Şimdi Ara

Türkiyenin Avrupa Birliğine Alınmamasının Sebepleri??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Nelerdir arkadaşlar bi bilen var mı??
 • Bir sürü sebebi var.

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Şunu bi uplayalım

  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • temel sebep olarak nüfus yoğunluğumuz. buna bağlı olarak dil, kültür, din, eğitim, düşünce vb. gibi konulardaki farklılığın getireceği sorunlarla baş edemeyecek olmaları. elini veren kolunu kaptırır misali. bize benzeyecek olmaktan ama en çok da nüfus patlamasının yaşanması olasılığı, onları endişelendiriyor diyebiliriz.    

 • AB yapısı ilk kurulduğu zaman "bir hristiyan kulübü" olarak inşaa edildi.Türkiye hiçbir zaman bu birliğe ait görülmedi.Gerek nüfus fazlalılığı gerekse Türk halkının gittiği bölgelerde hakim güç konumuna gelme eylimleri (Almanya güzel bir örnektir) AB'nin bizi dışlamasının asıl sebebidir.Türkiye siyaset anlamındada AB'ye hep zıt oldu ve AB için bu temel bahane oluşturdu.


  şimdi ise AB yapısı hristiyanlığın ve diğer dinlerin oldukça gerilediği,ateist ve deist düşüncenin daha hakim olduğu bir yapıya dönüştü.Düşününki 40 yıl önce AB ülkeleri oldukça muhafazakar bir toplumken şimdi LGBT gibi sapkın düşünceleri ülkelerine empoze etmeye uğraşıyor.


  kişisel olarak şahsi fikrimde AB'nin artık uzun vadede ayakta duramayacağı ve dağılacağı yönünde çünkü Ukrayna savaşı tüm dengeleri bozduğu gibi global ekonomik problemlerde artık AB ülkelerinin konformist yaşamını baltaladı.AB denilince akla hep bolluk ve refah gelirdi ama şimdi rüzgar tersine döndü.Her ülke kendi paçasını kurtarma derdine şuan.

 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.