crucial Bx500 240Gb // Seagate 1TB // Kingston Hyperx 16Gb 1600mhz // Asus Vg279q Ips 144hz 1ms // Cooler Master Masterluquid 240L // Snopy Sn-rw8 // Logitech G305 // Corsair K55 // Logitech Driving Force Pro // Xioami Mi 9T

• Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Vdsl değil adsl alıyorsunuz şuan ve hızınız 12 mbps.Tekrar bir talep oluşturmalısınız vdsl için.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.