Şimdi Ara

TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ+60 TL BONUS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
19
Favori
23.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek kampanya tek fiyat tüm hizmetler içerisinde
  • TURKNET VDSL/FİBER GEÇEN OLDUMU HIZ VE MODEM BAĞLANTI BİLGİLERİNİ ATARSA ALACAKLAR İÇİN REFERENAS OLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Bilgi TürkTelekom'un webservisinden alınıyor. 51 Çıktı ise max alınacak rakam odur dostum.

Hat değerlerim bu şekilde
    Edit: Türk Telekom'u aradım onlarda 51mbit dedi
    Vodafone un sorgulama sitesindede 51 çıkıyor :)

Bu mesaja eklenen görseller:

TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ+60 TL BONUS

Merhaba hocam vodafone un sorgulama sitesini atarmısınız bende sorgulama yapmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dBZerodealer-

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Bilgi TürkTelekom'un webservisinden alınıyor. 51 Çıktı ise max alınacak rakam odur dostum.

Hat değerlerim bu şekilde
    Edit: Türk Telekom'u aradım onlarda 51mbit dedi
    Vodafone un sorgulama sitesindede 51 çıkıyor :)

Bu mesaja eklenen görseller:

TurkNet 32/64/100 Mbps'e kadar Tüm hızlar 59,99 TL TAAHHÜTSÜZ+60 TL BONUS

Merhaba hocam vodafone un sorgulama sitesini atarmısınız bende sorgulama yapmak istiyorum

https://siparis.vodafone.net.tr/Query/FiberAvailable

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Verdiğin linkten baktım benim hat için 79mbps max hız olarak gösteriyor.Eski müşterilere de açılsın bu kampanya hemen geçicem....
  • uzmanbiyolog kullanıcısına yanıt
    Usta bende mevcut aboneyim.Bugün online işlemlerden mevcut üyelere açılmamasından dolayı şikayette bulundum.Gün içerisinde dönüş yaptılar.Daha sonradan arayan arkadaş güvenlik için bir kaç soru sorup talep oluşturduk.Sende talep oluştur belki yoğun isteğimizden dolayı mevcut üyelere kampanyanın açılmasını hızlandırabiliriz.Bu arada Vodafone sorgulamasından benimde 83Mbps hız çıktı.Tahminim 100Mbps hız alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msdos34

Usta bende mevcut aboneyim.Bugün online işlemlerden mevcut üyelere açılmamasından dolayı şikayette bulundum.Gün içerisinde dönüş yaptılar.Daha sonradan arayan arkadaş güvenlik için bir kaç soru sorup talep oluşturduk.Sende talep oluştur belki yoğun isteğimizden dolayı mevcut üyelere kampanyanın açılmasını hızlandırabiliriz.Bu arada Vodafone sorgulamasından benimde 83Mbps hız çıktı.Tahminim 100Mbps hız alabiliriz.

ben sosyal medya üzerinden (hem twitter hem de facebook) talebimi iletmiştim.geri dönüş yapıp henüz eski üyelere açılmadığını ve kesin bir tarih veremeyeceğini söylemişlerdi.talep oluşturmanız gerekiyor gibi bişey söylemişti arayan müşteri temsilcisi.yarın arar ben de talep oluştururum.

Tahminimce en fazla 15gün içerisinde eski müşterilere açıcaklar bu paketi çünkü bir önceki 50gb akn'den 150gb geçiş bu kadar zaman almıştı.hatta ben o zaman müşteri temsilcisini biraz sıkıştırmıştım tarih konusunda oradan biliyorum.

valla ben 100mb hızı görsem yüreğime iner herhalde 32 görsem yeter ....

Turknetin mevcut abonelerini bu şekilde bekletmesi maalesef benim için eksi hanesine yazılan bir durumdur.Umarım en kısa zamanda mağduriyetimiz giderilir.Yeni kampanyalarda mevcut abonelerin gerekli ayarlamaları yapılarak kampanyayı piyasaya sunarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msdos34

Turknetin mevcut abonelerini bu şekilde bekletmesi maalesef benim için eksi hanesine yazılan bir durumdur.Umarım en kısa zamanda mağduriyetimiz giderilir.Yeni kampanyalarda mevcut abonelerin gerekli ayarlamaları yapılarak kampanyayı piyasaya sunarlar.

bugün Turknet müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturdum.aynı bir önceki paket değişimi gibi bunda da birkaç kişisel bilgi sorup onay aldılar.ancak yine kesin bir tarih veremiyorlar "önümüzdeki günlerde" gibi genel bir cevap verdiler yine :) ama daha önceki deneyimimden 15gün içerisinde biz de geçeriz bu tarifeye.haydi hayırlısı diyelim.

Mevcut özgür iletişim paketini kullanan diğer arkadaşlar lütfen siz de arayıp talep oluşturun bu işi hızlandıralım biraz.Sonuçta herhangi bir ücret artışı yok aynı fiyata VDSL hizmeti alıyoruz.Modeminiz de destekliyorsa hızı katlayalım.....

• Birşey sormak istiyorum, yeni daire aldım, bina yeni. Türk telekom 1 ay önce geldi ve telefon kablolarını döşedi.
    Sabit telefonum yok. kullanmakta istemiyorum.
    Bu kampanyadan faydalanabiliyor muyum ?
  • Kredi kartsız başvurmanın bir yolu yok mu?
  • akn sonrası upload hızıda düşüyor mu hocam
  • Sabit telefon üzerinden veriliyor hat herhangi bir bedeli yada vergisi yok. Çoğu kişi (bende dahil) telefon hattı takmıyoruz.Ama kullanmak isterseniz 1000 Dk GSM de dahil var. Bence kullanının.
  • falaze1 F kullanıcısına yanıt
    Suan Kredi kartı ile doğrulayarak abone olabiliyorsuınuz. Bir nevi taahhütsüz olduğu için ödemeleri güvence altına almanız gerekiyor
  • Yok dostum düşmüyor
  • quote:

Sabit telefon üzerinden veriliyor hat herhangi bir bedeli yada vergisi yok. Çoğu kişi (bende dahil) telefon hattı takmıyoruz.Ama kullanmak isterseniz 1000 Dk GSM de dahil var. Bence kullanının.

Teşekkürler,

2 gün önce başvurumu yaptım. Bana mail yolu ile formları gönderdiler ancak açık adresimde sokak numaramı yanlış yazmışlar. Bu sabah tekrar aradım ( 20:15 civarı) 2 saat geçti ancak güncellenmiş form hala gelmedi.
    Bu işlem çok mu uzun sürüyor, tekrar aramalı mıyım ?
  • PM atsana müşteri numaranı hızlandırmaya çalışayım.
  • quote:

PM atsana müşteri numaranı hızlandırmaya çalışayım.

ÖM gönderdim. Teşekkürler
  • TURKNET VDSL GEÇİŞ YAPAN OLDU MU HALA KİMSENİN GEÇİŞİ AKTİF EDİLMNEDİ Mİ ?
    Bizden başka forumda aktif Türknet müşterisi yok galiba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.