Şimdi Ara

TÜRKİYEDEKİ EN İYİ İNTERNET SERVİS SAĞLAYICISI HANGİ ŞİRKETTİR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
91.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR TAAHHÜTÜM BİTMİŞ VE TTNET HİÇBİR ŞEKİLDE TARAFIMA DÖNMEDEN FATURAYI YAPIŞTIRDI.TAAHHÜTSÜZ İNTERNET İLE 103.25 TL FATURAYI BANA TABİRİ CAİZSE KİTLEDİ.ONLAR MUTLAKA ARAMIŞIZDIR ULAŞAMAMIŞIZDIR DESELER DE HER NEYSE.BENİM SORUM ÖZETLE ŞU; İNTERNETİNDEN MEMNUN OLANLAR VEYA FİKRİ OLANLAR GEÇMEYİ DÜŞÜNENLERE SORUM ŞU ; TÜRKİYEDEKİ EN İYİ İSS HANGİSİDİR ? TTNET KULLANICISIYIM İDM ÜZERİNDEN VEYA TORRENT ÜZERİNDEN İNDİRME YAPTIĞIMDA 3 MB/SN GÖRÜYORUM MAXİMUM.AMA SIKINTIM ŞU FATURA 70 DİYORLARSA 80 GELİYOR ÇÖZEMEDİĞİM VE UĞRAŞMAKTAN SIKILDIĞIM BİR FİYAT DURUMU VAR.AYRICA VİDEO İZLERKEN 720 DE ZORLA DOLUYOR İKTİR KAKTIR BUNU 480 P DE YAPTIĞINA DA ŞAHİTLİĞİM VAR.AKK İLE 360 DA BİLE VİDEO OYNATAMAZ HALE GELDİM.KORKUM ŞU İSS'Yİ DEĞİŞTİRECEĞİM AMA YA ÇÖZÜLMEYEN BİR SORUNLA KARŞILAŞIRSAM VEYAHUT YENİDEN BAĞLANTI YAPILMAYA GELİNDİĞİNDE İÇİNDE ÇIKILMAZ BİR DURUMA GİRERSEM.FAZLA UZUN OLDUĞUNUN FARKINDAYIM OKUYANLARA VE FİKRİNİ ESİRGEMEYECEK HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.LÜTFEN AYDINLATIN.BU KONUYLA BİRLİKTE PARASIYLA MAĞDUR OLANLAR DA YOLUNU BULSUN. :)

• adsl ttnet
    fiber SOL
  • öncelikle binanda başka bir alt yapı var mı

turksat kablonet ya da turkcell superonline fiber internet

bunlar yoksa ve başım ağırmasın parası neyse vereyim diyorsan Turk Telekom ile devam etmeni öneririm

ama hızın ne kadar iyi olursa olsun Turk Telekom un belli saatlerde uyguladığı özellikle youtube da hız kısıtlaması var. Yoksa 3 megabyte download gören birisi youtube da 5K video izler.

direk müdürlüğe gidip iptal dilekçesi verdiğinde sana uygun bir tarife sunacaklardır

eğer farklı bir şeyler denemek istiyorum diyorsan turknet öneririm

150 gb kota hattın alabileceği maksimum hızda internet 1000 dk her yöne telefon 60 tl ve taahhüt yok

turknetin turk telekom gibi bazı sitelerde hız kısıtlaması da yok forumda gördüğüm kadarıyla

hattını taşıyacağın için de hiç bir şekilde internetin kesilmez. Yeni bağlantılarda sıkıntı olabiliyor ama hat taşımalarında bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 11 Ocak 2017; 6:41:31 >

• cevap: hiçbiri hepsi aynı bkun laciverti. superonline fiber verdiği için altyapı desteklememe şansı yok o yüzden sanki iyiymiş gibi görünüyor ama baya geçiriliyorlar ttnetten hiçbir farkı yok.
  • Superonline fiber tabiki en iyisi.
    7/24 aynı hızı alıyorum taş gibi taş.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Tarife değiştirme için 32 tl üçret resmen soygun yapıyor
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Hocam 81 ilde altyapısı var nedense 15 ilde kaldılar
  • Hiçbiri
  • Ne desem bilemedim. Hepsinden şikayet var.

Superonline>Kablonet>TürkTelekom
  • Superonline fiber .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

Hocam 81 ilde altyapısı var nedense 15 ilde kaldılar

Fiber döşemeyi o kadar pahalı hale getirdilerki Türkiyede, adamlar istesede her yere yayılamıyor.
    Bizdeki bürokrasinin eşi benzeri dünyada yoktur.
  • muratai kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen beldiye sol fiber çalışanları tartışma yaşadılar hemde beldiye başkanı ile sol fiberin işi zor artık
  • Hiç kullanamasamda (bunu anlamak için kullanmaya gerek yok ayan beyan ortada) sundukları fiyat ve müşteri memnuniyeti ile TÜRKSAT Türkiyenin En İyi İnternet Servis Sağlayıcısıdır nokta. Keşke Türk Telekom Türksata devredilse
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

Tarife değiştirme için 32 tl üçret resmen soygun yapıyor

Ona pek takılma paket yükseltmede geçerli bir ücret.
  • kututum K kullanıcısına yanıt
    Bir zaman uydunet turk telekom idi ayrıldılar
  • SOL Fiber
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

öncelikle binanda başka bir alt yapı var mı

turksat kablonet ya da turkcell superonline fiber internet

bunlar yoksa ve başım ağırmasın parası neyse vereyim diyorsan Turk Telekom ile devam etmeni öneririm

ama hızın ne kadar iyi olursa olsun Turk Telekom un belli saatlerde uyguladığı özellikle youtube da hız kısıtlaması var. Yoksa 3 megabyte download gören birisi youtube da 5K video izler.

direk müdürlüğe gidip iptal dilekçesi verdiğinde sana uygun bir tarife sunacaklardır

eğer farklı bir şeyler denemek istiyorum diyorsan turknet öneririm

150 gb kota hattın alabileceği maksimum hızda internet 1000 dk her yöne telefon 60 tl ve taahhüt yok

turknetin turk telekom gibi bazı sitelerde hız kısıtlaması da yok forumda gördüğüm kadarıyla

hattını taşıyacağın için de hiç bir şekilde internetin kesilmez. Yeni bağlantılarda sıkıntı olabiliyor ama hat taşımalarında bir sorun yok

Türknet'in site bazlı kısıtlaması yok direk toptan %20 kısıtlaması var, modeme gelen değerin %80'ini alabiliyosun bant genişliği olarak.

• Informed I kullanıcısına yanıt
    turk telekom da hızın 50 mbps de olsa youtube a 2 mbps hızla giriyorsun

turknet 80 mbps hız veriyor

65 mbps hızla giriyorsun tüm sitelere
  • Ttnet kullandım. Pahalı yani kazık, doping kullandım ilk senem iyiydi sonra sürekli kopmalar oldu. Dsmarta geçtim. Burada da kota derdi. Ayrıca gece bağlantı donuyor. Uydunet falan diyorlar zaten alt yapısı her yerde yok. Speronline ile şikayetler var. TURKNET VEYA VODOFONU deneyecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.