Şimdi Ara

TÜRKLERE HAS HAREKETLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
8.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M.J'nin apış arası hareketi..Her Türk erkeğinin çocukluktan gelen bi davranışıdır..

Edit: Ayrıca ben bilgisayarı elimle açtığımı hatırlamıyorum.Önce sandelyeye oturuyorum.Sonra ayağımla açma düğmesine basıyorum..Ne eğilecem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::SadeceÖğrenci:: -- 25 Temmuz 2009; 2:06:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

quote:

Orijinalden alıntı: the_Legend..

quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

quote:

Orijinalden alıntı: groll

türklere has hareketler

1- 1m2 yeşil alanda sülalecek mangal yakma yeteneğine sahiptirler buna otoban kenarları dahil

2- koltuk olmadığı yerde yere çömelip türk duruşu adında kendilerine özel bir duruş sergilerler ve uzunca müddet o şekilde kalma yeteneğine sahiptirler

3-kendilerinden farklı bir tip\dişi vs. bişey gördüklerinde göz kırpmadan 1 saat boyunca baştan aşşağı süzme yeteneğine sahiptirler bu eylem sırasında dışarıya garip homurtular sesler çıkarırlar

4-denize donla giren yegane millettir..kolluk simit yerine kamyon iç lastiği,pet şişe ile yüzmeyi tercih ederler..

5-kamera gördüklerinde 2dk içinde etrafı sarılır televizyona çıkmak için binbir türlü çaba sarfedilir bu çaba sonucu telef olanlara rastlanmaktadır.

6-günde 3 paket sigara içme yeteneğine sahiptirler bunun sonucunda 30 yaşına erişmeden ağızları kutikülla mağaralarını andırır..

7-kendilerine has giyinme tarzlarıyla antartikada bile rastlasanız 100 metreden türk olduklarını anlarsınız..

not: alıntı değildir hepsi benim izlenimlerimdir.doğrudur ama fazla ciddiye alınmaması gerekir gaz yapabilir...

not2: eklemelerinizi bekliyorum aklıma gelen bunlar

Bu tür konular açarak kendinimizi küçümseyen bir milletiz.

muhalefet olmak için epey çaba sarf eden bir milletiz.

hem yanlışları belirtmek, küçümsemek mi oldu?

Sadece Türklerde görülen davranış vb türü açılan konularda 1 kere bizi öven yazı olduğunu görmedim.Bu tür yazılarda sürekli küçümseyici kimi zaman yanlış kroların yaptığı kimi zaman çoğu ülkede yapılan yanlışları toplayıp iyi 1 tane bile davranış yazmadan bu tür konu açmak evet küçümsemek bence...

niye kendimizi övelim ki ?

bence buna hiçbirimizin ihtiyacı olmamalı !
    aksine her zaman hatalarımızı konuşmak daha iyidir özellikle böyle bir alanda!

tarih bölümü varsa orada konuşuruz tarihte şöyleyiz böyleyiz
    ama türkler eve ayakkabıyla girmez türkler şöyledir böyledir diye konu açmak saçma!!ha açarsın avrupalılara has cinslikler vb bir konu herkes gözlemini yazar ...
    burada eğlenmek asıl mesele yoksa her ülkeden kişiler cd-romu eliyle iter resimlere bıyık,sakal çizer ha böyle bir konu Türklüğü zedeliyor mu?hayır
    sadeec bazı zararlı komik alışanklıklarımızdan bahsediyoruz her türk yapıyor die bir kaide yok

•  TÜRKLERE HAS HAREKETLER

Bobiler'den alıntıdır.
  • Groll,sen Türk değil misin?Sanki belgesel anlatıyorsun,çömelirler,bakarlar ederler...Sürekli aynı şeyler yahu(üstüne alınma groll,sana değil lafım),13 yaşındaki bebeler "bizim milletimiz çok aptal" diye cümleye başlıyor yok o kötü yok bu kötü.Beğenmeyen çıksın vatandışlıktan kardeşim.Yok "ülkeyi terk etmenin vakti gelmedi mi?","Amerikan,İngiliz vatandaşı olacam",git ol kardeşim,var mı bizim gibi tarihi olan başka millet?Dememiş mi Atatürk "Ne mutlu Türk'üm diyene!",işte aynen öyle;

-Ne mutlu Türk'üm diyene!

