Şimdi Ara

Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
6.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?

(En Son Oy Tarihi: 17.10.2016)
Giriş
  • Bence böyle bir karşılaştırma yapılmaz. Çünkü her şehrin kendine ait güzellikleri var.

Türkiye nin her şehri ayrı bir güzeldir. ( Nihat doğan gibi konuştum lan .)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 27 Mayıs 2011; 19:31:15 >
  • 1. İZMİR
    2. ADANA
    3. ESKİŞEHİR
  • Qtahya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutkaraali

Ankara'da oturuyorum, Çankırı'lıyım, Türkiye'de yaklaşık 65 adet il gezdim ama bence en güzel ve yaşanacak üç şehir sırasıyla,

1) Çanakkale : O eşsiz tarihi biliyorsundur ve kordonda geçen gemileri izlemek kadar sana haz veren, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağın bir yer.

2) Mersin : Herkes Mersin'i karışık bir şehir olarak bilir ama Mersin ikiye ayrılmış durumda. Bir tarafı "Felluce" denen asıl sorunların olduğu yer, diğer tarafıda kendini tam anlamıyla kusursuz bir şehirde olduğun izlenimini yaratan yer. Birde bunlara çok ucuz hayat şartları ve nem dışında eşsiz güzellik eklenince değmeyin keyfe...

3) Tekirdağ : Çok fazla modern olmasa da insanların sizi saran içten sıcaklığı, müthiş rakı kokusu ve ne olursa olsun Avrup'da olmanın hazzı herşeye yetiyor...

çanakkale'deki rüzgar insani bitiriyor...

• İstanbulda yaşıyorum cevabım İzmir
    İstanbul bok gibi bir yer bence.
  • Bursa tarih ve doğallığın iç içe olduğu şehir
  • Tabikide Afyonkarahisar diyomuşum . İzmir bence.
  • 1-İstanbul 2- Eskişehir gerisi hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mosin

İstanbulda yaşıyorum cevabım İzmir

bu arkadası ayakta alkıslarım işte. millet tutturmus bir istanbul gidiyor. tamam istanbul türkiyede gezilcek en güzel şehir ama yaşanılcak en güzel şehir degil

doğma büyüme istanbullu olan eski kız arkadasımı bi keresinde izmirdeki evimde agırlamıstım. izmirin iç ve dış tüm bölgelerinden gectik nerdeyse ve kızı ugurlarken evlenince kesinlikle izmir de yaşayalım demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

1-İstanbul 2- Eskişehir gerisi hikaye

• keçiören
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

bu arkadası ayakta alkıslarım işte. millet tutturmus bir istanbul gidiyor. tamam istanbul türkiyede gezilcek en güzel şehir ama yaşanılcak en güzel şehir degil

doğma büyüme istanbullu olan eski kız arkadasımı bi keresinde izmirdeki evimde agırlamıstım. izmirin iç ve dış tüm bölgelerinden gectik nerdeyse ve kızı ugurlarken evlenince kesinlikle izmir de yaşayalım demişti

+1 hocam ben 3 yıl kaldım izmirde 7 yıldırda istanbuldayım mezun olayım izmirde yaşayacağım urlası ile, üçyolu ile, balçovasi ile en güzel şehirdir valla izmir hele o meydan yok mu konak meydanı son 7 yılda nasıl oldu çok merak ediyorum
    izmiri özledim be

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

+1 hocam ben 3 yıl kaldım izmirde 7 yıldırda istanbuldayım mezun olayım izmirde yaşayacağım urlası ile, üçyolu ile, balçovasi ile en güzel şehirdir valla izmir hele o meydan yok mu konak meydanı son 7 yılda nasıl oldu çok merak ediyorum
    izmiri özledim be

ah kardesim ah bende 3 senedir memleketimden uzagım. ayda 1 gitsemde yetmiyor. 7senede cok değişti izmir. üçyol falan yazmıssın ordan varyant tan konaga inmek gibisi varmı konak meydanına gelince suan ne kadar anlatsam boş hele geceleyin o ışıklandırma nedir aman allahım

• izmir iyidir hoştur gitmişliğim vardır 3 kez de bi istanbul değildir
     Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi? Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?  Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?  Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?

• İstanbul
  • istanbul güzeldir hoşturda.trafik hava kirliliği kalabalık .nem cok.metrobüs zaten agzına kadar dolu.ulaşım felç.he neresi iyi dersen tekirdag/çerezköy/kapaklı diyebilirim.
  •  Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?

özledim lan

• _Bursa_İzmir_Hatay_
  • Urfalıyım VE TEK KELİME İLE CEVABIM
    quote:

K O N Y A
  • izmirli olarak istanbul diorum ama ordada yasanmaz...asırı kalabalık ve pis. izmirim bi baska ya.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.