Şimdi Ara

Türkiyedeki en rahat meslek?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
82
Cevap
1
Favori
5.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Türkiyedeki en rahat meslek?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3175 Mesaj
    https://eksisozluk.com/entry/16285639 Tam senlik bak derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chalrie Keley -- 17 Ağustos 2018; 19:27:35 >

Origin ID:Powergs19

Steam ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198049333597/
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    Milletvekilliginin disinda rehberlik ogretmeni olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

#yks2018 #yks18 #ykstercih2018 #OESYMSonuclarıAcıkla

|
    |

Aynen.

Tıp gelmezse dustaki en kolay bolumleri kovalayacagim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mek. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

https://eksisozluk.com/entry/16285639 Tam senlik bak derim
    iyiymiş fakat beden öğretmenliği bana daha uygun
    |
    |
    “...Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti; hissî, fikrî ve fiilî olarak bütün davranış ve hareketlerimizle göstermemiz gerekir.

“Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbâline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzûmu öğretilmelidir.”
    - Mustafa Kemal Atatürk

• Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lars Mikael Akerfeldt

Dostum ben de senin gibiyim ruh ikizimisin resmen. Mezun senemde de çalışmadım cidden iradenin güçlü olması gerekiyor bizim gibiler için.
    Aynen doğru söylüyorsunuz
    |
    |
    “...Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak, ilk önce bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti; hissî, fikrî ve fiilî olarak bütün davranış ve hareketlerimizle göstermemiz gerekir.

“Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbâline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzûmu öğretilmelidir.”
    - Mustafa Kemal Atatürk
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Betelgeuse-

Beden hocası ol. Derslerde de gidin top oynayın dedin mi senden kralı olmaz.

Biraz maçoysan da restoran, lokanta, bar, oyun salonu tarzı yerler açmayı deneyebilirsin. Tabi kredi felan çekmen lazım sermaye için. Çekersin kredini, eğer işler iyi giderse geri ödersin batarsansa da intihar edersin olur biter.

bu nasıl tavsiyedir
    |
    |

- Mustafa Kemal Atatürk
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: medness

Rehberlikçi ol devlete atama bilmiyorum ama ders programı hazırlarsin bir de öğrenciyi yaparsin diye pışpışlayacaksın.

Beslenme ve diyetetik bir de. O da devlette atama bilemem ama okuması rahat demisti burada biri.Kilo boy endeksi şeker kan değerlerine ve hastalıklarına göre beslenme programı hazırlıyorsun. Hem de yani diyetisyenim demek havalı bence. Çağ obezite kesinlikle tutunur ama fakülte sayısı atamalar falan mesleği nasıl etkiler bilemiyorum.
    Rehberlikçi az da olsa çalışıyor gibi en iyisi Beden Öğretmenliği sanırım. Zaten spor yapmayı da seviyorum okurken filan da sıkıntı çekmem hele bide atanırsam tamamdır :D aylık 3.500 cukka yılın yarısı tatil gezer dururum

Diyetisyen de güzel fakat Mf'den alım yapıyor ben normalde sözelciyim sözelde adam gibi bölüm olmadığı için mecburen EA kayıyorum

- Mustafa Kemal Atatürk

• Çavuş
    49 Mesaj
    Kabzımal
    |
    |
    flaneur.

Okuldan okula değişir aldığın para, bazıları seçmeli ders koyuyor beden egitimi fazladan para kazanıyorsun bizim okulda mesela böyle kapalı oturulan bir yer var kamelya mı çardak mı ne derseniz hoca orada oturup diğer bedenciyle sohbet ediyor, tembel ve spor yapmayı sevmeyen biri bile olsanız sadece okurken sınav gecmek veya kazanmak icin spor yapsanız devlete atanınca çok rahatlıyorlar, okulda 3 bedenci var 3ü de kilolu. Merdiven bile kullanmıyorlar asansör kartları var , yani kazandıktan sonra yatış resmen, elinde çay sohbet edersin derslerde, sınavda basket topu zıplat (sınav bu ama not bile almıyor kağıda) sporcular hariç herkese kafana göre not salla 70-80 bişeyler tam yatmalık bölüm iyi tercih bence de, 3 ay da gez yani.

|
    |
    XPoseidonXTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Din öğretmenliği
    Beden öğretmenliği
    Rehber öğretmenlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarr77 -- 17 Ağustos 2018; 22:28:29 >
  • Cumhurbaşkanlığı

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Babamdan biliyorum hacı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yenigeldimsa

Sağlık sorunun yoksa pilotluk

Kardesim hic ucak kullandin mi??
    Ben kullandim ve pilot olmamaya karar verdim hic de oyle gozuktugu gibi degil haberin olsun

ilk seferler hep zor olur zaten 4yıl eğitim alıyorsun bir yerden sonra koly gelir benim asıl kolaylık diye bahsettiğim çalışma günleri ve maaşıydı
    |
    |
    KillerKinGG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not
    evi arabayı satcan faize gircen temiz para

|
    |

Hocam boğalar aksine idealisttir

|
    |
    marterise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Media Sözlük
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.