Şimdi Ara

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
8
Favori
138.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: unuvar1903

şuna da bir bakın ben buldum

NOD32 kullanıyorum illuminatici miyim?
  • quote:

ibretlik bir paylaşım.
  • alakası yok adamım nod32nin de illuminatiyle bir bağlantısı olabileceği ihtimalinden bahsediyorum.
    arkadaşlar CESUR OLUN biraz adamın biriyle illuminatiyle ilgili konuşuyodum bu konular tehlikeli falan diyor ne korkaksınız
    korkan birşey yazmasın hem neyinden korkarsınız anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

NOD32 kullanıyorum illuminatici miyim?

hayır büyük ihtimal yaptıkların kayıt altında
  • Şu "şizofren oldunuz iyice" gibi mesajları yazmayı bırakın artık.Evet bazı şeyler fazla abartı ancak Illuminati'nin varlığını kabullenin,zaten bu örgüt öyle şeytanlardan oluşan bir örgüt değil senin benim gibi insanlar ve kuruluşu çok eskiye dayanıyor.Sizin kafanızda böyle yaratıklar falan var ondan kabullenmiyosunuz.Kısacası Mason aileler var,Illuminati var.
  • Adam Weishaupt
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Görüntüler ve özellikle müzik çok güzel. Sansürsüz filmi izledim daha önce ama bir kerede HD izlemek için indirdim, yine izliycem..

Sadece soundtrack, sonuna kadar dinleyin.

Filmin ismi ne?

• durduk yere ota b*ka paranoya yapmanıza bitiyorum ya

tamam bazı mantıga yatan şeyler var anlıyorumda şimdi şöyle bir durum var

bizim millet böyle gizli saklı "şunun arkasında bu varmış", "dünyayı bunlar yönetiyormuş olm bilmion mu sen?" gibi işlere oldukça meraklı oldugu için çok çabuk etkileniyosunuz
    artı olarak birde forumun yaş ortalamasını ele aldıgımızda ergenlik dönemindekilerin daha da bi ilgisini çekiyor bu tür işler.

sonuç olarak millet etkisi + ergenlik = orda burda SEX yazısı aramak her gördügü göze "aha illimünati lan" demekle son buluyor.

•  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

dedemin kedisinide ayarlamışlar
  • Şu gladioturk nickli eleman bildiğin şizofren zaten. Her şeye illüminati demeyin olm tamam ufak bazı şeyler olabilir ama herşeyi illüminati olarak algılıyorsunuz göz görseniz örgüt üçgen görseniz örgüt ölme eşşeğim ölme
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliDumrul93

quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Görüntüler ve özellikle müzik çok güzel. Sansürsüz filmi izledim daha önce ama bir kerede HD izlemek için indirdim, yine izliycem..

Sadece soundtrack, sonuna kadar dinleyin.

Filmin ismi ne?

Eyes Wide Shut

• Şizofren,paranoyak diye papağan gibi tekrarlamayın. Bu illuminatinin olmasını hala inkar edebilir misiniz? Var işte apaçık ortada. Heryere de göz,yıldız vs. sembollerini yerleştirmişler. Türkiye de dahil. Acun, Firarda programından sonra nasıl bir anda roket hızıyla yükselişe geçti sizce? Halk sevdi, beğendi di mi? Show tv arkasında durdu di mi? Polyanasınız siz. Acun bütün dünyayı gezdi. Firarda programından sonra hepsi ingilitere ve amerikadan üretilmiş tv formatlarını Türkiye de yayınlamaya başladılar. (İngiltere ve ABD illuminati karargahlarıdır bunu da unutmadan) Bunlar herzaman bir maşa yada bir yüz ararlar. Kandırmalarına yarayacak. Halkın içinden bir genç, yine halk dilinde gavur diyarlarını karış karış gezip tanıttı halka, hep mütevazi, ortadirek bir görünüm verdi. Yüzlerce ülke dolaştı peki ingilizcesini profesyonel gibi konuştu mu? Hayır.Hep çatpat,halk gibi konuştu. Yüzlerce yabancı ülkeyi gezen bir muhabir,gazeteci yada tv yüzünün yabancı dilini geliştirmemesi normal mi? Eğer akıcı bir şekilde,hatasız ve aksanlı ingilizcce konuşsaydı (yani onlar gibi yabancılar gibi) halka itici gelecekti. Yarım yamalak konuşması hep daha sıcak gelmiştir. Acun ingilizcesini geliştirmek, çok düzgün konuşmak istememiş midir sanıyorsunuz? Ama tembihlendi böyle konuşmaya devam et diye. Gittiği ülkeler de hep güzel kızları gösterdi. Bu, programın devamlılığını garanti altına almak için yollardan biriydi. Kadına ve güzelliğin rahat teşhirine aç bir toplumuz çünkü. Ve baktılarki gidiyor, tuttu, arkası geldi tabi. Amaca ulaşılmıştı aranan yüz bulunmuştu. Ardı ardına uk ve usa formatları showtv ekranlarına yağmaya başladı. Yeteneksizsiniz Türkiye diyerek gözünüzün içine baka baka dalga geçiyorlar. Çıkardıkları tiplere bakın hangisi gerçekten bir yetenek. Adeta sirk gibi bir program. Şaklabanlık, kepazelik almış başını yürümüş gitmiş. 80 milyon nüfuslu koca ülkeden, yarışmanın birincisi ünlülerin taklidini yapabilen başka da bir meziyeti olmayan genç bir çocuk çıktı. Bir de bu programların ingiliz ve abd versiyonlarına bakın 10-15 yaş arası çocukların sergilediği performansları ve yetenekleri görün.

