Şimdi Ara

türkiyeye ambargo uygulama kararı alınan kanadalı şirket iflas etmiş hayırlı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • buna kendi kafasına sıkmak diyoruz canımıza değsin...oh.

türkiyeye ambargo uygulama kararı alınan kanadalı şirket iflas etmiş hayırlı olsun

nasıl bilirdiniz.....gömün gitsin.

allah muhtaç etmesin.

sağol biz yaptık aynısını...daha 20 sene önce toplu iğne bile üretemezken..ülkenizin değerini bilin doğru ne eğri ne iyi öğrenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 28 Ekim 2021; 3:42:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek müşterisi Türkiye olan 5-10 kişinin çalıştığı küçük bir şirketmiş işte. Sanki büyük bir firma batmış gibi. Asıl utanılacak olan bu tip şirketciklerin koskoca TUSAŞ a tedarikçi olmalarıydı zaten. Kanada nın da çok umurundaydı.

• 20 sene önce toplu ine üretemediğimizi nereden çıkardın ?

Uydurup uydurup sallayın bakalım...

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Türkiye'nin ilk toplu iğne fabrikası 1951 yılında kuruldu Atlı İğne ve zincir fabrikası:

Hakkımızda – ATLI

Atlı'yı daha sonra başka üreticiler izlemiştir.

Cevap verdiğiniz şahıs bende bloklu olduğu için görmüyorum ama bilmeyenler öğrensin diye paylaşma gereği duydum. Maalesef böyle kuruklu yalanlara inanan çok andaval var ülkemizde.

Bunun bir de bizden önce buzdolabı, fırın yoktu, traktör yoktu versiyonu var ki evlere şenlik.

Yahu ayak üstü bu kadar da yalan söylenmez ama inananlara ne demeli bilemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.