Şimdi Ara

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
8
Favori
138.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BrokenGoblet

Tırsıyom la gece gece şu Eminem olayı çok ilginc

oohoo daha michael jackson tupac olayı filan var . hatta britney spears ın bi röportajını gördüm vallahi acıdım kızcıağza aptal etmişler zavallıyı
  • eminemi fena bozmuşlar
  • zaten ölecek ne önemi var
  • e2 yi açın beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

o sondaki resim cidden Sultanahmetteki dikilitaştan mı?

dikili taş osmanlı yapımı değildir dünyanın birçok büyük merkezinde bu taşlar vardır . hepsi aynı yerdem gelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

e2 yi açın beyler.

Ne varki,
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50pho50

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

• SIKTINIZ AMA PARANOYAKLAŞTINIZ İYİCE!
  •  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

önde duran artiz kızımızın duruşa dikkat, arkadaki pi nin kuyruğu da bi garip, hımm.

Düzeltme: Pek de benzemiyormuş duruşu ya, olsun yine de dursun bi kenarda Bana daha rahat paranoyak diyebilin bu fotoğraflar sayesinde
    Horusun gözü 1000 senelik ya ne alaka diyenler konuya bir daha uğramasınlar zaten onlara diyecek hiçbir şey kalmamış.
    Parası olan illüminaticidir minvalinde şeyler de söylenmiş. Ülkemizde o adamların gruplarında yer alabilecek kadar paraya sahip olan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ayrıca bu locaya üye olan kişiler de en üst düzey yöneticilerle zaten görüşmezler, sınıf ayrımı vardır. En üstte ise Rotshild ve Rockefeller ailelerinin olduğu düşünülüyor. Bu adamların kim olduğunu bilmeyenler gitsin araştırsınlar ben anlatmayacağım şimdi, bizim rüyamız bile göremeyeceğimiz paraya sahip insanlar bunlar. Gerçek manada diyorum bunu. Sistemin çarkları o adamların lehine dönüyor şu an, zaman onlara daha çok kazandırıyor.

Zietgeist hakkında hiçbir şey söylemeye gerek yok zaten, sikko bey güzel bir şekilde açıkladı o adamların tutumunu.

Sikko abimize yardıranlara ise soruyorum, 800.000den fazla tıklanan bir siteye sahip adam. Hiç yoktan 10.000 kişiyi bilgilendirmiştir. Bu kişilerin %99u ise yabancı kaynaklardan bihaber, Sikko olmadan önce konuyu hiç bilmeyen insanlar. Sikko' ya yabancı sitelerden çakmalıyor yea demek saçmalığın daniskasıdır. Kitap çevirisi de yapılmasın o zaman, orijinali var yea. Hepimizin 2. anadili İngilizce ya.

Ek: Öyle boş boş ileri bakan saçma sapan, yorgun bir göz gördün mü aklına horus un gözü gelecek. Acun belki o tişörtü bilerek giymemiştir ama o tişörtün basım amacı bellidir zannımca. O göze ve 1 doların arkasındaki göze bakın ve aradaki 7 farkı bulmaya çalışın, bakalım bulabilecek misiniz.

Çok parayonağım ben yea.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKepo -- 8 Ağustos 2011; 1:41:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MKepo

önde duran artiz kızımızın duruşa dikkat, arkadaki pi nin kuyruğu da bi garip, hımm.
    />

Düzeltme: Pek de benzemiyormuş duruşu ya, olsun yine de dursun bi kenarda Bana daha rahat paranoyak diyebilin bu fotoğraflar sayesinde
    Horusun gözü 1000 senelik ya ne alaka diyenler konuya bir daha uğramasınlar zaten onlara diyecek hiçbir şey kalmamış.
    Parası olan illüminaticidir minvalinde şeyler de söylenmiş. Ülkemizde o adamların gruplarında yer alabilecek kadar paraya sahip olan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ayrıca bu locaya üye olan kişiler de en üst düzey yöneticilerle zaten görüşmezler, sınıf ayrımı vardır. En üstte ise Rotshild ve Rockefeller ailelerinin olduğu düşünülüyor. Bu adamların kim olduğunu bilmeyenler gitsin araştırsınlar ben anlatmayacağım şimdi, bizim rüyamız bile göremeyeceğimiz paraya sahip insanlar bunlar. Gerçek manada diyorum bunu. Sistemin çarkları o adamların lehine dönüyor şu an, zaman onlara daha çok kazandırıyor.

Zietgeist hakkında hiçbir şey söylemeye gerek yok zaten, sikko bey güzel bir şekilde açıkladı o adamların tutumunu.

Sikko abimize yardıranlara ise soruyorum, 800.000den fazla tıklanan bir siteye sahip adam. Hiç yoktan 10.000 kişiyi bilgilendirmiştir. Bu kişilerin %99u ise yabancı kaynaklardan bihaber, Sikko olmadan önce konuyu hiç bilmeyen insanlar. Sikko' ya yabancı sitelerden çakmalıyor yea demek saçmalığın daniskasıdır. Kitap çevirisi de yapılmasın o zaman, orijinali var yea. Hepimizin 2. anadili İngilizce ya.