Bu programlar vesaire yürütülen olayların sadece bir ayağı tabi. Anlatılanlar doğru. Sorgulamak, şüphe duymak zarar getirmez. Egolarınıza teslim olup 'hadi yeaaa' diyeceğinize, herkese şizofren,paranoyak yaftası vuracağınıza bir kerede siz 'acaba' deyin. Sorgulayın. Herşey tesadüften mi ibaret.

Son olarak not: Mesajların arasında iki de bir ' O Ra'nın gözü yeaa, o mısırlardan geliyo 5000 yıllık yeaaaa' diye sayıklayanlar gördüm.Yahudilik-masonluk-illuminati-Mısır-Firavun kavramlarının birbirleriyle olan alakasını bir araştırın bakalım, çıkanları görünce de aynı boşboğazlığı yapabilecek misiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Çocuklar duymasından bir kare..

bu tshirt ü nerden buluruz :D

Aynen bulursanız banada yazın tshirt süper

konu açtım tshirt için sıcak tutalım :D

t shirt jack jones un geçen seneki ürünü biraz zor bulursunuz kalmamıştır, ilk gördüğümde benimde hoşuma gitmişti, belki taksim terkoz pasajında bulunur

• quote:

666 İşareti...

george carlin de o zaman yav.

• quote:

Orijinalden alıntı: _KadirşinaS_

Ya nedir bu gençlerdeki illuminati çılgınlığı? Eleştireni de var, korkanı da var, hayran olanı da var, var oğlu var. Biraz kendinize gelin gençler. Eğer siz bir şeyler öğrendiğinizi sanıyorsanız, bir şeyleri keşfetmeye başladığınızı sanıyorsanız; o öğrendiklerinizin bir anlamı kalmamış, aslında merak ettiğiniz yapılar kabuk değiştirmiş; siz ise sadece, oyalanmanız için geride bıraktıkları eski kabuklarla ilgileniyorsunuz demektir.

Bu kadar soyut, bu kadar ulaşılmaz, bu kadar at izinin it izine karıştığı konulara kendinizi körü körüne kaptırmayın. Bilinçlenmek iyidir ama bazı şeyleri iyisiyle kötüsüyle bilinçaltınıza yerleşecek kadar hayatınıza sokmak; ileride farkında olmadan içine düşeceğiniz, öz güven eksikliği, paranoya gibi sıkıntılara neden olacaktır.

Bence bu kadar yükseklerden uçmak yerine daha somut şeylerle ilgilenin.Okuyorsanız dersleriniz, sınavlarınız; çalışıyorsanız işiniz illuminati denen şeyden çok daha somut ve hayatınızı yakından ilgilendiriyor. Yarın bir gün illuminati denen şeyin size,ailenize,topluma ve ülkenize doğrudan ya da dolaylı olarak zarar vermesini istemiyorsanız; çalışan, üreten, gelişen ve geliştiren bireyler olmak zorundasınız. Yoksa hayatınız boyunca video paylaşım sitelerinde çakma belgeseller izler, bu gün illuminati, yarın tapınak şövalyeleri,masonluk vs. peşinden koşarsınız.

Biliyorum şimdi bu yazdıklarıma muhalefet eden hatta bana hakaret eden tonla kişi çıkacaktır. Ama bunları pek de umursamıyorum. Bir kişi bile yazdıklarımı dikkate alsa yeterli benim için.

Kendini bu kadar kaptırmayanları tenzih ederim.

İyi forumlar...

+2011

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

İlluminati, herşeyi süblüminal mesajla vermeye çalışır.Siz anlamadığınızı sanırsınız ama herşey 25.kare tekniğiyle aklınıza yüklenir.Ve bunları çocukken herkes izliyor!Şu filmin logosuna bir bakın:

Gittigidiyor sitesinin logosu..

Ben ilkokuldayken shrek çıkmıştı, hiç de böyle değildi. O kadar Walt Disney çizgi filmi izledim, şu an çok şükür Müslümanım.
    Nedir sizdeki bu paranoyaklık !

Biz anlatamayacağız galiba, sikko gibi sağlam kaynağı olmayan ancak onun taklidiymiş gibi hareket eder. Bitti !

benim de anlamadığım şey bu işte neden müslüman olmak doğru bişey ki neden yani? çünkü annen baban seni böyle yetiştirdi diye mi bi kitapta böyle yazıyo diye mi din %90 nerde doğduğunla alakalı hollanda da doğsan ateist olurdun bu kadar basit ortada şükredilcek bişey yok yani.(ben de müslümanım ya da olmaya çalışıyorum gibi bişey)

•  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..
  • Alın size
  • www.muhtefi.blogspot.com
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.