Şimdi Ara

Türkiyenin en sevilmeyen takımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bence Basaksehir. Hatta açık ara en nefret edilen kulüp. Yerinde herhangi bir Anadolu takımı olsa tüm Türkiyenin sevgisini, sempatisini ve destegini almıştı arkasına. Ancak suan; Fenerlisi, Galatasaraylısı, Besiktaşlısı kimle konuşsam Basaksehirden ezeli rakibi kadar nefret ediyor hatta kimisi daha cok nefret ediyor. Bende bir Fenerbahceli olarak nefretimi burada dile getirmek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçedir.Çünkü şampiyonluk şansı olan her takım Fenerbahçe ile yarıştı.

• Hondo Ohnaka kullanıcısına yanıt
    Genel olarak evet. Şuandan bahsettim ben. Kimle konuşsam aynı cevabı aldım. Herkese antipatik geliyor.

• Başak olacağına fener olsun o derece antipatik bir takım Başak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bjklilerin alayı biz olamazsak başak olsun diye geziyor ortada. Nasıl bir nefret artık bu bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Valla bjklilerin alayı biz olamazsak başak olsun diye geziyor ortada. Nasıl bir nefret artık bu bilemiyorum.

Belki diğer 2 İstanbul takımının aksine, sahalarını bize açtıkları içindir.
  • Başakşehir in olmasını ben de istemiyorum

Fb şampiyon olursa Aziz gitmez

o olmazsa Beşiktaş

onlarda olmazsa Gs olsun
  • Göztepe
  • Başakşehir nefret edilmiyor kıskanılıyor. İyi yönetiliyor ve derbilerde bütün büyükleri eziyor tabi kıskanılır. Türklerde başarılı kişilerin seviyesine çıkmak yerine kendi seviyelerine düşürme huyu vardır. Bu genetik kod olarak eklenmiş.
  • Başakşehir, Kayseri, Trabzon, Sivas, Bursa, Malatya, Kasımpaşa, Osmanlı, Konya, Karabük
  • konya ve basaksehir

• Fenerbahçe
  • Şike yapıp şampiyon olan takımdan nefret edilmesi cok doğal, fenerbahçe.

• quote:

Valla bjklilerin alayı biz olamazsak başak olsun diye geziyor ortada. Nasıl bir nefret artık bu bilemiyorum.

Kanka sendeki bu her konuda Beşiktaşa laf atma merakı nedir ya? Napalım biz olamıyorsak gs şampiyon olsun mu diyelim? En ufak bi mantık yok şu mesajında normalde daha mantıklı laf sallardın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Kanka sendeki bu her konuda Beşiktaşa laf atma merakı nedir ya? Napalım biz olamıyorsak gs şampiyon olsun mu diyelim? En ufak bi mantık yok şu mesajında normalde daha mantıklı laf sallardın :D

Hacı, işine gelince Başak hükümet takımı beter olsun şöyle böyle, bizim paramızla adam alıyorlar vs. diyeceksin, işine gelince o şu bu olmasın Başak olsun. Bu ikiyüzlülüktür bana göre. Biz olamazsak Başak olsun yazacaklarına kendi takımlarıyla ilgilenseler daha iyi iş yapmış olurlar bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.