Ek: Öyle boş boş ileri bakan saçma sapan, yorgun bir göz gördün mü aklına horus un gözü gelecek. Acun belki o tişörtü bilerek giymemiştir ama o tişörtün basım amacı bellidir zannımca. O göze ve 1 doların arkasındaki göze bakın ve aradaki 7 farkı bulmaya çalışın, bakalım bulabilecek misiniz.

Çok parayonağım ben yea.

cuk oturmuş aga.

• risörvid
  • Bu yolun sonu şizofrenlikte biter.
  •  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GL4URUNG -- 8 Ağustos 2011; 15:06:52 >

• Bakın arkadaşlar paranoya yolunda ilerliyorsunuz . Ancak şöyle birşey vardır ki MTV yıldızlarının %90'ı Illuminati adlı kuruluşa üyedir örneğin
    JustinBieber- 8-12 yaş arası
    KatyPerry - 12-25 arası gibisinden şarkıcılar arasında paylaştırma var ve bu şarkıcılar kliplerinde subliminal mesajlar vererek kontrol altına almaya çalışırlar . Ancak her horus gozunu ve ra işaretini kullananı illuminati uyesi olarak göremezsiniz . Ki zaten mustafa ceceli , acun , çok güzel hareketler bunlardaki elemanların bu kuruluşa kabul edilme şansları yoktur . Ancak ben sertab erener ve tarkanın illuminati üyesi olabileceğini düşünüyorum . Sertab erener eurovision birincisi ve tarkanda asya ve avrupada tanınıyor
  • Beyler sığırlara illuminatiyi anlatmayın; boşverin. Sığıra ne kadar matematik anlatsan da boş, ne kadar trigonometri anlatsan da boş. Onlar dünyanın ilerde barış ve huzur içinde olacağına inanmaya devâm edebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Çocuklar duymasından bir kare..

Çok güzel hareketler..

tshirt güzelmiş denk gelsem bende alır giyerim bendemi illuminaticiyim

izmirde otogar-balçova servisine bindigimde basmane tarafına giderken disco gibi birşey var, adı piramit mi neydi ve dışında kocaman illuminati gözü var, kaç kere gördüm ama fotosunu çekmedim bir dahaki gidişimde fotoğrafını çekerim başka gören varmı onu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Bakın arkadaşlar paranoya yolunda ilerliyorsunuz . Ancak şöyle birşey vardır ki MTV yıldızlarının %90'ı Illuminati adlı kuruluşa üyedir örneğin
    KatyPerry - 12-25 arası gibisinden şarkıcılar arasında paylaştırma var ve bu şarkıcılar kliplerinde subliminal mesajlar vererek kontrol altına almaya çalışırlar . Ancak her horus gozunu ve ra işaretini kullananı illuminati uyesi olarak göremezsiniz . Ki zaten mustafa ceceli , acun , çok güzel hareketler bunlardaki elemanların bu kuruluşa kabul edilme şansları yoktur . Ancak ben sertab erener ve tarkanın illuminati üyesi olabileceğini düşünüyorum . Sertab erener eurovision birincisi ve tarkanda asya ve avrupada tanınıyor

niye paranoyak olalım. Sadece birşeylerin farkında olun diyoruz. MTV olayını anlatmışsın ne güzel. Bu bilgiyi öğrenmek için bir yerleri okumuş yada araştırmışsın belli sendemi paranoyak oluyorsun? Kliplerdeki sanatçıların şarkıcıların yada film artizlerinin bu yapıya dahil olmadığını bizde söylüyoruz. Bu sadece işin pazarlanma aşaması benimsetme göze alıştırma TVlerdeki reklamı. Anladın sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: madc0de

Vee DAFT PUNK!

Bu grubun da bağlantısı olduğunu anladığımda üzüldüm .

Eline sağlık. Tipik bir Illuminati semboller şöleni. Bunu insanlara Klip izleterek yapıyorlar. BU tip Kliplerin sesini komple kapatın ve izleyin Resmen bir ayin görüntüleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Bakın arkadaşlar paranoya yolunda ilerliyorsunuz . Ancak şöyle birşey vardır ki MTV yıldızlarının %90'ı Illuminati adlı kuruluşa üyedir örneğin

doğru diyorsun katılıyorum sonuçta biz burada gördüklerimizi paylaşıyoruz kimseye bu göz tişörtü giymiş illuminati illuminati diye bağırmıyoruz.
    ulan bi resim ekleyemedim .S

Mİ-1

Mİ-2

Mİ-3

bana gelipte bu tek göz pozlar rastlantı demeyin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfredBorden -- 8 Ağustos 2011; 18:28:32 >

• @AlfredBorden Eline sağlık. Güzel yakalamışsın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.