Şimdi Ara

Türkiyenin en kaliteli akaryakıt markaları. öğrendim :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
31.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi istasyonu olduğu sürece total. yoksa shell. başka mazot almıyorum.
  • Lpg fiyatları cok marjinal gerçekten Muş'ta 2,07 Shell 2,05 Milangaz iken arkadaşlar 2,27 dan satmaya çalışıyordu.Beni en güldüren benzin istasyonu olarak ben de yeri ayrıdır.
  • Şirketim ayda ortalama 150-200ton civarında yakıt alıyor ve shell kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukoil kaliteli yakıtı olabilir fakat istasyonları berbat. Ben Tp den alıyorum genellikle Tp karta %7 indirim ile alıyorum. Yakıtı da güzel.
  • Uzun süre motorsiklet kullandım . Motorsiklette motorun üzerinde oturduğunuzdan , kaportası siz olduğunuzdan ve herhangi bir yalıtım olmadıgından . Araçla bütünleşiyorsunuz ve herşeyi daha iyi anlayabiliyorsunuz . Ben motor sesinden , gidişine herşeyin değiştiğini hissettiğim . Opet benzin diyorum .

• Arkadaşım bizzat ünlü bir dağıtıcının kimyageridir ve benzin mazot un piyasaya sürülmeden önceki onayını verir.Rusyadan ülkemize mazot ve benzin geliyor arkadaşlar.Bunun haricinde gemilerle mazot benzin gelir, firmalar markörü karıştırır, arkadaşımda onlardan numuneleri alıp laboratuvarda distilasyon sanırım kükürt v.b kontrollerini yapıp onaylarını verir.Dedğine göre tüm aşağı yukarı po vb. hariç olmak üzere hepsinin aynı olduğunu, katkılarının kendi firmalarınca katıldığını belirtti ve yaptığı testi bana gösterdi.Tavsiye olarak totalın mazotunu tavsiye etti.
    Benim şahsi görüşüm ise benzinde shell nitro gayet güzel.Menzil biraz kısa ama araç harika yürüyor...
  • one man one engine kullanıcısına yanıt
    ben hep petrol ofisinden alıyorum. kötü mü yoksa?
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    po, total gibi bir dağııtm firması.Onun için yakıtın iyi veya kötü olması anlamında fazla bir bilgim yok...
  • türk şirketlerden almaya çalışın elin gavuru kazanacağına bizimkiler kazansın
    opet forever
  • LPG için bir şey dedi mi?

Ben yerli ve performanslı olduğu için opet tercih ediyorum şimdilik.
  • Vallahi arkadaslar ben lukoil i tavsiye ederim konusunu acicaktim iyi olmus yazayim bende katkili ecto dizeli duydum ve 2 ay once kullanmaya basladm konusunu acmistim arayanlar bulabilir hem aracim devirlenmiyo diye gaz yemiyo diye . 2 aydir lukoil kullandim 120 ye zor devirlenen aracim uzun yolda suan 140 150 bassan gidiyor rahat bir sekilde hemde. En ufak bi sorun yada yan etkisiyle karsilasmadim 120km uzun yola ciktim ve 2 ay sonunda aracimda bu olay oldu. Acik net lukoili tavsiye ederim benim gordugum etki bu konuma bakarsaniz gorursunuz aracim gaz yemiyor diye acmistim ordada belirtmistim 120 gecmedigini

• quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

LPG için bir şey dedi mi?

Ben yerli ve performanslı olduğu için opet tercih ediyorum şimdilik.

:) lpg yi sormadım aklıma gelmedi ama ara ara gelir görürsem sorucam kendisine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dizelbvar eurodizel lukoil iyi değil ama ecto + iyidir. ancak su son suriye olaylarından sonra ruslara ait lukoil den vazgectim. Ülkemizde euro dizellerin hepsi dandik. Alınacaksa tüm istasyonların bibtik üst fiyat dizelleri alınmalı. Hepsi birbirine benziyor zaten

• Ha en dandik dizel opet orası da kesindir

• Opet ten alırım bence en iyisi. Opete altarnetif ise Shelll
  • total ve opet en iyisi hatta totalin yağları da güzel
  • Shell den alırım.Arabaya can katıyor mesafeyi de uzatıyor.
  • ilk çıktığı günden beri Shell nitro+ benzin alıyorum ama son zamanlarda kalitesi sanki bozuldu. Geçenlerde şehir dışında farklı bir istasyondan aldım yakıtta bariz hissedilir bir fark vardı motor daha sessiz ve performanslıydı. Aldığım istasyon galiba Shell in kendi istasyonuydu belki de fark ordan kaynaklanıyor. Nitro+ artık eski tadı vermiyor, total ya da başka bir istasyondan alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 10 Kasım 2015; 22:15:23 >
  • Opet kullanıyorum ve memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iniyesta

Son 15 depo kadar lpgyi lukoilden aldım.benzine bu kadar yakın his veren lpg görmedim.maalesef lukoil istasyonlarının kimi kapalı,kimi kapanıp açılıyor

2 km mesafede her marka istasyon var ama lukoil için 20 km yol tepiyorum,kesinlikle değer

şaşırdım. lukoil hangi marka kullanıyor acaba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.