Şimdi Ara

Turknet 2018 Ekim Ayı Toplu İptal Başlığı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
6.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1 aydan beri internetim yok ekim i beklemeden yarın değiştiriyorum servis sağlayıcıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Benim pakette 75 mbit cgnattayim da hızım benim o kadar düşmüyor akşamlari falanda ping biraz yükseliyor hızda 25-75 arasi sürekli dalgalaniyor.Bakalim neler olacak çözülebilecek mi ?? Dardanosta 100 mbit iyiymiş ya

Alıntıları Göster
    geçen senede bi aralar böyle akşamları sıkıntı oluyor herkeste sonra düzelttiler

max gördüğüm hız bu
    Turknet 2018 Ekim Ayı Toplu İptal Başlığı

• bende yeni abone olduğum arkadaşlar 12,5 mbps birden durduk yere 0,8 mbps lere düşüyor ve modemi kapatıp açınca yeniden eski haline dönüyor. Günde herhalde 30 kez modeme reset atmaktan bıktım doğrusu. Arıza kaydı oluşturdum telekomdan kaynaklandığını ve sorunun incelendiğini bildirmişler.. Ne yapacağım bilmiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

geçen senede bi aralar böyle akşamları sıkıntı oluyor herkeste sonra düzelttiler

max gördüğüm hız bu

Alıntıları Göster
    Hmm normal olarak hız güzelmiş.Yine düzeltilir sorun bakalım da ne zaman bekleyeceğiz ne yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Hmm normal olarak hız güzelmiş.Yine düzeltilir sorun bakalım da ne zaman bekleyeceğiz ne yapalım.

Alıntıları Göster
    offf o hız bizde olsa keşke.. Bizlerde 10 mbps lerde savaşıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: incsoft

offf o hız bizde olsa keşke.. Bizlerde 10 mbps lerde savaşıyoruz...

Alıntıları Göster
    İnşallah gelir hocam yüksek hizli altyapi ne diyeyim benimde 75 mbit çanakkalenin çogu yerinde yüksek hiz mevcut bir de sorun yaşamasak güzel ama düzelir inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonlinede 0.90 kb hıza her ay 56₺ fatura ödedim iki yıl ve iptal etmek istediğimde 750₺ gibi bir fiyat çıkarıyordular ve o çileli iki yıl bitti iptal için arayanda yok buradan kaçacak arkadaşlara önerim yağmurdan kaçıp doluya hatta fırtınaya yakalanmayın.

• Arkadaşlar bende sorun çözüldü 1 haftaya yakındır yavaşlama olmuyor bazen tam 34-35 alamıyorum 20-21 e düşüyor ama ona da şükür
  • Son 3-4 gündür hız sorunu yaşamadım.

Turknet 2018 Ekim Ayı Toplu İptal Başlığı

İlk iki hız testi Protonvpn'in bedava Hollanda sunucusuna bağlıyken.

Diğer üçü VPNsiz hız testi.

Yer:Üsküdar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.