Şimdi Ara

Türknet 1 Ay 4 Gündür internet veremiyor fakat fatura kesiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Ay 5 gübdür herhangi bir bağlantım yok. 2 kez modem değiştirdim. Derdimizi anlatabileceğimiz kimse yok bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:21:36 >
  • şaşırmıyoruz artık böyle şeylere. ne yapmak istiyorsun turknette kalmak mı?
    yoksa yaptığın masrafları unutup allah belasını versin deyip kurtulmak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 4 Kasım 2017; 23:14:49 >
  • Bence twitterda #turknetrezaleti adi altinda topik oluşturalim. Maksat ses duyurmak

• bence çok bile beklemişsiniz kapattırın gitsin onların işine geliyor bu durum
    iptal dilekcesi altına kimlik fotokopinizi ekleyin
    direk fax ile taraflarına gönderin
    daha sonra aynı iptal dilekcesini ptt den iadeli tahütlü ihtarname olarak genel müdürlük adreslerine gönderin
    hemen peşinden btk ya şikayet açın
    ardından size gelen telefonlarda kararlı bi şekilde kapatmak istediğinizi söyleyin. ama çok beklemişsiniz o faturaları muhtemelen sizden alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithat.Alkın -- 5 Kasım 2017; 3:25:40 >
  • Mithat.Alkın kullanıcısına yanıt
    alamazlar, kimse verilmeyen hizmeti faturalandırılamaz yaparsa suç işlemiş olur faiziyle geri iade etmek durumunda kalır.

alınamayan hizmet için çıkarılan faturayla birlikte tüketici hakem heyetine başvurulduğunda birde bimer kanalıyla ulaştırma bakanlığından btk ya iş iletildiğinde o zaman vermediği hizmet için fatura çıkaran düşünsün...
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    turknet aliyor bunlar burasi turkiye yukaridaki yazan arkadasin net baglanmamis fatura cikiyor

• İsterseniz sorunun detaylarını yazalım ve size neler yapabileceğiniz hakkında öneriler yazalım.
    Çektiğimiz sorunlardan bir tecrübe oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerPC

alamazlar, kimse verilmeyen hizmeti faturalandırılamaz yaparsa suç işlemiş olur faiziyle geri iade etmek durumunda kalır.

alınamayan hizmet için çıkarılan faturayla birlikte tüketici hakem heyetine başvurulduğunda birde bimer kanalıyla ulaştırma bakanlığından btk ya iş iletildiğinde o zaman vermediği hizmet için fatura çıkaran düşünsün...

kardeşim sana birşey sorucam. ben evimde süperonnline adsl 16mb kullanıyordum 2. internet olarak turknetten vdsl talep ettım telekomdan bi ekip geldi ankastrede farklı bı porta kablo bıraktı gitti
    ama o telekom ekiplerinin bagladıgı porttan ben sınyal alamıyorum herneyse. zaten hali hazırda kullandıgım superonline adsl hizmetim için kullandıgım portumdan turknetin bana verdigi ka ve şifreyi girince sinyal alıyordum ama forumda bikaçkişi diyordu ki sinyal olan bir hatta herhangi bi kullanıcı adı ve şifre girildigi zaman nete baglanılır. ama bugun şöle bi durum oldu kafam karıştı
    suan benim süperonline akn doldugu için internetım 5 mb'e indi modem ayarlarından turknetin bana verdigi kk ve şifreyi girince hızım 14mb çıkıyor.
    bu durumda türknet bana zaten almakta oldugum süperonline portumdanmı internet gönderiyor adsl olarak. yada bu akn kısıtlamaları sadece kullanıcı adı ve şifreye mi uygulanıyor tam anlayamadım ben

• Mithat.Alkın kullanıcısına yanıt
    kota hesabı kullanıcı adı üzerinden yapılıyor.

sen superonline kullanıyorsun turknet yeni hat tesisi ve telefon numarasıyla hizmeti başlatıyor onda sinyal yok dedin. hem turknet hemde superonline dan fatura çıkar.
  • PowerPC kullanıcısına yanıt
    evet arkadaşın evine gittim türknetin bana verdigi kullanıcı adı ve sıfreyı onu modeme girip 2 gb film download ettim sonra online işlem merkezinden baktım aynen indirme oraya yansımış.
    kota hesabını kullanıcı adı ve şifreye tanımlı oluyormuş ve sinyal alınan her yerden herhangi bi kullanıcı adı ve şifre ile internete baglanılabiliyormuş. onu anlaıdm bugun deneyerek.
    ama şu var türknetin kullanıcı adı ve şifresini girince arkdaşın kendi ev internetindede 3mb lik bi hız artışı oldu. bendede 5 mb den 14mbe çıkıyor neyse artık kapatma işlemine devam ozman gene kaynagı belli olmayan sorun var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.