Şimdi Ara

TÜRKİYEDEN ATATÜRKÜ SİLER İSENİZ TÜRKİYE HARİTADAN SİLİNİR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Görüyorsunuz çok özendiğiniz arap ülkelerinin halini bugün Türkiye bir ırak Suriye vs değil ise zamanında atılmış sağlam temellerinden dolayıdır...Neyin peşinde bazı kesim anlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hachiko -- 9 Nisan 2015; 16:37:06 >

• Adamlar toprak veya huzur derdinde değil.Onların tek terdi çok eşlilik.
  • Türk ırkı ortadoğulu gibi yaşamaya mahkumdur çünkü Müslüman topluma sahip.

Ben hiç bir Müslüman ülkesinin özgür barış içinde huzurlu refah içerisinde yaşadığı görmedim.

Petrollerini amerikalıların işlettiği karı manyağı araplar mı iyi ?

Şasenini 1980 lerin peugeot marka arabalarından alan ve güya kendi araba firması olan iran mı? Hani şu sokakta kot pantolonla gezdi diye polis tarafından ağzına ibrikle "havuz suyu" verilen gençlerin olduğu iran ?

Ya da kendisinden yıllar sonra kurulmuş teknolojiye ağır sanayiye önem vermiş çölde tek ürün veren domates tohumunu bizde dahil olmak üzere satan bir devletin karşısında durmaya çalışan toprakları işgal altında olan filistin mi ?

Ya İslam ülkeleri bu haldeyken bu ülkedeki ümmetçiler neyi savunuyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye zaten haritadan silinmedi ama birilerinin sömürgesi oldu.İşte vefalı adamların yokluğunda kalan soytarılar ise ülkeyi parsel parsel satar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harahetta -- 9 Nisan 2015; 16:56:51 >
  • Yanlış yazmışsın.

Atatürkü silmek için Türkiyeyi silmek gerek demeliydin
  • Ben harita marita anlamam,
    Biz Atatürkü sevmiyoz, İngilizleri sevyoruz.
    Hem Atatürk bir günde alfabeyi kaldırdı hepimiz cehil kaldık, ebemizin mezar taşını okuyamaz olduk.

Atatürk olmasaydı hepimiz anadilimiz olarak ingilizce veya arapca konuşuyorduk.
    Şimdi ise İngilizce arapca öğrenecek diye kendimizi yırtıyoz, yine de olmuyor.
  • Bu hayattan Hz. Muhammed (Sav.) gitti , İslam dini hep devam etti.

"Onların Allah’tan başka yalvardıkları tanrılarına hakaret etmeyin ki, onlar da cahillik ederek hadlerini aşıp Allah’a hakaret etmesinler! Böylece her ümmete, yaptıkları işi güzel gösterdik. Sonra dönüşleri yalnız O’na olacak ve O da yaptıklarını kendilerine bir bir bildirip karşılığını verecektir." (En'am, 6/108)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferther

Ben harita marita anlamam,
    Biz Atatürkü sevmiyoz, İngilizleri sevyoruz.
    Hem Atatürk bir günde alfabeyi kaldırdı hepimiz cehil kaldık, ebemizin mezar taşını okuyamaz olduk.

Atatürk olmasaydı hepimiz anadilimiz olarak ingilizce veya arapca konuşuyorduk.
    Şimdi ise İngilizce arapca öğrenecek diye kendimizi yırtıyoz, yine de olmuyor.

Senin hayata bakışını çok merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.unal

Bu hayattan Hz. Muhammed (Sav.) gitti , İslam dini hep devam etti.

"Onların Allah’tan başka yalvardıkları tanrılarına hakaret etmeyin ki, onlar da cahillik ederek hadlerini aşıp Allah’a hakaret etmesinler! Böylece her ümmete, yaptıkları işi güzel gösterdik. Sonra dönüşleri yalnız O’na olacak ve O da yaptıklarını kendilerine bir bir bildirip karşılığını verecektir." (En'am, 6/108)

Düşünce ve ülke bir değildir.Senin mantığına göre bu dünya'da gelmiş geçmiş bütün İslam devletlerinin yıkılmaması gerekirdi.
  • Tarihi din adamlarından öğrenen insanlarımız olduğu sürece bizde Suriye Irak gibi oluruz merak etmeyi 10 yıl alır sadece.
  • Şuan da Atatürk ün ilkeleri yönünde hareket edecek liderlere Ihtiyacımız var. Başta devletçilik,milliyetçilik,laiklik olmak üzere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Şuan da Atatürk ün ilkeleri yönünde hareket edecek liderlere Ihtiyacımız var. Başta devletçilik,milliyetçilik,laiklik olmak üzere.

Osman Pamukoğlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutma unutturma..
  • dünya değişiyor türkiyenin değişmesi şart
  • .
     TÜRKİYEDEN ATATÜRKÜ SİLER İSENİZ TÜRKİYE HARİTADAN SİLİNİR..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.