2 Fin,Alman,İngiliz kız gören "ah Allah'ım ben nerede doğmuşum böyle" diyor.

Var mı böyle bir destanları olan millet,varmı tarih kitaplarına yazabilecek 1000 yıllık başarılarla dolu tarihleri?Yok.Hadi git Amerikan vatandaşı ol.

Sözleriniz Türkler'e,Türk'lüğe,Türkiye'ye olmamalıdır.

Cümlelerim Amerikan,İngiliz,Fransa,Norveç vatandaşı olacağım diyenleredir.

• Şu yazıları okudumda aklıma ne geldi;bu yıl okulda arkadaşlarım konser vericekti.Neyse Ses sisteminde bi arıza oluşmuş.Coğrafya hocası açılın ben yaparım demiş.Adam kulak çöpünü devrelerin arasına sokmuş düzeltmek için.Bu nedenle konser 2 gün sonraya ertelenmişti
  • ses kontrolunu " SES 1-2 SES 1-2 " diye yapan tek milletiz Bu hep aynıdır asla değişmez.

edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JonTurk- -- 25 Temmuz 2009; 3:41:10 >
  • Bir yerde kanalizasyon veya boru döşeniyorsa mutlaka 10-15 kişi izler.
  • Başlık Sakat
  • Ya aslında hepsi bütün insanlara özel şeyler.biz gözümüzde büyütüyoruz.
    Ama şu bir gerçekki bir dişi varlık gördüklerinde kesinlikle yüzüne bakmazlar.
    Bu da evrim teorisinin niye teori olduğunu gösteriyor :)
    Bırak dağ adamını goriliz lan :SDAS
  • quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

ayrıca tüpde ki gaz kaçağını çakmakla kontrol eden tek milletiz

Aslında tüp gaz kaçırsa bile çakmak çaktıktan sonra patlamazmış alev içeri girmiyomuş.ya da tüpçü bana öyle dedi
  • Trafik uyarı levhalarını inşaatın yada büyük kasislerin tam dibine koyan bir milletiz. Hiç unutmam 160 la giderken 30cm lik bir kasise güp diye girerek tüm amatsörleri ve cantları feda etmiştim. Kasis var levhasıda tam kasisin yanındaydı. Sanki yayalar için koymuşlar o levhayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.respect -- 25 Temmuz 2009; 5:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert.1907

6tl olan şeye 20 tl verince 1 tl verilip 15 tl paraüstü alma sadece bizde varmış diğer milletler olmuyormuş duyduğuma göre ayrıca trafikte korna çalarak selamlaşmak da sadece bizde var

edit:imla

• 2 kişilik kaldırımın ortasında yavaşça yürüyerek arkadan veya karşıdan gelenlerin geçmesini engelleyen bizim insanlarımız.
  • Gidiş yolunda giderken, geliş yolunda radar görürse 2-3 km boyunca selektör yapmak...
  • serçe parmağı kulağa sokup kaşıma hareketi
  • sokakta telefonu sonuna kadar açıp; İsmail YK yada Müslüm dinleyen apaçi gençlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GökByRock_

quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

CD-ROM'u düğme yerine elleriyle kapatırlar

Ayağıyla kapaynlarda var benim gibi

+1

,

• iyi de kardeşim türk milleti'nin tarihindeki başarılar,savaşlar çok büyük fakat türkler modernlik bakımından çok geride....
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

serçe parmağı kulağa sokup kaşıma hareketi

kaşıma ama öyle böyle değil
    vucuttaki bütün kaslar hareket eder..titreşimden s<andalye koltuk sallanır
  • bu fotografı silecektim sözde arkadaş sil falan dedi.unutmuşum silmeyi

en basit şekliyse

TÜRKLERE HAS HAREKETLER
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.