Şimdi Ara

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.411
Cevap
0
Favori
273.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: neu

Yakında Constantine'i Türkçe dublajlı olarak verecekler! Yayın saatini görenler lütfen buraya yazsın!

++++TÜRKMEN TV'DE FİLM ZAMANLARI++++

quote:

Kaynak: Türkmeneli TV yetkilisi
    http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=123691&onlybyuserid=0&page=1&pp=20

bu süper bir haber işte bu film baya iyi arkadaşlar izlemeyenler bence kesinlikle kaçırmasınlar türkmen tv de gerçi dublajlı filmlerden oldum olası nefret etmişimdir ama genede izlenmeye değer bir film yayın gününü ve saatini öğrenenler hemen yazsınlar buraya

• ne zaman oynayacak...
  • Bu akşam Tisin diye bir yerde herhalde bir mahalle olsa gerek konser verdiler..Hem de canlı...Kerkük gibi bir yerde iyi cesaret... Ben baştan sona seyrettim...Zaman zaman silah sesleri geliyordu...Ama hiç açıklama yapmadılar... Çatışmamıydı yoksa sevinç gösterisi mi, anlaşılmıyordu...
    Bir de bu aralar hep arapça filmler veriyorlar... Gündemi takip edenler bilir, Irak'ta yakında referendum var... Referandumda oy kullanabilmek için insanların 31 Ağustos'a kadar seçim merkezlerinde kayıt olmaları gerekiyor sanırım...(Bunu da Türkmeneli TV'den öğrendim) Bu nedenle orada izlenirlik oranını arttırmak için arapçaya yüklendiklerini sanıyorum... Ne de olsa, Türkmenler orada var olma savaşı veriyorlar... Bu nedenle bu yayın politikası bence son derece mağdur... Gerçi biz mağdur oluyoruz ama şimdilik idare edeceğiz...:=))) Umarım 31 Ağustos'tan sonra bize de hitap ederler... Türkmeneli TV'nin müptelası olduk... Bizim kanalların birçoğundan çok daha iyiler... Eğer burayı takip eden bir Türkmeneli TV yetkilisi varsa tebriklerimi kabul etsin... Dualarımız Türkmenlerle ve Türkmeneli TV ile...

• ya benım hic aklıma gelmiyo bu turkmen tv. vaybe sizler konser bile izlediniz helal olsun ne diyim
  • ya arkadaşlar son günlerde türkmen tv'de sağ üst köşede 5 bigün sonra 4 bu şekilde günler geçtikçe düşen bi rakam vardı acaba bunun anlamı bilen var mı?
  • ırak ın yıldızları die bir program var o olabilir .)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: logard

ya arkadaşlar son günlerde türkmen tv'de sağ üst köşede 5 bigün sonra 4 bu şekilde günler geçtikçe düşen bi rakam vardı acaba bunun anlamı bilen var mı?

Anayasa seçimlerine kayıt için halkı bilgilendirmeye yönelik yayınlıyorlardı! Umarım anayasa seçimlerinde çıkan sonuc oradaki kardeşlerimizin istediği gibi olur Çünkü bu yeni ırak anayasası sadece kuzeyde bir grup azınlık için hazırlanmış ve Türkmenler dahil olmak üzerek ırak halkının isteğini yansıtmıyor!!!!

bu arada Türkmen TV'deki belgeselleri izliyor musunuz? Saat 17.30'da çok güzel belgeseller yayınlıyorlar. Fırsat bulursanız izlemeye çalışın :) Oldukça kaliteli belgeseller oluyor!
  • Saat 14:00 sularında güzel filmler oluyor....
  • Şu anda "Kızıl Ejder" filmi yayınlanıyor.Bilginize...
  • bravo
  • kızıl ejderi bi kez daha seyrettim..harika bi film
  • kızıl ejder hemde türkçe dublajlıydı uzun zaman sonra değişik bi film çıktı ama yine izlediğim bi filmdi.
  • Su anda Turkmen Tv'de Angela'nın Kulleri var. Saglam filmdir..
  • Bu akşam 22:00 'de "DELİYÜREK: BUMERANG CEHENNEMİ" var. Hâlâ izleyemeyen varsa iyi seyirler...
  • Ayrica bu aksam saat 22:00'de Deliyurek-Bumerang Cehennemi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanyagan

Ayrica bu aksam saat 22:00'de Deliyurek-Bumerang Cehennemi var.

Evet bugün çok güzel filmler veriyorlar!

Diğer taraftan şu anda ırakta yaşayan Türkmenler gerçekten çok acı çekiyor! Baskı,zülum adına ne ararsanız var! Bu insanların tek suçu ise Türk olmak!

Fakat beni en çok üzen gün geçtikce artan bizim medyanın vurdumduymazlığı
  • Evet, oralar tam bir kapalı kutu .Acılarını payalaşıyoruz sadece! Ama bir şey yapamamak sancısı yüreğimizi yakıyor! Dün TELAFER 'de olanlara bakın lütfen ! Filmi nereden olsa izleriz ama önemli olan onların sesini duyurabilmeri adına önemli filmler. Bizde bu forumda onlara yer vererek bunu arttırmaya çalışıyoruz. Yeter ki oradaki olayları da bir film izler gibi izlemeyelim!!!İnşallah bir an önce bu acılar son bulur....
  • buraya mod falan uğramıymu yaw...şunu üst konu yaptırsaydık..
  • daha öncede söylenmişti ama sanırım uygun görmediler. yaw ayrıcana nezaman bi mod uğrasa ben bi hafta forumdan ayrı kalıyom yaw
  • üst konu olmuş herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikroanaliz -- 6 Eylül 2005, 16:51:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.